Dünyanın en büyük elektrik üretebilen gemisi Türkiye yapımıymış.

https://vm.tiktok.com/ZMYLdJa7U/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Sdn yaptığı haberde, TS videosundan alınan bir görsel kullanmış.

https://shiftdelete.net/asus-rog-strix-scar-17-se-g733-inceleme

https://youtu.be/c6Cj6Z43mQA

ASUS ROG Strix Scar 17 SE G733 inceleme!

12. Nesil Intel Core i9 işlemcili, donanımıyla oyuncuları heyecanlandıran ASUS ROG Strix SCAR 17 SE G733 inceleme sizlerle.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

1 yıldır kullandığım edgeden tekar chrome'a geçince anladım ki resmen edge de işkence çekiyormuşum. Düşük donanımlı laptopumda Chrome kesinlikle daha hızlı ve stabil çalışıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şöyle bir tane twitter sayfası konsepti aklıma geldi. İsteyen yapsın kullansın bu fikri. Şimdi bizim Türkler yabancı basında Türkiye hakkında konuşulan şeyleri okumaya pek meraklıdır. yapacağınız tek şey şu: yabancı basında Türkiye hakkındaki bütün haberlerintoplayıp paylaşan bir haber sayfası açacaksınız. Sayfanın tek konsepti bu olacak. Haber içeriği önemli değil. Sonra gelsin milyonlarca takipçi, sonra da arkasından reklam geliri.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

The menü güzel film tavsiye ederim. Alışılmışın dışında film sevenler izleyebilir. Kült film olmaya aday olmuş ama benim düşüncem kült olacak kadar lezzetli değil.

Puanım 10/6

#filmtavsiyesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 15

Kfc tavukları ben de bağımlılık yaptı. Normalde kfc nedir bilmezdim şimdi canım deli gibi istiyor. İçerisine bağımlılık yapan bişey kattıklarına yemin edebilirim ama ispatlayamam.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 17