Bu nedir ya. Ülke ne hale gelmiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2000 tl dolaylarında android telefon alacağım. samsung galaxy a51 nasıl olur ? xiaomi ve huawei istemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

xiaomi mi 11 lite 8/128 modelini aldım. güncellemeden önce sorun yoktu fakat miui 12 ile telefon adeta sapıttı, yavaşladı ve garanti bbva uygulamasına girerken uygulama ekrana oranlanmıyor çözümü nedir? almakla kötü mü ettim

.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sizce kaç lira eder? Huawei gr5. Kozmetik olarak 10/7 bir durumda. Ekranda ufak çatlaklar olsa da kullanıma sıkıntı etmez. Yeni nesil parmak izli cihaz. Ben 400 istiyorum. Sizce az mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Ülkedeki fakirlik çok ciddi boyutlara ulaştı. Mahallemizde hiç dilenen görmedim ama son her sabah namazına kalktığımda balkona çıkarım. Balkonun önünde çöp kutuları var. 1 2 senedir sabah farklı farklı kişiler çöpten kağıt topluyorlar. Daha sabah olmadan hava karanlikken yapıyorlar. Devlet bu insanlara neden yardım etmez ki? Çok zoruma gidiyor ama ben de öğrenciyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar, bugün açılmasına önderlik ettiğim MaxiSözlüğü inceleyeceğiz.
Maxisözlük, maxicep forum içindeki kullanıcılar tarafından kurulan bir sözlük sitesidir.
Tasarımı çoğunlukla yeşil sözlükten alınmadır. Ancak yazar olmak için 10 adet giri girmeniz kafidir.
Güzel muhabbet dönmektedir. Sizi de bekleriz. Ticari bir girişim değil. Bu arada reklam gibi bir amacım yok. Maksat muhabbet olsun.

Linki;

https://maxisozluk.com/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Cep radyosu tavsiye edebilir misiniz? kaliteli bir şey lazım hoparlörlü olmalı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk uzaktan eğitimin kalıcı hale getirileceğini duyurdu. Hocalarımıza sordum onlar da şaşırmış durumda artık. 1 hafta önce sınavlar kesinlikle yuzyuze yapılacak denmişti. Şimdi de yuz yüze yapacaklar ama 13 yazılı sinavi 3 saatte yapacaklarmış. Hocalar da her akşam başka bir şey söylüyor. Bütün hocalar sınav sorularını verdi. Herkes sinavlara odaklanmış durumda. Ne öğretmenler bize birşey öğretmeye uğraşıyor ne diye öğrenciler öğrenmeye uğraşıyor. Herkesi sınavlara odaklayak eğitimi baltaladilar. Mutlu musun sayın Ziya Selçuk!

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 18