Dün telefonumun bağlandığı her wifi nin çöktüğünü söylemiştim. Telefonu sıfırladım ama çözülmedi 🙁 Ne yapabilirim başka?
https://teknoseyir.com/durum/1160535

Telefonumu bağladığım wifi'da internet, bağlı tüm cihazlar için gidiyor...

Telefonumu bağladığım wifi'da internet, bağlı tüm cihazlar için gidiyor ama normal bir gitme değil. Vpn kullanarak internete girilebiliyor çok iyi bir
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11

Telefonumu bağladığım wifi'da internet, bağlı tüm cihazlar için gidiyor ama normal bir gitme değil. Vpn kullanarak internete girilebiliyor çok iyi bir şekilde. Virüs olabileceğini düşünüyorum. Ne olabilir sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Adanaya geleli 3 hafta oldu ama şimdiden bıktırdı şu Halk otobüsleri. Her durakta dakikalarca bekliyorlar, yoldan geçene korna çalıyorlar. Binmiycem ulan!! Bi de bazılarının muavini var. Bağırıyorlar Balcalı Balcalı diye. Her şeyi geçtim trafiğin içine ediyorlar. Belediye otobüsleri durağa yanaşamıyor bunlar yüzünden. Şu fotodaki otobüsler mesela 5 dk dan fazla bu halde bekledi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 25
  • Selman S. @sailormoon31

    @oglusumben vay Çukurova demek hayırlı olsun ömrümde ilk kadın otobüs soferlerini orada görmüştüm.

  • okanaytimur @okanaytimur

    Beş dakika önce oradaydım. Buranın otobüsleri gerçekten berbat. Hele İnönü parkının önünde sağa dönüş var. Adana'nın neredeyse bütün otobüsleri oradan yolcu alıyor. Ve oyle bir nokta ki tüm trafiğin kalbi. Üç sıra yan yana ve arka arkaya da 10 otobüs yolcu aldığı oluyor. Zamanları çok olduğu için de inanılmaz yavaşlar. Şahsi araçla 10 dakikalık yolu 50 dakikada anca gidiyor. Gideceğin yere yakınsa metroyu kullan. Değilse elinden geldiğince belediye otobüslerini tercih et. Diğerleri ömür törpüsü

  • dusunuyorama @dusunuyorama

    ben 30 senedir çekiyorum daha dur tripli dolmuş şöförü görmedin daha 3 vitesten yukarı çalışmaz bunlar 4 vites bir mucize 🙂 hep saatleri var bitmiyor s. saati. Tripleri cabası yolcuda beyenirler sakın 153 arar şikayet ederim deme git et diyorlar 🙂 adamlar ayrı bir cumhuriyettir. Bunlar ayrı bir ülke indi bindinin bu kadar yüksek olduğu şehşrde otobüz fiyatı 3,50 çıktı zam zam zam hala yetmiyor diyorlar 5 çıkarız diye bekliyoruz. Sakın Ucuz demeyin bakın tekrar ediyorum indi bindinin en yüksek olduğu şehiriz adam 1 durak yürümüyor kim bu sıcakta yürüsün biniyor otobüse iki durak sonra iniyor.

Sizce nasıl bilgisayar? Monster Huma'yı düşünüyordum, bundan da çok etkilendim. Sizin fikriniz nedir? Türkiyede inceleyen olmamış sanırım.
https://www.vatanbilgisayar.com/asus-s432fn-core-i5-8265u-1-6ghz-8gb-ram-512gb-ssd-14-mx250-2gb-w10.html

ASUS S432FN CORE İ5 8265U 1.6GHZ-8GB RAM-512GB SSD-14"-MX250 2GB-W10 - Vatan...

ASUS S432FN CORE İ5 8265U 1.6GHZ-8GB RAM-512GB SSD-14"-MX250 2GB-W10 fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

İngilizce grammer öğrenmek için nasıl uygulama, siteler tavsiye edersiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 13

Bu böceğin ne olduğunu bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

Cuma gününden itibaren eğitim amaçlı işlemci projemle Teknofest'teyim. Sorunuz varsa alabilirim.
https://www.instagram.com/p/B2hQZSNhMjv/?hl=tr

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sizce bu bilgisayar nasıl? 14 inç, 1 kilo ve 17 mm. Bu kasada i7 ve mx250 olup bu fiyata olması çok hoşuma gitti. Sizin yorumunuz ne? https://www.monsternotebook.com.tr/huma/MONSTER-HUMA-H4-V2-1.html

Huma H4 V2.1 14.1" İş Bilgisayarı | Monster Notebook

Huma H4 V2.1 14.1" Business Laptop , 8. Nesil i7 işlemcisi ve GeForce MX250 ekran kartı ile iş hayatında ihtiyacınız olan en iyi iş ortağınız olacak!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba. Bilgisayar mühendisliği okuyacak birine bilgisayar bakıyoruz. Bilgisayar küçük, taşınabilir, güçlü ve uygun fiyatlı olsun istiyoruz. Oyun vs oynanmayacak. Uzun süre götürmeli. Ne önerirsiniz?
Not: 3-5 bin lira arası bütçe.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 19