Yine, yeni, yeniden reklamlar. Engelle engelle bitmiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#yardım Bir dizinin ismini hatırlamaya çalışıyorum.

Edit: Diziyi hatırlattığınız için teşekkür ederim. Dizinin hikayesini yanlış hatırladığım için yanlış yazdığım kısımları sildim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Newpipe kullanıyor musunuz? Android'de Youtube uygulaması reklamdan çekilecek gibi değil. Tarayıcı sürümü de çok kısıtlı. Youtube Vanced ve Newpipe, sık kullanılan iki Youtube istemcisi ancak Youtube Vanced gibi modlu uygulamalara pek güvenim yok. Newpipe açık kaynaklı olduğu için biraz daha kendine çekiyor. Kullanıyor musunuz ve kullanıyorsanız nereden indirmeyi tercih ediyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Güvenmediğim bir siteye gireceğim zaman o sayfada herhangi bir script çalışmasını önlüyorum. CSS hariç. Bu, o siteden gelen potansiyel bir saldırının önüne geçmek için yeterli olur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

"Hababam Sınıfı Yeniden" filmi çıkıyormuş, yeni fark ettim. Ancak fragmanın yarısına kadar izlemek bile beni hayal kırıklığına uğrattı. Hababam Sınıfı serisi özünde eğitim sistemine yapılan bir eleştiridir. 2000'li yılardan sonra çekilen Hababam Sınıfı filmleri ise yalnızca orijinal serinin kaymağını yemeye çalışan, vasat bile denilmeyecek çalışmalardı. Bu yeni film de sanırım aynı çizgide yol alıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Google'ın yazım denetimine olan güvenim sarsıldı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba. Turk Telekom'a abone olduğumuzda Zyxel model bir modem göndermişlerdi. İnternette güvenlik açıkları ve kötü amaçlı yazılımları incelerken modemleri etkileyebilen bir saldırı türü görmüştüm. Turk Telekom'un eski, Airties ve TP-Link modemlerini etkilediği ile ilgili haberler var ancak Zyxel'de böyle bir açık var mı herhangi bir bilgi bulamadım. Sizin bir bilginiz var mı?
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcRZfRk1eaJLqPHjQfRssL8WKfBXp4CaP240M8e0kdACGYBq2lf8

BeğenFavori PaylaşYorum yap