İlk 2 anahtarlığı da almıştım, yeni anahtarlığı da aldım çıktığı gün (muhabbet yayınından hemen sonra). Hiç bu kadar beklediğimi hatırlamıyorum. Aliexpress'ten aldığım kablo bile daha hızlı geldi. Anahtarlıklar kayıp mı oldu acaba? Neden göndermiyorlar? Anahtarlıkların ne kadarı gönderildi, ne kadarı bekliyor? Bu konuda bir haber alınabilirse iyi olur diye düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Mehmet Özcan @ozcanm

    Kargo işini başka bi yere devrettik demişti. Ve bence büyük çuvalladılar böyle saçma iş olmaz yani. Sipariş sırasına göre başlamamışlarda gitmişler en son siparişten başlamışlar. 2 hafta olmuş daha çoğunluğun kargoya bile verilmemiş. 400 tane ürün kargolayacaklar altı üstü yani 2 haftada yapamıyolarsa hiç yapmasınlar. Yani şu sipariş numarasına göre başlamama mevzusu bile başlı başına olay. Yani hangi akılla böyle düşünüp de son sipariş verenlerden başlarlar aklım almıyor.

  • Murat Şentürk @senturkmurat1999

    Ben de 1 Eylülde almıştım. Hazırlanıyor görünüyor hâlâ.

  • ad33p @ad33p

    Farazi konuşuyorum ama belki aracı firma (nikipedia) da TS gibi aynı anda bu kadar çok satış beklemiyordu. 50-100 tane satılır ilk anda, bir haftada kargolar geçeriz diye düşündüler. 400 tane ağır geldi sanırım.

Trendyol'un yaptığı "kart kaydetmeyi sipariş aşamalarından biri olarak gösterme" kurnazlığını çiçek sepeti de birebir kopyalamış 🤦‍♂️ Bu ekranı çarpıya basıp kapatmak gerekiyor. Ayrıca önceki ekranlarda da seçenek olarak sormasına rağmen siparişin sonunda yine böyle bir kurnazlık yapıyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Stok bitmemiş olabilir, dün 50 tane ayırdım diyen vardı. Havaleyi seçip ödeme yapmamışsa kafadan 50 tane orada var. Sepete yanlışlıkla eklenen ürünleri silmek kolay olmadığından aynı yolu seçen başkaları da olabilir. Ayrıca bu sepet işinin çözülmesi gerekiyordu deneme yapıldığında.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Parke silmek için zemin sileceği (mop, vileda) tavsiyelerine ihtiyacım var. Annem artık kalitesiz, iyi silemeyen, pratik olmayan, ucuz ve dandik ürünlerden bıkmış. Kaliteli ve kullanışlı bir ürün tavsiyesine ihtiyacım var, tavsiyelerinizi bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Kuveyt'te bir üniversiteye öğretim elemanı olarak kabul edilmiştim. Aylardır sürüyle görüşme yaptım, 5 görüntülü görüşme ve demo ders anlatımı yaptım online olarak. Pozisyona kabul edildim, pasaportumu istediler yolladım. Bugün aradılar ve Kuveyt devletinin halen covid yüzünden çalışma vizesi vermediğini söylediler ve sonuçta iş olmadı. Yine kabak gibi kaldık ortada.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fallout 4 GOTY nasıl oyun? Alınır mı sizce? Steam'de 50 lira. Oyunun düz fiyatına da indirim yapılmış sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

Pasaport harç bedeli için ivd'den ödeme yaparken hangi vergi dairesini seçmeliyim? Bolu Merkez'de yaşıyorum ama randevuyu Gerede'den aldım, Gerede vergi dairesini mi yoksa Bolu vergi dairesini mi seçmeliyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geri dönüşüm kutusunu hiç kullanmıyorum. Sileceksem shift + delete yapıyorum her zaman. Bir dosyayı emin değilsem silmiyorum, sileceksem kesin emin oluyorum. Yıllardır bilgisayar kullanıyorum hiç bu tarz kullanımdan kaynaklanan bir sorunla karşılaşmadım. Yanlış mı yapıyorum? 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Bu aracın modelini bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap