Oğuz Sel paylaştı.

Arkadaşlar yarın babam Siyami Ersek hastanesinde ameliyat olacak. B Rh (-) taze kan lazım. Uygun olan benle iletişime geçsin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12
Oğuz Sel paylaştı.

Bütün Teknoseyir ahalisine merhabalar. 🙂 Bilindiği üzere bilmeyenler de olabilir tabi ki ama baya bir süredir #tamirtadilat işleri yapıyorum. Çevremden olsun, Teknoseyir ortamından olsun baya bir kişinin tamir işlerini yaptım. Sağolsun çok arkadaş cep telefonlarını, notebooklarını vs. hiç güven sıkıntısı olmadan yolladılar.

Malum bilenler biliyor gene aralık ayından beri neredeyse işsizim. Pandemi yüzünden fabrikada ücretsiz izne çıkartıldım. Çıkartılmadan öncesi de bu işi zaten yapıyordum ama daha çok hobi gibi 2. iş gibiydi. Ondan sonra oradan gelen para ile de kedilere sokak hayvanlarına mama vb. şeyler için yapıyordum. Haliyle son zamanlarda işsiz de kalınca bu iş ilk işim oldu. O yüzden bozulan tamir ettirmek istediğiniz cihazlar varsa tamirini yapabilirim.

Mesela ne tamiri ? Atıyorum telefonunuzun ekranı kırıldı, ahizesi bozuk, kamerası bozuk, pil değişecek, şarj soketi bozuk vs. bu gibi tamirleri zaten yapıyorum. Notebook içinde fiziki herhangi bir sıkıntıları da yapabilirim. Menteşe kırıkları, kasa kırıkları, bunların tamirini de yapabiliyorum. Aklınıza gelebilecek elektronik cihazlarında tamirini yapabiliyorum. Pc parçası mesela gamepad, mouse gibi gibi. Önceki yaptığım işlerin fotoğrafını isteyen olursa onlarıda ekleyebilirim. İşlemleri yaparken zaten Telegram'dan veya Whatsapp üzerinden detaylı her aşamanın resmini size iletiyorum ona göre aksiyon alıyorum.

Örnek vereyim hemen, ya bunun burası bozuk deyip kestirip atmıyorum. İşte telefonun şarj soketi bozuk ama neden bozuk ? soketin detaylı resmini sıkıntılı parçasını gösterecek şekilde atıp ona göre gösteriyorum.

İzmirde oturuyorum ancak elden ürünü teslim alma işini pandemi de araya girince o olaya hiç girmiyorum. Sadece kargo ile gönderim yapabilirsiniz. Teknoseyirden beni etiketleyip olmadı bu durum altından veya Telegram : @orcun89 ,mail : [email protected] üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Umarım akışta paylaşıyorum diye rahatsız olan olmaz, oluyorsa da kusurabakmayın. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 38

Galiba Frogwares ile anlaşmazlık hâlinde olan Nacon, The Sinking City'yi Steam'de yayımlamış, ortalık toz duman olmuş. Frogwares'in tweet'i:

https://twitter.com/Frogwares/status/1365385278140133378

@ugury
#OyunGündemineMalzeme

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@ameledervis Hocam nerelerdesin?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

GoG, Silent Hill 4'ü yayımlamış:

https://www.gog.com/game/silent_hill_4_the_room

Konami'nin heyecanlı Tweet'i de burada:

https://twitter.com/Konami/status/1312052099421671424

#OyunGündemineMalzeme

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu nasıl fotoşop terk bir reklam görseli yahu? Guru3D'de dolanırken karşıma çıktı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Spider-man Pilli Yerde Sürünen Örümcek Adam Fiyatı

Spider-man Pilli Yerde Sürünen Örümcek Adam en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Can'ın bir videosunu buldum Diecast üzerine. Sanırım burada daha önce paylaşılmamış. Paylaşıldıysa da bulamadım. Gece gece yeni bir içerik oldu benim için.

https://youtu.be/mxaQhM2pT4A

#TozluGaraj

DIECAST NEDİR? OTO AKADEMİ

DIE CAST NEDİR? NASIL DIECAST KOLEKSİYONERİ OLUNUR? OTO AKADEMİ'DE CAN AKBULUT CEM KILIÇ'IN SORULARINI YANITLIYOR
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bloody mouse, Logitech klavye ve gamepad'i birlikte kullanıyor, mouse'un zaman zaman sapıtıp kendi kendine aydınlatma ve mod değiştirdiğine şahit oluyorsanız, Aygıt Yöneticisi'ndeki "Fare ve diğer işaret aygıtları" kısmından "Logitech Gaming Virtual Mouse"u devre dışı bırakın.

Bir süre önce yaşamaya başladığım sorunla ilgili internette doğru düzgün bir çözüm bulamadığım için kendi kendime böyle bir yöntem uygulayıp başarılı oldum. Artık kullandığım fare sapıtmıyor. Diğer çevre birimlerinde de bir sorun gözlemlemedim klavye de gamepad de normal çalışıyor.

#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap