#TeknoYardım

Windows 10 işletim sistemi kullanıyorum, son güncellemeden sonra görev çubuğundaki simgeler birkaç dakika arayla gidip geliyor -1 saniyeden az sürüyor-. Ancak sürekli ekran karşısında olduğum için bu beni rahatsız ediyor. Acaba sebebi nedir, daha önce başına gelen var mı ve çözümü var mı bu sorunun?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

MSI Z270I Gaming Pro Carbon anakartı için geçenlerde çıkan micro code güncellemesi içeren 7A66v1B BIOS’unu yükledikten sonra birkaç saat içerisinde 10’a yakın mavi ekran aldım ve bilgisayarı sorunsuz kullandığım 7A66v18 BIOS sürümüne geri döndüm. Her şey eskisi gibi normal gidiyor. İlgililere bilgi mahiyetinde.

#bilgisayar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Oğuz Sel paylaştı.

#kedi Merhaba, daha önce kapıma gelerek evimde doğum yapan bir anne kedi var. Sitenin içerisinde eski sahibi tarafından terkedilmiş, uzun süre sitede kapı kapı gezerek yaşamış. İlk doğumundan bir yavru hayatta kaldı. Yavrusu da çok oyuncu. Yavru sütten kesildi, tuvalet eğitimi var. Annenin de bakımları yapıldı, tuvalet sıkıntısı yok. Her ikisini de mümkün olursa ayırmadan sahiplendirmek istiyorum. Yaklaşık bir ay içinde yurtdışına çıkıyorum. Yavrular pendikte, Anadolu yakasında veya yakın bölgede her yere teslim edebilirim.taşıma kabı, minderleri oyuncakları tamam.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Oğuz Sel paylaştı.

Sadettin Teksoy #StrangerThings 😆 #Netflix
https://twitter.com/netflixturkiye/status/923807256340246528

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım

Yaklaşık iki hafta önce Vodafone üzerinden Galaxy S8 aldım. Bir benchmark testi yapayım dedim, hem 3DMark hem de Antutu sonuçlarında ortalamanın gerisinde puanlar aldım. Yüksek performans moduna getirerek test yapsam da sonuçlarda pek bir değişiklik olmuyor. Sebebi sizce ne olabilir? 3DMark’ın test sonucu grafiklerinde işlemci frekansı 1.6’nın yukarısına çıkmıyor gibi görünüyor. Test sırasında Bixby de kapalıydı bu arada.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Prison Architect Steam Key:

4TBME-2FR6R-IA4T9

Şimdiden hayırlı olsun. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Creator’s Update sonrası çok sık mavi ekran almaya başladım. Süper can sıkıcı.

16 Haziran Editi: Anakartı aldığımda BIOS güncellemesi yapmamıştım, en yeni BIOS’u yükledikten sonra bir defa bile mavi ekran almadım. Boşuna Windows 10’a çamur atmışım. Eğer yeni bir bilgisayar topluyorsanız, bir şekilde BIOS güncellemesini yapmanızı öneririm.

Anakart, MSI Z270I Gaming Pro Carbon AC (Levent abininkinden 🙂 )

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 20
Oğuz Sel paylaştı.

Herkes internetten bahsederken herkeste bulunan modemlerde bulunan wps acigina dikkat cekmek istiyorum aginizi kontrol edin kimler var bakin…

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 15