#Hepsiburada dan iki adet 5 kiloluk #dumbbell aldım. Bu videodaki hareketlerle başlayacağım. Madem evdeyiz #spor u eve taşıyalım.

Sadece Dumbbell ile Yapabileceğiniz 13 Harika Egzersiz (Bahane Yok!)

Kas geliştirmek için Dumbbell ile yapabileceğiniz birbirinden iyi 13 hareketi sizler için toparladım. Kol kası, sırt kası, omuz kası, kalça kası, bacak kası,...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KonsolÜssü canlı yayın var. Murat Sönmez Half Life oynuyor.

Half Life Fan Remake: Black Mesa

Destek için PATRON ol! https://www.patreon.com/konsolussu Facebook: https://www.facebook.com/konsolussu/ Twitter: https://twitter.com/konsolussu Discord: htt...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnternet üzerinden kişisel bakım ürünü almak gibi bir hataya kesinlikle düşmeyin.
#Hepsiburada #PowerTec

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 19
 • Orcun @orcun

  Şahıs haklı ama şu da var. Aldığın ürünün markası ne ? araştıracaksın. Adam zaten ucuz satıyor, ucuza satması içinde maliyetini kısmak zorunda, bu kutu olur plastiğinin malzemesi olur içindeki kablosunun kısalığı vs. vs. vs. böyle gider. Ucuz malda kutusu da dandik olur, cihazın malzemesi de kötü olur, içindeki tarağın poşetin bilmemnesi de eksik gedik olur çünkü ucuzdur. Philips işte braun fakir bile bunlarda genelde kutular plastik oluyor. Normal kutu bile olsa bandrol jelatin vs oluyor. Adam çünkü markayı satıyor ama sana onun güvencesini de veriyor. O plastik kutuyu kesip açarsın mesela birdaha kapanmaz, üreticilerde bu yüzden mesela bu tür kutuya geçtiler çünkü alıp iade edilip herif parasını alıyor ama satıcı uğraşmamak için geri satmaya çalışıyor. E hani hijyen ? yalan oldu.

  • Nostromo @nostromo

   Ucuz diye her türlü hijyen kuralından muaf tutulamaz. Öyle bir dünya yok Orçun bey.

  • Orcun @orcun

   @nostromo Onu diyorum işte ona da güvenemezsin. Ne demişler ucuz etin yahnisi yavan olur. Ha belki üretici jelatin çekti, ama satıcı çakallık yaptı ? bunu nereden bileceğiz ? ucuz malı satan adam iadeye gelmiş malı gidip fabrikasına mı iade eder ? paketler geri satar. Burası türkiye yani alışın böyle şeylere, burası amerika avrupa vs bir ülkesi değil.

 • Nakahella @nakah

  "viptoptan" adlı satıcıdan alırsanız öyle olur. 😀 Ben geçen ay Amazon'dan aldım, her bir minik parçası dahil hepsi jelatinle kaplı tertemizdi.

 • Murat Şentürk @senturkmurat1999

  braun mgk3040 aldık GittiGidiyordan. Ağzı bantlı olarak geldi. Öyle narin bir bant da değil. Kutu illa zarar görüyor açınca. Marka ile iletişime geçtiniz mi? Bantlama tarzı bir uygulaması yoksa suçu satıcıya atmamak lazım. Firmadan kastınız tıraş makinesinin firması mı yoksa satıcı mı?

  • Nostromo @nostromo

   Ekran görüntüsü bana ait. İletişime geçtim. Müşteri temsilcisi, ürün bize de jelatin korumasız geliyor, iade yapın dedi. Satıcının üretici firmaya kardeşim bu böyle olmaz ambalajlayın bunları demesi lazımdı. Hacimli mal alımından gelen bir yaptırım gücü var, isterse bunu yaptırabilir. Şu zamanlarda kalkıp Küçükçekmece merkez postanesine gitmek hiç içimden gelmiyor. Dezenfekte edip kullanmayı düşünüyorum.

Bu #karantina en çok ev hanımlarını vurmuştur. Düşünsenize, kaynana, kayınpeder, koca, çocuklar herkes evde 🙂 Bu kadar insan bir evde mi yaşıyor diye şaşırmayın, burası Türkiye. Halâ bir çok aile maddi imkânı olsa bile bu şekilde bir evde tıkış tıkış yaşıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

How to Lose Friends & Alienate People filminden bir kare

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap