İstanbul Antalya yoluna daha önce giden var mı ? Yollar da her hangi bir sıkıntı var mı ? Birde genelde hız sınırları kaç ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yazıcıdan çıkardığım fotoğraflar da sararma meydana geldi. Albümlerde duranlar da sıkıntı yok ama duvarda asılanlar da bariz bir sıkıntı var. Bunun nedeni kağıt mıdır yoksa mürekkep mi acaba ? Bu arada güneş pek görmeyen oda da ki dahi sarama var özellikle kapalı renklerde

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Pazartesi kargo firmaları dağıtıma çıkar mı acaba ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Dostlar 1-2 haftalık telefonun çerçevesinde az miktarda beyaz kılıf lekeleri var. Silmeye çalıştım silinmedi tecrübesi olan var mı nasıl çıkar bu lekeler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dostlar uzun süre sonra operaya geçtim ve tama kolaylık olarak çok sevdim. Yalnız şöyle bir sorun var Chrome otomatik çeviriyi çok kullanıyordum. Operada çeviri yapmak için metni seçmek gerekiyor ve ufak bir yeni pencerede açılıyor. Chrome daki gibi bir çeviri eklentisi var mı acaba ? Bana sormadan aynı sayfada metinleri çeviren ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dostlar wordpress den anlayan var mı ? Bir site kurmaya çalışıyorum. WordPress den fotoğrafları yüklemeyi denediğimde http hatası alıyorum. İnternette bulduğum 8-9 çözümü denedim olmadı. Eklentileri sildim olmadı cpaneli sıfırladım yine olmadı. Hosting desteği aldığım firmayı aradım onlar denediğinde fotoğraf yükleniyor. Benim pcden olmuyor. #wordpress

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dostlar canon mg 3050 yazıcı kullanıyorum fotokopi çektiğimde veya çıktı almaya çalıştığımda kağıt boyutu a4 veya letter seçsem de veya çerçeveyi sığdır seçeneğini seçsem de yanlardan 2-3mm boşluk kalıyor ama alt kısmında 2 cm yakın boşluk bırakıyor. Bu da fotokopi çekme konusunda sıkıntı yaratıyor. Çözüm var mı acaba ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap