Kullanmakta olduğum anakart için 3 Aralık'ta yeni bios güncellemesi gelmiş. Temmuz ve Kasım aylarında yayınlanan bios güncellemeleri de kaldırılmış olarak gözüküyor. Temmuz'da yayınlanan güncelleme 3. nesil Ryzen'leri çalıştırabilmek içindi. Sonraki de öncekinin hata düzeltmesi olarak gelmişti. Fakat merak ettiğim bu iki bios sürümünü neden kaldırdılar? 3 Aralık'ta yayınlanan son iki bios'un stabil hâli olduğu için mi? Güncellemeyi yapan var mı?

https://www.msi.com/Motherboard/support/B350M-BAZOOKA#down-bios

BeğenFavori PaylaşYorum yap

|Çözüldü|: 120'yi aradım imei benim numaramla eşleştirilmiş, kapatılmaz dediler. Şimdilik çözüme kavuşmuş gibi umarım sorun çıkmaz.

#TeknoYardım Çalınan imei için ne yapabilirim? Kendi telefonumun imeisi çalınmış resmen gece gece mesaj geldi kapatılacak diye. Evkur'dan sıfır aldım, kutusunu ben açtım bu telefonu nasıl düzeltebilirim? Nasıl çalınmış olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Şekil A'da görülen devrilme emniyetine sahip quartz minik Sinbo ısıtıcım kilim üzerinde çalışmıyor, parke üzerine alınca çalışıyor (aynı pozisyonda) kilim üzerindeyken bir şekilde devrilme kilidi devreye giriyor sanki. Var mı başına gelen? Bu ne saçma sorun yahu:/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Gece gece başka bir mutfak robotunu izlerken aklıma geldi açtım yeniden, keşke şu makineden alsaymışım zamanında bir tane 🙂 o değil de Levent abi soğanı ve yağı az koymuş ama kıvamı şahane olmuş 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=2GLNatj1d6s&t=922s

Philips Viva Collection Çorba Ustası testte

Philips'in çorba yapımını kolaylaştıran ama çorba dışında birçok işe daha yarayan çorba ustasını inceleyip canlı canlı test ediyoruz. Teknolojiye dair son ha...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım LG g4 cihazım Youtube'da video izlerken sanki ben tıklamışım gibi 5-10 saniyede bir videoyu sürekli durduruyor. Bazen Google klavyesi de (özellikle tarayıcıdan buraya bir şey yazarken) geri tuşuna basmışım gibi kendi kendine sık sık kayboluyor. Tüm yazılımlar güncel. Sebebi ne olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8
 • Mert Ahmet Altıparmak @m-ahmet

  Dokunmatik panelin bağlatılarında bir sıkıntı olabilir sanki.

 • Paheli @paheli

  Ekran orijinal hiç tamir görecek durum olmadı. Bir kaç kez düştü ama görüntüde hiç çatlak vs yok @m-ahmet @slim-shady

 • eballack @eballack

  Bende de YouTube'da video izlerken video bazen duruyo kendi kendine. Ama video başı maksimum 1 kez oluyor bu. Uygulama ile alakası var diye düşünüyorum.

 • Orcun @orcun

  Yazılım atıp herşeyi sıfırdan kurup birde öyle denemek lazım. Eğer olmuyorsa, bu çift tıklama ile uyandırma kapatma mevzusu var. Bu lg telefonlarda g2 g3 g4 vs. vs. lg'e hastı bilenler bilir. Bunu da öndeki sensör ile yapıyor, yakınlık sensörü var cepteyse cihaz yada işte kapalı yerdeyse kapatıyor ekranın dokunmatiği ama dışarda önünde engel yoksa dokunmatik hep uyanık bekliyor senin 2 kere dokunmanı vs. ki öyle çalışıyor. Ama işte o sensörde sorun varsa sapıtıyor. Başımıza geldi mesela yeni ekran takıyorduk dokunmatik sapıtıyor vs ondan sonra sensörü kapattık bir düzeldi vs yazılımla onu kapatma ayarı olması lazım, çift tıkla uyandırma işini açıksa kapatın. Baktınız gene olmuyor o sensörün yeri belli üstte ahize sırasında orayı elinizde veya işte siyah bant ile kapatıp video'u açın ve başka birşeye dokunmayın bakalım düzelecek mi ?

Micro usb şarj ve veri aktarım kablosu arayanlara tavsiye edebilirim, en ucuz fiyata Teknosa'da gördüm şu ana dek, memnun kaldım kablodan. https://www.teknosa.com/sony-cpab300b-3m-micro-usb-data-sarj-kablosu-p-145056989

Sony Cp-Ab300B 3M Micro Usb Data Ve Şarj Kablosu Fiyatı ve Özellikleri

Sony Cp Ab300B 3M Micro Usb Data Ve Şarj Kablosu fiyatı, modelleri ve teknik özellikleri Teknosa'da. Sony Cp Ab300B 3M Micro Usb Data Ve Şarj Kablosu en uygun fiyatlarla Teknosa'dan alınır.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Steam'e bağlanamıyorum, bugün 2. kez oldu ve bu seferki uzun sürmekte. Var mı aynı sorunu yaşayan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bizim spotçu çılgın cumartesi indirimleri yapacakmış. Gözüme kestirdiklerim bunlar yarın açılışta gidiyorum :)) #indirim

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Android için podcast uygulama önerisi alabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

#turknet Artık ben de aktif Türknet abonesiyim (yaklaşık 1 saattir) şu an için her şey oldukça iyi hatta eskisinden de iyi, gerisini zamanla göreceğiz.

Ek olarak; eski gönderilerden bir ekran görüntüsü. Teşekkür ederim arkadaşlar 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap