#KonuDışı #CoronaVirüsü buraya da gelmiş. Hani turistsin be kardeşim, Eminönü, Taksim, Aksaray olsa anlarım da Büyükçükmece ne lan ! Vallahi neredeyse kasıtlı olarak oraya gittiğini düşüneceğim.

İstanbul'da devlet hastanesinde hareketlilik! Acildeki 'kırmızı alan'...

Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi aciline gelen yabancı uyruklu bir hasta nedeniyle hareketlilik yaşanıyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu müziği duyduğumda eskilere dalıp gidiyorum. Bence en güzel Gta oyunudur kendisi.
#Nostalji #TozluRaflar #GTA3

gta 3 theme song

gta 3 theme song enjoy :-)
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Nostromo paylaştı.

#TeknoYardım Iphone 5s'im için deji batarya almak istiyorum. Aldıktan sonra telefoncuya mı taktırayım yoksa kendim uğraşayım mı? Daha önce yapmadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12
 • Orcun @orcun

  Kendin yap ama el becerin ne alemde ? el becerin yoksa işin çok zor öyle o videodaki gibi olmuyor, ekranı ayırırken elinin ayarı yoktur cart flexler koparttın gitti. 🙁 Eski pili çıkartırken yapışkanları düzgün çıkartamazsan araya dur ya turnavida dayayım ayırayım dersen ya pil patlar ya kasanın ağzına edersin ya da oradan tornavida anakarta girer güle güle olur. 🙁

  • Paheli @paheli

   Allah'tan ufak, ince işlere yatkın küçük elli bir insanım bir ona güveniyorum. Laptop açıp topluyorum da bu çok farklı bir işçilik. Şehirdekiler de hep çakal haklarında duymadığım kalmadı. Bu dediklerine çok dikkat edeceğim tıkandığım yerde zarar vermeden bırakırım.

 • Adem Arslan @ademarslan

  Kendin yap kardeşim verme telefoncuya falan. En azından kırar dökersen kendim kırdım döktüm dersin. Telefoncu telefonu parçalayınca adamla kavga etmekten başka birşey yapamıyorsun. Zamanında almak için 2 ay çalıştıgım note 5 i pert etti telefoncu dükkanı dağıttım çıktım ama elinden başka hiçbirşey gelmiyor. Keşke kendim yapsaydım da telefonu pert edeceksem ben etseydim.

 • Omer @omerf97

  Iphonelarda batarya degisimi cok kolay bence kendin dene

 • furkan1zek @furkan3ze3

  Orjinal bataryanın yapiskani cok saglam o yuzden kanirtip cikarirken cok dikkatli olmalisiniz. Eger fazla buker de bataryayi delerseniz patlayabilir veya yangin cikarabilir. Bunun disinda basit iş.

  • Paheli @paheli

   Bir tane video buldum ince uçlu cımbızla altındaki orijinal yapışkanı çekip çekip sardı, başka türlü yapışkandan kurtulamazsınız kolay yolu bu demiş. Eğer yapabilirsem öyle yapacağım.

#Tarih #AskeriHavacılık

c.1917 - Osmanlı Hava Kuvvetleri - Albatros C.III - Vecihi Hürkuş (?)[Renkli]

Bu görüntülerde Veliefendi Hipodromu açılışında düzenlenen uçak gösterilerinde pilotlarımızı göreceksiniz. Kayıtta yazan eski yazı kuzenim Hilal Doğan tarafı...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • rambo @rambo

  Vecihi Hürkuş çok önemli biri. Türkiye'nin ilk sivil havayolu şirketini kurmuş. Kurtuluş Savaşı'nın ilk ve son uçuşunu yapmış. Ayni zamanda Türkiye'nin ilk uçak tasarimcisi ve ilk yerli uçağını üretmiş. Genel kültür olarak mutlaka bilinmeli bence.

  • Nostromo @nostromo

   10 yıl öncesine kadar Vecihi hürkuş sanki yokmuş, hiç yaşamamış gibi davranılıyordu. Son yıllarda savunma sanayisine yönelik yerli teknoloji atağına kalkılınca propaganda unsuru olarak adı sık anılmaya başlandı. Adamın önü açılsaydı bugün sivil ve askeri havacılıkta çok çok gelişmiş olurduk. Pekalâ bizden de bir Boing, Mercedes vs çıkabilirdi. Devrim arabasını konu edinen filmi izlemiştim. Orada mühendislerden biri şunu diyordu ''bu ülkede hiç bir başarı cezasız kalmaz''

  • rambo @rambo

   @nostromo malesef ki öyle ama bu yaşanmış tarihi olaylardan ders çıkararak gelecege bakmak bizi güçlü kılacaktır.

  • Nostromo @nostromo

   @rambo İnşallah. Allah o günleri görmeyi nasip etsin

Bakalım daha neler göreceğiz !!!

Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde 5 Aralıkta yapılan meclis toplantısında meclis üyelerinin oy çokluğu ile alınan kararla ilçeye giriş çıkış yapan araçlardan işgaliye parası adı altında para toplanmaya başlandı.

#KonuDışı #MemleketHalleri

Düziçi Belediyesi ilçeye giren araçlardan 'ayak bastı' parası alıyor

Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde 5 Aralıkta yapılan meclis toplantısında meclis üyelerinin oy çokluğu ile alınan kararla ilçeye giriş çıkış yapan araçlardan işgaliye parası adı...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

Çevir kazı yanmasın... Yıllarca rakip yok diye millete 4 çekirdeği daya, teknolojide hiç bir gelişme gösterme, kuyruğun sıkışınca son düzlükte atağa kalk... Amd biraz daha ezer de İntel'in aklı başına gelir umarım. Fiyat olarak bol sıfırlı bir rakam görürsek şaşırmam.

#HaftalıkGündemeMalzeme #Technopat #İntel

Intel: "i9-10900K, i9-9900K'dan %30 Daha Hızlı Olacak" - Technopat

Intel'in iddiasına göre i9-10900K, çekirdek ve frekans artışı ile i9-9900K'dan %30 daha hızlı olacak. 14nm üretim teknolojisi ile üretilecek son nesil 2 Ocak 2020
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 18