Arkadaşlar bir tablet arıyorum, aradığım özellikler, 10" civarı, en az 32 GB depolama, performans ve sim kartlı olması. Ayrıca kalemli olursa tadından yenmez.
Bir önceki tabletim Samsung SM-P580 idi ancak 16 GB ana depolama yüzünden illallah ettiğim için sattım. Hafıza kartı takmıştım ama bir uygulamayı hafıza kartına taşıyınca, o uygulama güncelleme aldığı anda ana depolamaya geri dönüyordu ve bazen günde 1 saatimi hepsini hafıza kartına taşımakla geçiriyordum. Bu tabletten daha kötüsü olmamalı performans konusunda ve fiyat çok uçarsa kalemden de vazgeçebilirim, çok çok hayat kurtarmıyordu benim için.
Önerilerde bulunabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

@bilendenaldestek merhaba, https://bilendenal.com/urun/samsung-pm1643-960-gb-2.5-inc-sas-12g-server-ssd-mzilt960hahq/?identity=2479023038313790404 bu ürün Dell PoverEdge R730 sunucu ile uyumlu sanırım değil mi? Ayrıca kızak da almam gerekir mi? Bir de 4 adet almayı düşünüyorum, totalde bir şeyler yapılabilir mi acaba?

Samsung PM1643 960GB 2.5 inç SAS 12G Sunucu SSD MZILT960HAHQ

Samsung PM1643 960GB 2.5 inç SAS 12G Sunucu SSD MZILT960HAHQ
BeğenFavori PaylaşYorum yap

AliExpress'ten çok fazla alışveriş yapıyorum ve son zamanlarda farklı markalardan MiniPC'ler getirtiyorum. Bir satıcıdan 2 adet Vorke V1 Plus aldım (342 USD) ve 2 ay kadar sonra satıcıya mesaj atarak, "Kargoyu takip edemiyorum, verdiğiniz takip bilgisi yanlış olabilir mi?" diye sordum ve satıcı kontrol edeceğini söyleyerek 30 saniye sonra kargo bize geri gelmiş dedi. Bunun üzerine para iadesi mi istersiniz yoksa ürünleri tekrar mı göndereyim diye sordu ben de ücret iadesi istedim ve dispute açtım. Ben gerçek nedeni yazdım ancak satıcı sürekli olarak, defalarca mesajlaşmamıza ve -bence- ürünü hiç göndermediği halde, dispute nedeni olarak "Ürünü istemiyorum" seçeneğini işaretlememi istedi. Ben reddettim. AliExpress'e de, beni bu seçeneğe zorluyor diyerek ekran görüntüleri ile kanıtlarımı sundum. Standart bekleme süreleri sonunda anlaşamayınca dün AliExpress olaya müdahil oldu ve beni haklı buldu. Demem odur ki, satıcı ile sorun yaşarsanız, haklıysanız ve derdinizi doğru anlatırsanız çözülmeme ihtimali yok. 300'den fazla alışveriş yaptım 2. defa dispute (tartışma) açmak zorunda kaldım. AliExpress bir çok yerli firmadan (N11 mesela, kesinlikle hiç bir şeye karışmayıp direk geri kaçıyorlar) daha güvenilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 18

Tartışmasız en iyi tarayıcı Maxthon'un yeni sürümünün (5) betası çıkmış, denemek isteyebilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 22