Paheli paylaştı.

The Witness Epic Games Store'da Ücretsiz

The Witness - Puzzle'larla dolu garip bir adada yalnız başına uyanıyorsun.

Bu puzzle'lar seni zorlayacak ve şaşırtacak. Kim olduğunu ve buraya nasıl geldiğini hatırlamıyorsun, yapabileceğin tek bir şey var: ipuçlarını keşfetme, unuttuklarını yeniden...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Paheli paylaştı.

TTnet Playstore'dan alışveriş yapıp da oyunlara ya da keylere ulaşamayanlardan isteğim var.
müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirirseniz iyi olacak. bir sürü oyunum gitti. ve bana inanmıyorlar playstore oyunlarına ulaşamayan başkaları da varmış deyince...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sosyal medyada reklamları dönüyor. Bir yakınım göndermiş, görünce güldüm: https://web.archive.org/web/20190330161839/http://wincleanerpro.com/tr/

Teknolojinin arka planına ilgi duymayan kim bilir kaç kullanıcıyı kandıracaklar acaba. İçindeki tozları da temizler diyecekler diye korktum. Bir de kampanya yapmışlar şaka gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

#TeknoYardım Görseldeki yarı profesyonel stüdyo tipi harici ses kartına sahibim, marka-modeli Behringer UMC 202HD. Usb'den güç alıyor. Masaüstü bilgisayarıma takılı. Fakat bazı durumlarda aniden ses gidiyor ve ses kartının usb'sini çıkarıp takmadan düzelmiyor. Tekrar takınca ses kaynağı olan program (özellikle Pubg Mobil Emulator) tekrar ses vermiyor kapatıp açmadan. Bunun yanında discord kullanıyorsam kendiliğinden tüm sesler gidiyor, mikrofonum da kapanıyor. Bunun dışında canlı ders sisteminde, hocam bana mikrofon verdiğinde konuşurken aniden ben karşı tarafı duyamamaya başlıyorum, ancak mikrofon çalışmaya devam ediyor. Yani hocam ve sınıf beni duymaya devam ederken ben kimseyi duyamıyorum bilgisayardaki hiçbir sesi de. Snopy kulaklıklarımı direk kasaya taktığımda dipses bile olsa maalesef böyle dengesizlikler yaşamıyorum.

1- Ses kartı içinde hayali güç kaynağı var mikrofon için, sorun neden olabilir? Kart yeterince beslenmiyor mu yoksa driver problemi mi? (en günceli mevcut)

2- Ses kartımın kayıt kalitesinden oldukça memnunum aslında tüketim cihazı olarak almamıştım başta. Fakat gündelik tüketimlerde de kullanmak istiyorum arada böyle ses anlamında iş yükü çoğalınca sanki bir kaynak kaybı bir çeşit karışıklık oluyor. Kayıt yaparken hiç sıkıntısı yok, tek kaynaktan bir şey dinlerken de sıkıntısı yok. Her programda da olmuyor

3- Atıyorum bunu elden çıkartıp yerine Asus Xonar U7 alsam bu sorunları yaşamamak mümkün mü?

Uzun oldu ama artık iyice kafamı kurcalayan bir sorun. Tertemiz, yeni bir kart ama anlamıyorum bunun sebebini. En güncel driver'ı kullanıyorum, eski driverları da denedim daha kötü oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Paheli paylaştı.

#satılık #GTX960
TS fiyatı 450tl. Ankara içi elden teslim, dışarıya kargolanmasını isterseniz alıcı ödemeli olarak yollayabilirim.

Seçim öncesi aldın aldın, yoksa her şey gibi buna da zam gelir 😀
Satılık Galax 2GB GTX 960
-Noctua Nt-H1 macun sürülü. 8 ay kadar önce sürmüştüm sanırım.
-Afterburner'dan +155 kadar core clock o.c yapılabiliyor.
-En ağır durumda 76 dereceyi geçtiğini görmedim. Stock hızlarda da 72 derece civarında. Fanları biraz daha hızlandırıp daha da düşürebilirsiniz.
-Kutusunun kenarı hasarlı ama sadece kutu, kart zaten pc'den çıkarıldı.
-Yerine RX 570 aldığım için satıyorum.
-2019'un oyunlarında bellek yetmediği için, özellikle açık dünya oyunlarda fps'in low ayarlarda 40'ı geçemediği yerler çokça oluyor. Tabi bu 1600mhz fx8320 sistemde böyle.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11
Paheli paylaştı.

#alınık 1155 pin anakart arıyorum arkadaşlar, sağolsun buradan @hamitozlu bana 3 tane yolladı ancak 2 tanesi pert çalışmıyordu, son yolladığı asus olanda da birkaç tane sıkıntı vardı ancak çalışıyordu, çok olmadı alalı ancak anakart mortingen olmuş. İşin kötü yanı sistemi de dizmiştim arkadaşa, işlemcisi belleği hdd'i psu kasa derken anakart gümleyince biraz ortada kaldık. 🙂 Bütçemiz kısıtlı, o yüzden rica ediyorum '' bende var abi ama 300 tl 400 tl olur '' gibi gibi fiyatlar vermeyin.

Arada bu durumu paylaşırsanız da sevinirim. İletişim : orcun89@outlook.com veya @orcun89 kullanıcı adına telegram üzerinden yazabilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KonuDışı 3. Havalimanı'na ulaşım nasıl tecrübesi olan var mı? Çatalca tarafından 3. havalimanına gidiş yolu arıyorum (taksi dışında) önerilere açığım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KonuDışı Çatalca, Çatalca Adliyesi tarafını bilen var mı? Bir gidiş güzergâhı için akıl almam gerekiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap