Windows 11'de aniden kaybolan ve Aygıt Yöneticisi'nden görülemeyen Bluetooth aygıtı sorununu yaşıyorsanız, Güç Seçenekleri altındaki "hızlı başlatma" özelliğini devre dışı bırakın. Her şey normale dönüyor. 1 saattir atmadığım takla kalmadı, bunu yapınca sorun tamamen çözüldü.

#windows11 23H2 güncellemesini manuel olarak yaptıktan sonra başıma geldi bu arada. Şimdiye kadar böyle bir sorunla karşılaşmamıştım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Epic Games Store'da güzel indirimler var. Bu fiyatları görünce, Steam'in şimdiki fiyatlandırmasına daha bir üzüldüm açıkçası.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Savaş Cebeci sağlam dayak yemiş yalnız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 29

Guru3D, milyon yıllık klasik tasarımını değiştirmiş. Mobile de uyumlu hâle getirmiş.

https://www.guru3d.com/

Not: Hâlâ test aşamasında, zaman zaman eski hâline dönüyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@umit2050 Ümit Bey, TS Sosyal'e dair son post'unuz da silindi. Siz mi sildiniz yoksa başka birisi mi sildi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Oğuz Sel @ouz

   Kendisi açıklasın hocam, post'larına beğenmediği yanıtları atanları engelliyor şu ara.

  • Oğuz Sel @ouz

   @qubit İşte arkadaş yazıp yazıp siliyor. Önceki yazdıklarına yanıt verince de beğenmeyip engeli basıyor. Ben şu an engelliyim mesela. Yazdıklarıma da bir yanıt alamadım. Hatta bu vesileyle tag'imi yineleyeyim; #umitbeniniyeengelledin

  • qubit @qubit

   @ouz Oğuz Bey engelli olduğunuzu sanmıyorum, diğer beyefendinin yazdığı bir mesaj vs. yok. Sanırım bir şeyler yazdı, uygun olmadığını görünce de sildi. Olur böyle şeyler.

  • Oğuz Sel @ouz

   @qubit Yok hocam, şu an engelliyim kendisinde. Hatta kendisiyle iletişim hâlinde olan @orcun da bir şekilde teyit etti bu durumu. Daha önce yazdıklarının meali, "Ben çabaladım, çırpındım sosyalin devam etmesi için ama başaramadım. Tünelin ucu tatsız bir yere çıkıyor. Müsebbibi de ben değilim, bilin bakalım kim?"

   #umitbeniniyeengelledin

  • qubit @qubit

   @ouz anladım. Herhalde uygun görmedi ve sildi. Kendi takdiri. Dert etmeyin. PCL ve DHW kapandığında da üzülmüştük ama TS projesi çıkmıştı. Gene bir platform çıkar. Sıkıntı etmeye değmez.

  • Oğuz Sel @ouz

   @qubit Pozitif yaklaşımınız için teşekkür ederim hocam, dert etmiyorum tabii ki ancak böyle diyalog hâlinde olunan birinin "şak" diye engel basıp hiçbir şey olmamış gibi hareket etmesi, bana çok manalı gelmiyor ve ister istemez kızıyorum.

   Birkaç dakika öncesinde yazdığım bir mesaj var, orada da belirtmiştim. Nice platformda nice saatler geçirdim, nice mesajlar yazdım, kendimce içerikler ürettim ve alayı, günün birinde öyle veya böyle kapandı. En azından burası da kapanacaksa ilk ağızdan işitelim durumu. Sonrasında elbet yolumuza bakarız.

   #umitbeniniyeengelledin