@gamsizm da eski suikastçılardanmış.

#Hitman2 #Oyun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Hitman2 'de önceki oyundaki bölümleri oynarken kayıt alıyordum ve hazır kayıt almışken silent assassin/ suit only playthrough'larımı bir yerlere yükleyeyim dedim. Devamını da yüklerim bir ara. #oyun

Hitman 2 Paris - The Showstopper / Silent Assassin - Suit Only

- For the "Meeting the Rieper" achievement you should take right at 2:15 to attend the auction. Meeting the Rieper başarımı için 2:15 'de sağa dönüp açık art...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Formdan düşmemişiz. #Hitman2

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Sony, #E3 2019'da olmayacağını açıklamış. E3'ün gerçek oyunlardan çok süslü videoların ve ağdalı yalanların havada uçuştuğu, sponsorlu basın mensuplarının (ne demekse) sahte çığlıklarını dinlemekten bıktığımız, oyun endüstrisinin utanmaz cringe festivaline dönüştüğünü düşününce daha güzel bir karar alınamazmış gibi geldi bana. Bu sene PSX de olmayacak. Muhtemelen önümüzdeki sene kendi organizasyonlarını düzenlerler. Tertemiz.

#Oyun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 31
 • JesusMountain @jesusmountain

  Gösterecekleri pek bir şey yok ellerinde. Geçen sene gösterdikleri oyunların aynısını gösterip insanları sıkmaktansa biraz daha bekleyip ps5 ile duyuru yapacaklardır muhtemelen. Mantıklı mı? hem mantıklı, hem mantıksız.. Mantıklı çünkü kendi kitlesine aynı oyunları gösterip motivasyonu bozacaklarına, hype'ı ve morali ps5 ile duyurulan etkinliğe kadar tutmak hatta belki de ps5 oyunları diye açıklama yapmak mantıklı olabilir. (Çıkış oyunları için belki de yeterince hazırlıklı değilerdi) Böyle bir duyuruyu da muhtemelen e3 öncesinde playstation exp konferansı şu tarihte olacaktır diyebilirler. Mantıksız çünkü e3'ün ciddi bir ağırlığı var ve reklam,PR çalışmasında çok ciddi kan kaybedeceklerdir. Bu da ps5 duyuru etkinliğine kadar morali düşük seviyede tutacaktır.
  Sonuç: Benim anladığım MS'nin son dönem atılımları yüzünden PS tarafı strateji değiştirdi. Elinde ki tüm kozları Ps5 çıkış oyunları ile çıkartarak yeni sezona daha güçlü girmeyi düşünmüş olabilirler. (Kişisel fikirdir)

  • Uğur Yurtsever @nuguryurtsever

   Ellerinde gösterecekleri yeni bir şeyler olmadığı doğru, ama aynı şekilde E3'ün herhangi bir ağırlığı olduğu fikrine hiç katılmıyorum. Rockstar gitmiyor, Blizzard katılmıyor, Bethesda bile düne kadar katılmıyordu. Cringe festivalinden başka bir şey değil açıkçası. Kaldı ki; en son E3 2018'den Sony'i çıkardığımızda geriye 40 saniyelik oyun videoları dizisinden başka bir şey kalmıyor. Bu E3 fetişinden kurtulmak lazım. 🙂

  • JesusMountain @jesusmountain

   @nuguryurtsever Haklısın da bunu "10-20" yaş aralığında, elinde gamepad olan milyonlara anlatamazsın 🙂

  • Uğur Yurtsever @nuguryurtsever

   @jesusmountain Sony, tıpkı yukarıda saydığım şirketler gibi anlatabileceğini düşünüyor olmalı. 🙂 Kaldı ki hedef kitle 10-20 yaş aralığında elinde gamepad olan milyonlar mı bunu da iyi düşünmek gerek. Oyun endüstrisi son 20 yılda çok değişti. Artık E3 gibi geleneksel etkinliklerin ne kadar itibarlı olduğu tartışılır. Sony, pekala kendi etkinliğini de yapabilir diğerleri gibi. Kaldı ki bu saatten sonra yeni bir donanım duyuracaklarsa bile bunun yeri kendi etkinlikleri olmalı, E3 yerine.

   Son E3'ün muhtemelen E3 tarihindeki en rezalet konferanslara sahne olduğunu düşünürsek; Sony'nin en azından bu yıl E3'ü bir kenara bırakmasını eleştirebilmek mümkün değil.

   Ayrıca MS konusuna hiç girmeyelim. Önce gerçekten vizyon sahibi bir oyun yapsınlar, sonra konuşuruz zaten bol bol.

 • JesusMountain @jesusmountain

  @nuguryurtsever haklısın E3 konusunda ona bir şey demiyorum zaten. 🙂 Anlatmak istediğim oyuncu kitlesinin hala büyük bir çoğunluğu 10-20 yaş aralığında. Bunu gta5 minecraft satışlarından bile anlarsın ya da youtube videolarının izlenme sayılarından. Reklam ve PR dediğim olay aslında bu noktada kendini gösteriyor çünkü satışları etki eden temel neden buradan çıkmaya başlıyor aslında. -) Yoksa e3'ün durumu zaten ortada.

 • OLDBoy @oldboy

  Bu nesli 2 yıl önceden kazansam ben de gerek duymazdım. Zaten bir sonraki sunumlarında da ps5 i duyururlar olur biter. Ama microsoft da yarışı bırakmıyor, ona seviniyorum. Yeni nesille ortam yine şenlenecek gibi 🙂

 • SonkaBonka @sonkabonka

  İsabet olmuş.
  Zaten son iki senedir aynı oyunları gösterip duruyorlar.
  Days Gone erteleme yedi, Last of Us : Part II ve Death Stranding'in çıkış tarihi bile belli değil, Ghost of Tsushima daha yeni duyuruldu, yılan hikâyesine dönen yeni Gran Turismo oyunundan ses seda yok...
  Kapalı kapılar ardında, bizim bilmediğimiz yeni bir oyun yoksa, firma en doğru kararı almış.
  Temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp aynı oyunların farklı fragmanlarını gösteren firmaların, aynı hype trenindeki aynı yolcusu olmak yordu artık.
  Sony, E3'ün eskisi gibi olmadığını ima etmiş olsa da, ellerinde göstermeye değer yeni bir şey olmadığı ve sadece bu sene için etkinliğe katılmayacakları kanaatindeyim. Çünkü firma çıtayı çok yükseltti.
  Bu E3 denen nane, neden her sene yapılmak zorunda ki ?
  Her sene yapılıyor diye firma olarak bu etkinliğe milyonlar harcama zorunluluğun mu var ?
  2, bilemedin 3 senede bir duyur oyunlarını, sonra yavaş yavaş çıkar paşalar gibi.

Bugün biraz #Fallout76 deneyimleme şansı buldum. Tam bir nükleer atık. Uzak durmak lazım, en azından bir süre.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Telefonda oynayamazsam olmaz!

https://www.youtube.com/watch?v=d8Cpi4dFjm8

Path of Exile: Betrayal Official Trailer

For more information, please visit https://www.pathofexile.com/betrayal
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Uğur Yurtsever paylaştı.

@hkellecioglu ile Gelecek Bilimde bu pazar 20:00’de “bilim haberciliği” konusunu konuşacak.
https://www.twitch.tv/gelecek_bilimde

#gelecekbilimde #HaberinizOlsun

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bando nefeslilerinin katkısıyla birbirinden lezzetli Rage Against The Machine, Tool ve Audioslave cover'larına imza atan Brass Against'ten rahmetli Chris Cornell'i aratmayan bir Gasoline performansı.

#TSMetalcileri #BirazMüzik

https://www.youtube.com/watch?v=waHyVStowB4

Gasoline (Audioslave Cover) ft. Amanda Brown

Gasoline - (Audioslave Cover) ft. Amanda Brown Arranged by Andrew Gutauskas Brad Hammonds Web: https://www.brassagainst.com/ Order CD Here: https://brassagai...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Lokantamızın #Fallout76 şubesi en azından bir süre için olmayacak. #oyun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11