Cem Yılmazın yeni dizisinin ilk bölümü izledim merak etmiyorsanız hiç bakmayın ya da bakıp hayattan soğuyun bende ön yargım olmadan direkt merak ettiğim için seyrettim ama çok kötü ya neden böyle bir şey yaptı ki?

Belki de bizim milletimizin normal halini yüzümüze vurmuştur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15
 • hgtucel @hgtucel

  Ben daha izlemedim ama sonuçta porno film yapımcısının hayatını anlatıyor. Çok bel altı diye eleştirmek bana saçma geliyor.

 • güray @gurayd

  Çerezlik bir dizi. Ben beğendim. Çok büyük beklentilere girmemek lazım

 • Külemez @kulemez

  Kooperatif Kemal ve Fakbadi 'yi beğendim. Diğer bölümlerinden de birkaç espri ancak beğenmiş olmama rağmen yapılan işi de yadırgamadım. Sokakta küfür duyunca rahatsız olurum ama +18 ibaresi olan bir diziyi izlemeye başlayınca " aaaa küfür, aaaaa bel altı" diye hayatında hiç böyle şeyler bilmiyormuş gibi de eleştirmeye gerek duymam. En azından prodüksiyona özenilen bir iş yapılmış. Güleceğim kısma gülüp geçtim.

 • Johan @johan28

  Tüm diziyi izledim genel olarak beğenmedim, ilk bölümü pek begenmemiştim. Düşününce her bölümde bol bol gönderme var ve farklı mizah var.

Windows'da not almak için önerebileceğiniz uygulamalar var mı? Notion var fakat çok hantal.

Evernote 2 cihazda aynı anda kullanılıyor muydu? #öneri

[Güncelleme] OneNote tarafına geçiş yaptım herkese katkılarından dolayı çok teşekkür ederim. Belki birilerinin işine yarar farklı bilgiler ortaya çıkmıştır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 28

Akış yine ekonomi ve siyaset dolmuş arkadaşlar haber kanalları, siteler, twitter ve onlarca yerden sonra halen burada paylaşma isteğiniz neden? Yani elinize ya da bizim elimize ne geçecek.

Göz göre göre kendi psikolojinizi + bizim psikolojimizi bozuyorsunuz. Ülkenin durumu ortada ama günde 50 kere aynı şeyleri görmeye ve konuşmaya gerek yok be!

Gün 24 saat ve bunu daha değerli şeylere aktarabiliriz. #temizakış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • xpow3r @xpow3r

  takip ve tüm akışı kapat seçenekleri bu durumlar için varlar

 • dolunay @dolunay

  Ben de temiz twitter akışı istiyorum. #temiztwitter

 • qubit @qubit

  Aynı sorundan muzdaribiz, 2022'de TS'de yazmayı düşünmüyorum. Bununla birlikte temiz akış etiketinize destek veremiyorum çünkü bu kod ile artık akışın temizlenmesi zor. Temizleniyor sanırım ama akşam patron bakabilince. Her şeyi uçuruyor ama siteyi 24 saat geriden takip etmen gerek...

  Niye bazı üyeler burayı bu hale getiriyor uzun tartışma. Adamın işi gücü yok, Twitter'a gidiyor orijinal bir sözü olmadığından takipçi bulamıyor, dönüyor TS'ye. Uzun mevzu.

  Önemli olan teknik bilgisi olan ve burada sinyal gürültü oranını güzelleştirecek üyeleri kaçırtmış olmaları. Örneğin kişisel olarak burada yazılan yazıların bir kısmı kanunlara aykırı (iktidara başka parti gelse de suç). Bunlarla aynı platformda niye yazalım? Twitter'da yazmıyorum.

  Akışı kapatıp bu tarz içerikleri paylaşmayan bireylerin birbirini takip etmeye başlaması bir işe yararsa belki o olabilir. Bir foruma geçilecekse o olabilir. Tüm akış maalesef TS için artık sağlıklı değil. Etiket ve kategorizasyon olmadığı için zaten mini-Twitter modeli de son kullanıcıya avantaj sağlamıyor. Bir e-imza sorusu soruyorsun e-imzası olan 3 kişi görüyor, soru dipsiz kuyuya gidiyor.

Her şey yolunda gider tam o sırada diş ağrısı...
- Selamın aleyküm...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Adamlar yapmış ama oyunda 1 saat gidiyor pili. İ9 olmasa da olur. Biraz fantazi işi 😀

@gamsizm size gelecek mi?

https://youtu.be/yDVtnprKbxg

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

E-Ticaretin arka planı ile ilgili (daha çok yurtiçi) aklınıza takılan sorular var mı?

İşim gereği merak edilenleri yanıtlayabilirim. Buyrun lütfen 🙂 #SoruCevap

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 31

Trendyol'dan sipariş veriyorsun daha kargoya verilmesi 2-3 gün sürüyor. Amazon'dan sipariş veriyorsun ve yarın teslim etmeyi sana temin ediyor (İstanbul)

Yazı burada bitmiştir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

15.6" Kılıflar neden bu kadar pahalı?

Maksatım çanta içinde çizilmesin yeter. Bildiğiniz ucuz kılıflar var mı? Teşekkürler. #kılıf #laptop

BeğenFavori PaylaşYorum yap