#akış Merhaba. Laptopımın RAMini yükseltmek istiyorum. Laptopım da 1 tane 1600 MHz 4GB DDR3L RAM var ve diğer slot boş. Diğer slota da 4GB takmak istiyorum. İkinci slottaki RAM ile birinci slottaki RAMin marka ve modellerinin aynı olması mı gerekiyor, yoksa herhangi bir 1600 MHz DDR3L RAM alsam uyar mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 15

Merhaba. Xiaomi Mi5 almaya karar verdiğim fakat şansına Hepsiburada’nın sattığı Mi5lerden kalmamış. Alternatif olarak sanırım n11’de turuncumagaza var. Gönlüm hepsiburada’dan almak. Sizce yine stoklara gelir mi ve turuncumagaza güvenilir mi? #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12
 • Orcun @orcun

  Farklı bir mağazadan yada satıcıdan alırsan şu kötü yanı var. Diyelim olmadı ya sizi buldu. Telefon bozuldu 3-5 ay sonra vs. Siz gittiniz garantiye verdiniz garantide sizi 30 40 50 gün oyaladı. Dayanamayıp THH verdiniz para iadesi kararı aldınız.
  Diyelim o zubizarrettailealışveriş isimli mağaza kapandı gitti, veya diyor ki kardeşim ben ödemem ne bok yersen ye umurumda değilsin git icraya ver diye seni süründürüyor vs.
  Hah işte aracılı site sana yardımcı olmayacak,n11 gg sahibinden dahil. Diyecek ki satıcıyla hallet hemşerim banane ? aradan çekilip gidecek. Sen elinde o kararla icra ile falan uğraşıp duracaksın. Örneği var çünkü burada bile bir arkadaş yazdı o mağazanın adını vermeyeceğim ama baya ünlü bir satış mağazası n11 den mi nereden almış arkadaş mi5’i böyle uğraşıyordu.
  O yüzden hepsiburadan dan al ama satıcıda hepsiburada olsun. En azından ilerde 2 sene içinde birşey olursa karşında direkt hepsiburada olur bilmemne kenar köşe mahalle telefoncusu değil.

 • ciddiyetsiz @ciddiyetsiz

  Peşinen söyleyeyim de garanti yokmuş gibi düşün alırken.

 • 4ever @4ever

  Gıttıgıdıyor ıdealsecım , n11 turuncu magaza. ben ıdealsecımden aldım delta garantılı. Ama alırken garantısız gıbı al.

 • Maxim @sanatelefononeremem

  sistem aynı ama nedense hala n11’e karşı ön yargı var bende de olduğu gibi. arayüzden olduğunu düşünüyorum.