Spoiler verip banlanınca atar gider yapmayın lütfen. 3 günde 2. Defa aynı şey oluyor. Spoiler vermek insanların keyfini kaçırmaktan başka bir işe yaramaz. Göz göre göre bunu yapmak, drama yapacak yer aramaktır. Site bir haftadır yeterince drama gördü bence. (Düzgünce hak arayıp bulamayınca gidenlerden değil, bu insanlara takılıp olayları gereksiz gerginliğe dönüştürenlerden bahsediyorum.) Yeter artık, normale dönelim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Koskoca HaberTürk'ün web sitesinde sadece 2 adet siyasi yazı bulabildim. Manşetteki 20 haberden 13 tanesi aynı futbol maçı ile ilgili.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 12

Bu ne ya? Digikeyden yüklü bir sipariş verecektim. 😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu ne alaka? Bilen var mı? @gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Abilerim, sanırım TS'de Odtü'nün hocam kültürüne alternatif yeni bir "Abi" kültürü doğuyor. Bence bu site birkaç sene daha düzgün gider ve @johncenaaa da burada takılmaya devam ederse iyice oturur bu laf.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 38

#ArasKargo Aras pişmanlıktır. Kargom tam 11 gün sonunda teslim edildi. 8 gündür Trabzonu dolaşıyor. En son 20. Aramamda kargo adresi yanlış yazıyor dendi. Düzelttim. Şubeyi adrese teslim etmek için ikna ekmekle uğraştım ve kargomu aldım. İşin daha da rezili kargoya 3 kere etiket basılmış. İlkinde adres ve telefon doğru. İkincisinde adres yanlış, telefon doğru. Sonuncuda adres de telefon da yanlış. Daha önce attığım durum : https://teknoseyir.com/durum/1069288

#ArasKargo Aras Kargo pişmanlıktır. 3 gündür Aras'ı aradığımda...

#ArasKargo Aras Kargo pişmanlıktır. 3 gündür Aras'ı aradığımda soruşturuluyor, geri dönüş sağlanacaktır diyorlar aradığımda. Şubeyi aradığımda da
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@johncenaaa 1 günlük yönetici olsun diyenler 😃

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 34

#ArasKargo Aras Kargo pişmanlıktır. 3 gündür Aras'ı aradığımda soruşturuluyor, geri dönüş sağlanacaktır diyorlar aradığımda. Şubeyi aradığımda da dağıtımda deniyor. Ev adresi de değil hem. Sabah 9 akşam 11 çalışılan bir atölye. Bulamama imkanları da yok. Daha önce defalarca kargo getirdiler buraya.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bireysel emeklilik yaptırmak istiyorum. Hangi şirket en avantajlısı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap