#TeknoYardım
Merhaba telefon alma arefesindeyim. En son 2 sene önce Asus ZF2 yi tamamen hurda ettikten sonra -ghost touch, sim bordu şarj bordu wifi/bt antenleri vb bozuldu - bir sürü telefon değiştirdim. Onları da tamamen hurdaya çıkardıktan sonra artık "Büyüklerim" bana bir telefon almaya karar verdi.
Fakat https://www.arcelik.com.tr/cep-telefonu telefonu buradan almak zorundayım ve limitim 2 bin tl olduğu için Redmi note 8 tek mantıklı seçenek geldi. Fakat genede size bir danışayım dedim. ( @orcun hocam değerli fikirleriniz rica)

Şuraya gururla pert ettiğim telefonları da yazayım :)(Kullanım Sıralı)
GM 4G- Şarjdayken şarjın azalması, ghosh touch ve ahize sorunu haricinde kullanılabilir bir telefondu rom desteği genişti. Sahibine geri vermek zorunda kaldım.
Lumia 630 - Ekran kırıldı. Normalde win 8.1 de kalan cihazı w10 yüklemiştim. 512MB ramla can çekişiyordu.
Zenfone 5- Bu yeni çıkan zf5 değil ilk çıkan zenfone 5 intel atomlu olan. 2 saat SoT süresiyle prize bağlı yaşardı. Suya düşmesiyle ebediyete gitti.
Xperia T - zf5 den buna geçince sevinmiştim ekranı güzeldi. Rom desteği iyiydi fakat 8.1 oreo da işlemci hep %100 çalışması gerekiyordu. Batarya zayıfladığı için azıcık zorlandığında hemen reset atıyordu bataryası pahalı olduğu için bıraktım.
iPhone 5s- Baya dayanan telefon bu oldu 6 ay dayandı galiba fakat telefonun içinde orj parça kalmadı. Şarj bord, ön kamera, ahize vb değişti. En son 3 kez ekran kırınca daha ekran almak istemedim .
Samsung S4 mini- 4G destekli i9195 modeliydi. Ama entegre kaynaklı hat belli frekanslarda (3g / 2g) zayıf çekiyordu. Cpu 90 derece batarya 70 derece oluyordu. Sim tırnağı kırılınca artık yeni telefon alma vakti geldi.

Cep Telefonu

Cep Telefonu fiyatları ve size en uygun Cep Telefonu modelleri için sayfamızı ziyaret edin.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba,
WD My Passport 2 TB harici diskim var. Kendi bilgisayarımda sorunsuz çalışıyor. Fakat Başka bilgisayarlarda biçimlendirme istiyor. Keza Disk yönetiminde sorunsuz gözükmesine rağmen . Diğer disk bölümleme programlarında da dosya sistemi gözükmüyor. (Ekli) Disk MBR bölüm stilinde ve NTFS formatlı tek bir bölüm var. Diskin smart değerlerinde sorun yok. CHKDSK yaptım işe yaramadı. Bir şekilde MFT tablolarının tekrar yapılandırılması lazım galiba. Böyle bir durumla karşılan varsa yardımcı olabilir mi?

Edit: dosyaları başka yere kopyalayıp biçimlendir demeyin. İçindekileri başka yere kopyalacak depolamam yok.

#TeknikDestek

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu postta öneri istemiştim https://teknoseyir.com/durum/1129792
Şuan aldım. %50 bataryayla geldi. Sağlık %119 gözüküyor :). Deji batarya tavsiye edilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba hayırlı bayramlar öncelikle akışta deji batarya hakkında tecrübe sahibi arkadaşlarımız yorum yaparsa sevinirim. Cihaz iPhone 5S ve pili berbat gidiyor. #TeknoYardim #Yardim #Deji #Batarya #Pil

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 14

Mobil Ryzen 7, 3. Nesil i7 ayarinda. Testler teknofest lenovo standi tek ryzenli makinede yapildi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TEKNOFEST

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sulaleyi SSD teknolojisine taşıyorum. 3 Tane James Donkey 120GB SSD aldım. Birde Biz bakalım şu eşşeğin kalitesine. #SSD #jamesdonkey

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Levent abi afiyet olsun 😀 tabi doğruysa 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8