Arkadaşlar zorla router vermeyen fiber internet firması var mı?
Verilen router’ı MAC değişimi yaparak kendi cihazımla değiştiriyorum evet ama o cihaz başıma bela oluyor. Saklamak gerekiyor yıllarca. Hiç cihaz vermeden abonelik sunan firma önerilerine açığım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

İnternetten birkaç beyaz eşya almayı düşünüyorum. Horoz ile geliyormuş. Elbette kötü deneyimler vardır ama sizin yorumunuz ne? Horoz üzer mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Havacılık merağı yeni başlayan biri olarak en büyük hayalim 747 ile yolculuk etmek. Son 1 yılda 50+ kez Anadolu Jet kullandım. Filoda 737 dışında neredeyse başka uçak yok. 737 yazacağına 747 mi yazdılar acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11

Wings Card kullanan var mı? Miles&Smiles kartlar o kadar az puan veriyor ki artık keriz gibi hissediyorum.

Ya da uçuş puanları kazandıran memnun olduğunuz kart var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar iş bilgisayarımda kullanıcı hesapları kısıtlı ve program kurmak istediğimizde admin şifresi istiyor. Bu güvenlik kalkanını aşmanın yolu var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fiber kabloyu maalesef doğalgaz borusunun arkasından gizlice yürütmek zorundayım. Kötü görüntü oluşturmayan fiber kabloyu borunun arkasına güzelce yapıştırabileceğim/tutturabileceğim fikir önerilerine açığım arkadaşlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

IMEI işlerinden anlayan arkadaşlara bir sorum var.

Yurtdışından telefon getirip satanlardan herkes gibi iPhone alıyorum. Yurtdışına giriş çıkış yaptığım için kimliğime kaydediyorum kullanıyorum. Satan adam telefonun IMEI numaralarını biliyor. O IMEI numaralarını başka bir Android telefona gömüp satarsa ne olur?

IMEI’yi ben kayıt ettiğim için kanıtlayıp karşı tarafın IMEI’sini düşürür müyüm? Ya da ne olur? 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TurkNet fiber modem olarak Vestel marka cihaz gönderdi. Hemen geri kutusuna geri koydum kendi router’ımı kullanıyorum ama Vestel’in bu işe girmesi tuhaf geldi.

Not: Çipseti Huawei sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7