One plus 7 pro modelleri 5k civarında bulunuyor. İnternette kayıtlı diye satılıyor. Bu son düzenlemeden sonra bunlar patlar mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Kendi bünyesindeki başka bir satıcıda 70liraya satılan ürünün harikülade indirimle 120liradan 90liraya indiren satıcıya ne denir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Saf Android mi yoksa ara yüzlü mü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16

HB'da da iyice tokatçı oldu. Dün 4bine sattığı telefonu bugün 4.5 yaptı. Dolar kuru desem 1hafta önce satışa girdi zaten cihaz, 1 haftada dolar 5'ten 6 olmadı...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

30 liralık ürüne 11 liralık vergi! Soygun desen soygun değil, yüzsüzlük desen yüzsüzlük değil. Bu apayrı bir şey...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14
 • cicikuş nazmi @cicikus

  benim vergi olaylarindan sonra sipariş edilmis 2 urun de gelmedi soguk su içtim bile

 • Joe @joe

  Bir postacı arkadaştan duymuştum artık dediği ne kadar doğru bilmiyorum. İç tarafta baya şikayet olmuş biz niye millete bedava kargoculuk yapıyoruz vs, yurtiçi dağıtımı kadar yurtdışından ürün dağıtıyoruz gibi sesler çıkmış. Tabi dikkate alındıysa fix 7,5tl artı kdv varsa ötv yapıştırıyorlar.
  Belki de bu yüzden 50 kuruşluk şeye direk sabit yapıştırıyorlardır bilmiyorum.

 • Joe @joe

  Bana göre bu youtuber diye geçinen tipler yüzünden oldu biraz da. Birilerinin gözüne gözüne soktular. Bir çuval ürün aldım 0 vergi ödedim, Bir koli ürün aldım 20.000tl. Sanki gökten bedava yağıyor gibi. Her kesimden insan youtube izliyor.Elbette dikkat çekti ve olan bize oldu malesef.

 • Nightologist @nightologist

  Paket açılmamıştı. Açılıp kapanmamıştı. Hadi bunu geçtik oradan öptüler. Bari eve getireydiler. Evde yokmuşum. Oysa ki bakıcıyla beraber evde sürekli ananem var. O yüzden bir kez olsun helal para kazansalar içim acımayacak.

Huawei alınır mı acaba? Yoksa 90 günlük süreyi mi beklemek lazım? Malum tırrrramp reyiz zorluyor da Huawei de boş marka değil...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Son durumda yurt dışından sipariş nasıl olacak? Kuş tüyüne bile vergi mi ödeyeceğiz yoksa 5'e kadar ödemeyip, 5'ten sonra mı ödeyeceğiz? Yoksa 5 hakkımız dolunca canlarımızın dolması için ay sonunu mu bekleyeceğiz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eski telefonlarla alakalı benim anlamadığım şey şu: Bende hatıra mayetinde tuttuğum, kara gün dostu Ericsson T50'mde mi kapanacak? Bunun parasını ödeyip almışım niye bir daha para ödeyeyim? Ayrıca bu telefonun ederi ne ki 250lira vereyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese günaydın. Ya bu ZTE'nin H298A modeli fiber modemine dns nasıl atanır? DNS ayarı kapalı ve açılmıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fiber modem ayrı bir şey mi? Benim yadigar tplink n600 desteklemiyor mu ki?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8
 • Cemre Bayrak @flagbearer

  bırkaç çeşit fiber diye adlandırılan modem var . birisi evinize gelen ethernet kablosu ile çalışırken bazılarında evinize kadar gelen fiber kablo ile çalışıyor ki bu modeller hem pahalı hemde bir magzada bulabileceğiniz ürünler değil.

 • Nightologist @nightologist

  Firma da kiralamanız lazım satışı yok falan deyince işkillendim. Satış var gibi de iyice uzak kalmışım teknolojiden. Eski evde adsl'den öteye köy olmayınca işim kolaydı. 🙂 Mağaradan yeni çıkmış gibi oldum. 🙂

  • Cemre Bayrak @flagbearer

   evinize kadar fiber kablo geldiğini sanmıyorum ama aksi durumda bile bazı firmalar kendi modemleri dışındaki modemleri kullandırtmıyorlar.en azından hangi model modemler verebiliyorlar yada seçenek sunabiliyorlar mı diye bir sormakta fayda var çünkü firmaların verdiği modemler bazen kalitesiz yada sorunlu olabiliyor.

  • eamedic @eamedic

   @flagbearer bizde geliyordu, ayrı bir kutuya giriyor ondan çıkan ethernet kablosu modeme geliyordu, sabit 100 mbit so kullandım ama dediğiniz gibi firmanın aleti oluyorlar ve abonelik kapatırken teslim alıyorlar. Ama çok güzel bir şey fth.

 • wilhem @wilhem

  Hangi servis sağlayıcı olduğuna göre değişiyor. TurkTelekom fiber hizmetini bazı yerlerde vdsl altyapısı ile sağlıyor.

 • Emre @emre1393

  modem analog sinyali dijital sinyale çeviren şey. aslında bizim kullandıklarımız içinde modem olan router.
  ftth fiberde gpon cihazı ışık sinyalini dijitale çevirir, o dijital sinyali yine bir router ile kullanırız.