Daha dün sonuç çıkıyordu. 1 haftadır gümrükte fiyat çıkmasını bekliyordum. Bu ne demek şimdi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yıllardır girmemek için direndiğim reklam engelleme işine beni de soktu Youtube sağ olsun. 2x hızda ders videosu izliyorum. 2 dk da bir 2 adet reklam çıkıyor. Zaten yurt interneti yavaş, bazen reklam yüklenmiyor, bekletiyor uzun uzun. Sonunda bıktırdı. Lanet olsun içimdeki hak sevgisine

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12

Arkadaştan MNG den kargo almasını rica etmiştim. Abartısız bir saattir kargoyu arıyorlarmış. Bu ne düzensizlik? Biri alsa götürse ruhları duymaz, yığın olmuş her yer.
Arkadaşı da meşgul ettik boşuna.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Özgür Petro @ozgurpetro

  Az önce ben de şubeye gittim benden önceki kişinin kargosunu 20 dakika aradı, benimkini hemen buldu ama neredeyse yarım saat bekledim. Ayrıca artık dağıtıma çıkardık diyip bir daha güncelleme de yapmıyorlar. Ne bir telefon, ne bir SMS, ne de internet sitesinde şubede olduğu görünmüyor. Saçmalık!

 • Makineci @makineci

  benim burada mng, aras ve yurtiçi var. Bakkala ekmek almaya giderken sürekli önlerinden geçiyorum, mng de blackfriday den gelen ürünler kaldırımı kaplamıştı. Çoğuda telefondu.
  Güvenlik kamerası olmasa biri kapar gider gözüyle bakıyordum.

Teknosa'da Preo QC3.0 destekli şarj aleti yanında hediye örgü kablo seçenekleriyle 37 lira. Uygun geldi baya. İhtiyacı olan varsa kaçırmasın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dün telefonumun bağlandığı her wifi nin çöktüğünü söylemiştim. Telefonu sıfırladım ama çözülmedi 🙁 Ne yapabilirim başka?
https://teknoseyir.com/durum/1160535

Telefonumu bağladığım wifi'da internet, bağlı tüm cihazlar için gidiyor...

Telefonumu bağladığım wifi'da internet, bağlı tüm cihazlar için gidiyor ama normal bir gitme değil. Vpn kullanarak internete girilebiliyor çok iyi bir
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11

Telefonumu bağladığım wifi'da internet, bağlı tüm cihazlar için gidiyor ama normal bir gitme değil. Vpn kullanarak internete girilebiliyor çok iyi bir şekilde. Virüs olabileceğini düşünüyorum. Ne olabilir sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Adanaya geleli 3 hafta oldu ama şimdiden bıktırdı şu Halk otobüsleri. Her durakta dakikalarca bekliyorlar, yoldan geçene korna çalıyorlar. Binmiycem ulan!! Bi de bazılarının muavini var. Bağırıyorlar Balcalı Balcalı diye. Her şeyi geçtim trafiğin içine ediyorlar. Belediye otobüsleri durağa yanaşamıyor bunlar yüzünden. Şu fotodaki otobüsler mesela 5 dk dan fazla bu halde bekledi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 24
 • ömer akgül @oglusumben

  Okumaya geldim de sevdim baya ya. Neden öyle dedin? Trabzondan geçtim buraya, oraya göre sosyal olarak da sanayi olarak da cennet ya.

 • okanaytimur @okanaytimur

  Beş dakika önce oradaydım. Buranın otobüsleri gerçekten berbat. Hele İnönü parkının önünde sağa dönüş var. Adana'nın neredeyse bütün otobüsleri oradan yolcu alıyor. Ve oyle bir nokta ki tüm trafiğin kalbi. Üç sıra yan yana ve arka arkaya da 10 otobüs yolcu aldığı oluyor. Zamanları çok olduğu için de inanılmaz yavaşlar. Şahsi araçla 10 dakikalık yolu 50 dakikada anca gidiyor. Gideceğin yere yakınsa metroyu kullan. Değilse elinden geldiğince belediye otobüslerini tercih et. Diğerleri ömür törpüsü

 • dusunuyorama @dusunuyorama

  ben 30 senedir çekiyorum daha dur tripli dolmuş şöförü görmedin daha 3 vitesten yukarı çalışmaz bunlar 4 vites bir mucize 🙂 hep saatleri var bitmiyor s. saati. Tripleri cabası yolcuda beyenirler sakın 153 arar şikayet ederim deme git et diyorlar 🙂 adamlar ayrı bir cumhuriyettir. Bunlar ayrı bir ülke indi bindinin bu kadar yüksek olduğu şehşrde otobüz fiyatı 3,50 çıktı zam zam zam hala yetmiyor diyorlar 5 çıkarız diye bekliyoruz. Sakın Ucuz demeyin bakın tekrar ediyorum indi bindinin en yüksek olduğu şehiriz adam 1 durak yürümüyor kim bu sıcakta yürüsün biniyor otobüse iki durak sonra iniyor.

Sizce nasıl bilgisayar? Monster Huma'yı düşünüyordum, bundan da çok etkilendim. Sizin fikriniz nedir? Türkiyede inceleyen olmamış sanırım.
https://www.vatanbilgisayar.com/asus-s432fn-core-i5-8265u-1-6ghz-8gb-ram-512gb-ssd-14-mx250-2gb-w10.html

ASUS S432FN CORE İ5 8265U 1.6GHZ-8GB RAM-512GB SSD-14"-MX250 2GB-W10 - Vatan...

ASUS S432FN CORE İ5 8265U 1.6GHZ-8GB RAM-512GB SSD-14"-MX250 2GB-W10 fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

İngilizce grammer öğrenmek için nasıl uygulama, siteler tavsiye edersiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 13