BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • CanSimit @cansimit

  İnsanlar da hayvandır. Bunun farkında olan birisi için çok karışık bir söz.

 • august @august

  Örümcek türü Anelosimus eximius, binlerce aile üyesiyle ayrıntılı kova benzeri ağlar yaratıyor ve sosyal örümcek olarak kabul ediliyor.
  Anelosimus eximius adlı örümcek türü, normalde sosyal bir tür. Binlerce aile üyesiyle birlikte ağ örüyor, avlanma, yavruları büyütme gibi işleri paylaşıyor. Türün diğer bireyleri de kendi hallerinde yaşıyor. Zatypota parazit yaban arısı yumurtalarını örümceğe bırakıyor. Larva, ölünceye kadar örümcek üzerinde besleniyor. Larva, örümceği içten içe yediği için örümceğin davranışları değişiyor. Sürüden ayrılan örümcek tek başına yaşamaya ve kendi etrafına bir ağ örmeye başlıyor. Örümceği tamamen yiyip öldüren larva, örümceğin ölmeden önce inşa ettiği kozada gelişimini tamamlayarak bir yaban arısına dönüşüyor.

  Parazitler hakkında da güzel bir yazı: https://www.google.com.tr/amp/s/evrimagaci.org/diski-kalkani-parazitoid-yaban-arilari-tarafindan-vucutlarina-larva-enjekte-edilen-bocekleri-3724/amp

  Aa pardon insan kakaydı özür dilerim, insan kaka geri kalan tüm doğa çok güzel 🥰

Huawei p50 ve p50 pro tanıtıldı.

https://m.gsmarena.com/huawei_p50-10788.php

https://m.gsmarena.com/huawei_p50_pro-11029.php

#haftalıkgündememalzeme

Huawei P50 - Full phone specifications

Huawei P50 smartphone. Announced Jul 2021. Features 6.5″ display, Snapdragon 888 4G chipset, 4100 mAh battery, 256 GB storage, 8 GB RAM.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

Covid testi sonucuna bakmak için istenen borkod no nedir Bilgisi olan var mı.?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gönder gelsin Uygulaması 60/20 indirim veriyor. İlk siparişe ise 100/25. İki indirim birleştirip 100/45 yapabiliyorsunuz. Bu şekilde senelik zahireyi tamamladım.😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap