BeğenFavori PaylaşYorum yap

Galler'de 18 aydır her gün aynı saatte yaşanan internet kesintisinin sırrı...

Galler'deki bir köyde 18 aydır her sabah aynı saatte yaşanan internet kesintisinin kaynağı nihayet bulundu. Altyapı kablolarının değiştirilmesine rağmen devam eden kesintinin, ikinci el...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Nostromo paylaştı.

Çalıştığım yerde (Amani Ai) Frontend Developer arıyoruz. React, React Native, Vue bilginize güveniyorsanız CV gönderebilirsiniz. Şirket yönetimi yabancılardan oluştuğundan en azından kendinizi ifade edebilecek kadar İngilizce bilmeniz iyi olur.

Uzaktan çalışma var mı soruları geliyor sık sık. Teknokent firması olduğumuz için devletin izin verdiği ölçüde uzaktan çalışabiliyoruz. Haftanın üç günü ofiste iki günü evdeyiz.

Ofisimiz İTÜ Ayazağa Kampüsü'nde. İlanı çevrenizle de paylaşırsanız sevinirim.
https://www.linkedin.com/jobs/view/1989382288/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

''Türk savunma sanayiinin önde gelen enerji şirketi ASPİLSAN’ın bünyesinde kurulacak Lityum İyon Pil Üretim Tesisi için sözleşme imza töreni, geçtiğimiz saatlerde gerçekleştirildi''
https://www.savunmasanayist.com/aspilsan-lityum-iyon-pil-uretim-tesisi/

ASPİLSAN'ın Lityum İyon Pil Üretim Tesisi için kritik imza | SavunmaSanayiST

Türk savunma sanayinin önde gelen enerji şirketlerinden ASPİLSAN'ın bünyesinde kurulacak Lityum İyon Pil Üretim Tesisi için sözleşme imza töreni icra edildi.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#UblockOrigin kullanıyorum. İşini layığıyla yapan, para kazanmasını istediğim youtube kanallları var. Kanala özel reklam engelleyiciyi nasıl pasif hale getirebilirim ? Yani demek istediğim o kanalın videolarında reklamlar çıksın istiyorum.
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dinazorlara selam olsun. Bu kanalı tavsiye ederim. Street Fighter, King Of Fighter, Double Dragon gibi karşılaşmalı oyunlar var.
#TozluRaflar #Retro #AtariSalonu #SuperSidekicks

Super Sidekicks 3 ➤ sand78 The Master (Brazil) vs Mawata (Turkey) ssideki3

Super Sidekicks 3: The Next Glory ssideki3 スーパーサイドキック3:ザネクストグローリー 슈퍼 사이드킥 3 : 다음 영광 fightcade 2 retrogaming arcade sand78 The Master Mawata #ArcadePlayersTV ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap