#Konudışı Sizce insan doğasının en büyük hastalığı nedir? insanın sergilediği, insan hayatını olumsuz etkileyen en kötü davranış modeli nedir? Görüşlerinizi merak ediyorum.

Bana göre kontrol etme sevdasıdır. insanın eline güç geçerse kendisinin herşeyi kontrol edebileceği ilizyonuna kapılır. Bu hastalığın izlerini bütün sistemlerde görebilirsiniz;şirketlerde,devletlerde,tarihte ün yapmış diktatörlerde,toplum mühendisliğine soyunan gizli örgütlerde,dinler ve dini cemaatlerde, hepsinin ortak noktası olabildiğince dünyayı ve insanı kontrol etmek istemesidir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şöyle bir telegram grubu oluşturduk.
burda torrent paylaşmak yasak olduğu için herkes gruba dahil olup elinde ki malzemeyi paylaşırsa güzel bir havuz oluşur. Ben şimdiden bayağı malzeme paylaştım.
Çeşitli Film,dizi,kitap,müzik vs. Her türlü materyal ve materyal linki paylaşabilirsiniz.
https://t.me/torrentpaylasim

BeğenFavori PaylaşYorum yap

.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sony, yeni h.ear WH-H910N kafa üstü kulaklığı ve uyumlu NW-A105 Walkman’in çıkışını duyurdu.

http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/yeni-sony-walkman-tanitildi-beraberinde-h-ear-kulakliklar-geldi-41328623

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bahçeşehir Üniversitesi ücretsiz 4 hafta sürecek blok zinciri eğitimlerine başlıyor.

https://www.donanimhaber.com/4-haftalik-blok-zinciri-egitimi-firsati--114134

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TS'de son dönemde yayınlanan tek kişinin anlattığı videoların yanlış karar olduğunu düşünüyorum. insanların çoğu videolarda ki muhabbet için izliyor. tek kişilik olduğunu görünce izleneyesi gelmiyor insanın.
@gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10
 • Murat Gamsız @gamsizm

  Muhabbet kanalı değiliz. Ürün ilginizi çekmiyorsa izlemeyin zaten. Ürün incelemelerinde de sizin dediğiniz türde bir muhabbet olmuyor. Hepsi aşağı yukarı aynı ürünler dönüp dolaşıp. Aynı hikayeyi her benzer üründe anlatsak bu sefer muhabbet sıkıcı diyeceksiniz.

 • Murat Gamsız @gamsizm

  Bir de böyle bir karar alınmadı. Hamdi yok artık. Olsaydı onunla çekecektim büyük ihtimalle. Sayımız azalınca böyle olması normal. LP'yi sunucu olarak kullanmıyoruz o anlatıcı. Onun sunucusu benim.

 • Hasan Yılmaz @coolnquiet

  Bu durumun ben de hata olduğunu düşünüyorum. Tekli videolarda o önceki videolardaki tadı kesinlikle almıyorum. Levent abi videolarda daha fazla çıkabilmeli, bu mümkün olmuyorsa dışarıdan biri bulunmalı veya bu da mümkün değilse kamera arkasındaki çalışanlara kamera önünde şans verilmeli diye düşünüyorum.
  Teknoseyir'i yıllardır takip eden kitle olarak biz Teknoseyir'e direkt diğer yayınlar gibi bakmıyoruz. Diğer yayınlarda bir ürün ilgimi çekmezse veya videoyu çok uzun bulursam izlemiyorum. Ama Teknoseyir'de ilgimi çekse de çekmese de izliyorum. 1 saat 10 dakikalık Note 10 incelemesini başka yayın yapsa; "Ya bu kadar uzun video mu yapılır?" deyip izlemezdim. Ama Teknoseyir'e bu vakti ayırıyorum. Bunun sebebi büyük oranda bu sohbet ortamı.
  Burada yazılmışken fikrimi ifade etmek istedim ama maalesef takipçi yorumlarına da istenen özenin gösterilmediğini, fikrimi boşuna yazdığımı düşünüyorum. Neyse yapacak bir şey yok, inşallah Teknoseyir çok daha büyük bir oluşum haline gelir ve daha güzel işler yapar. Haftalık Gündem ve Teknoloji ve Bilim Notları için dahi takip etmeye değer. Bazen kızsak da seviliyorsunuz. 🙂

  • z4732 @z4732

   Yorumların dikkate alınmamasının sebebi, TeknoSeyir eskiden izleyicisi için yayın yapan bir kanaldı, Şimdi kazandığı para için yayın yapıyor. Ki bunu yapmazsa hayatta kalamaz. Plus üye sayısı çok çok daha fazla olsaydı belki eski dönemlerine geri dönebilirdi. Ama bu ortamda piyasaya yönelik yayın yapmazsa hayatta kalamaz.

 • OLDBoy @oldboy

  Bende tek kişilik videoları kapatıyorum hemen. Tabi tek kişinin yorumu değil kitlelerin tavrı önemli olan. Long live TS 🙂