Zaten düşünüyordum almayı, gillette saçma sapan bir reklam yapınca da artık düşünmeyi bırakıp aldım. Bakalım nasıl oluyormuş bunlarla tıraş olmak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands tavsiye eder misiniz? Oynayacak arkadaşım yok tek oynayacağım alırsam.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://steamdb.info/app/973760/
Cd Projekt Red artık bize iyi fiyatlandırma yapmayacak anladığım kadarıyla. Bu Thronebreaker oyunu ilk çıktığında 30$ - 50 TL idi ama şimdi 159 TL olmuş. TR fiyatı en pahalılar arasında. Malum firma mı çomak soktu acaba? Cyberpunk 2077 çıktığında eğer iyi bir fiyatsa hemen almak lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım #Linux #Windows10
Selamlar, yeni bir ssd aldım, mevcut sistemime takıp linux kurmak istiyorum. Ama bu linux kuracağım ssd'yi windows hiç görmesin, diğer windows kurulu olan ssd'yi de linux hiç görmesin istiyorum. Yani boot ettiğimde diğer ssd'nin kablolarını sökmüş gibi olayım. Bu mümkün müdür? Mümkünse nelere dikkat etmeliyim? Kendim araştırıyorum ama henüz bir şey bulamadım o yüzden burdan da sorayım dedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Ben ne diyeyim bunlara? Neden hiç iyi kargo firması yok? Özellikle müşteri memnuniyetsizliği için mi uğraşıyorlar? Ankara'dan Bolu'ya gelmesi gereken kargoya bakın. Araçla yaklaşık 2 saat sürüyor bilmeyenler için.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amatör telsizcilik ile ilgilenen var mı? 2018 - 2. dönem sınavı için başvurular 12 Ekim 2018 günü sona erecek. Sınav 28 Ekim 2018 Pazar günü yapılacak. Duyuru linki: https://www.kiyiemniyeti.gov.tr/AnnouncementDetail/46/2018-YILI-IKINCI-DONEM-AMATOR-TELSIZCILIK-SINAVI-ICIN-BASVURULAR-BASLAMISTIR

Uzun zamandır aklımdaydı ve bu sefer sınava girmeye karar verdim, 2 arkadaşı da ikna ettim sınava girmeye, siz de amatör telsizciliği bir araştırın belki ilginizi çeker 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xiaomi Mi Band 3 ben gece uyurken nabzımı "3" ölçmüş saat 4.30 gibi, ya uyurken ölümden döndüm ya da hatalı ölçüm yaptı. Umarım ikincisidir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap