Intel Coffee Lake i7 9700K 4.9 GHz 1151 12 MB Fransız İşlemci: Amazon.com.tr:...

Intel Coffee Lake i7 9700K 4.9 GHz 1151 12 MB Fransız İşlemci: Amazon.com.tr: incehesap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba;

PS4 için Red Dead Redemption 2 Primary hesap hakkımı satıyorum. Verdiğim hesap benim veya bir başkasının kullandığı hesap değil, tek kullanıcısı olacak alan. Ben de @orcun sağolsun, buradan almıştım.

Fiyat 120 TL. Enpara havalesi sonrasında anında gönderirim hesap bilgilerini.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Adam bunu haber diye girip, gururla yayınlayabiliyor yahu. 😀

https://www.donanimhaber.com/Microsoft-Store-Windows-10-icin-yeni-bir-temaya-sahip-oldu--114263

Microsoft Store, Windows 10 için yeni bir temaya sahip oldu

Microsoft Store üzerindeki tema sayısını arttırmaya yönelik çalışan Microsoft, Japonya manzaralarına yer verilen 15 duvar kağıtlık bir tema paketi yayınladı. Paketi indirmek tamamen ücretsiz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyice kalitesi düştü sitenin. Pubg tanıtımcısı arkadaş demin laf yetiştiremeyince engelledi. O değil, verdiğimiz onca cevabı da silmiş. Kendine muhalefet oluyor, aksini ispatlıyor diye. Saçma sapan bir muhabbet oluyordu zaten de, nerede bir özgüven problemi var, tartışma adabı bilmeyen var bizi buluyor. 😀 Bir de kendini otorite olarak görüyor ya, ona bitiyorum. 😂 Kenar mahalle bilgisayarcıları tadında ahkam kesiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 20

Ne cins insanlar var yahu. Adam diziyi takip edenlerin anlayabileceği şekilde spoiler veriyor, bir de bunu 3 yaşında çocuk gibi yazıyor, sonra kalkıp yaşım 33 diyor. Onlar basamağı fazla olmuş orada. Dizinin adını vermesen de neyin ne olduğu anlaşıldığı için SPOILER oluyor arkadaşım o. Engellemiş bir de. Utanç verici bu kafada insanlarla aynı ortamı paylaşmak gerçekten.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 23

Hemen hemen her gönderinin altını trolleyen, kendilerine ait garip bir dil oluşturmuş iki adet gereksiz vardı, engelledim, akışım tertemiz oldu. Bu zamana kadar fikrime ters düşse de, tartışsak da kimseyi engellememiştim, ilk oldu.

Yönetimin bunlara önlem almaması çok ilginç, illa ki bildirmemiz gerekiyor tek tek. Adamlar her gönderinin altını kirletiyor, dalga geçiyorlar kendilerince. Abi muhabbetiyle başlayan saçmalık şizofreniye kadar gitti... Herkese tavsiye ederim bu arada, bu zamana kadar boşuna beklemişim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 34

Canlı Yayın bildirimi geldi az önce.

https://www.youtube.com/watch?v=8aDxRmR7VOY

TeknoSeyir Soru Cevap Canlı Yayın

Soru sormak için teknoseyir.com'a gelin.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Pink Floyd - Welcome to the Machine (Official Music Video)

"Welcome to the Machine" is the second song on Pink Floyd's 1975 album Wish You Were Here. The song is said to be inspired by George Orwell's book 1984, in w...
BeğenFavori PaylaşYorum yap