"LoG adında bir projemiz var. Türk oyun geliştiricilerini ve oyun yapmak isteyenleri discord üzerinden toplamayı ve oyun geliştirmek isteyenlere "LoG Akademi" adı altında eğitim vermeyi hedefliyoruz. Eğitimlerimizin "yazılım" ve "tasarım" olmak üzere 2 farklı kısımdan oluşması planlıyoruz. Sizi de aramızda görmek isteriz."

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSce-__EOcU5svCpKkPk-W9wgCpE67b7udOwcgdNObC-qws1nw/viewform
https://discord.gg/UHwks9Y

#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#oyun #oyungeliştirme
Esen ola, bugün sizlere bir oyun geliştirme etkinliğimizden bahsedeceğiz, bu yazı içinde etkinliğimizin kuralları ve yarışma şeklini anlatacağız.
Kurallar

İster ekiple ister tek başınıza oyun yapabilirsiniz.
İstediğiniz oyun motorunu kullanabilirsiniz.
İnternetten aldığınız resimler/videolar/assetin adresini mutlaka yazınız.
Temanın dışına çıkmadan istediğinizi anlatınız.
2 boyutlu ve ya 3 boyutlu olması sizin seçiminizdir.

Tarih
07 Haziran 2019, Saat: 10.00 Cuma – 11 Haziran 2019, Saat: 10:00

Bilgi

Oyun geliştirmeyi seven kişilerin kendilerini ekipçe ya da tek başınıza bir şeyler yapacak bir şey arıyorsanız, açtığımız GameJam’a katılabilirsiniz. Oturduğunuz yerden oyun üreteceğiniz için bu güzel etkinliğimiza katılabilirsiniz.

Yarışmaya Discord kanalımız üzerinden girip adminlere yazmanız yeterlidir, yarışma o kanal üzerinden yönetilecektir, isteyen sesli ve ya isteyen konuşarak katılımını yaparak oyununuzu üretebilirsiniz. Bu yarışmadan daha çok kendini geliştirmek içindir diyebiliriz.

Unutmayınız, etkinliğimizin konusu seçilmemiştir, başlamaya az kala konusu duyurulacaktır, ve ödülümüz yoktur. Bu etkinliği senede iki sefer yapacağız, birini yaz tatiline girmeden önce ki Cuma – Salı günleri arasıdır. Diğerini de senenin sondan ikinci haftasına denk gelen Cuma – Salı günleri arası olacaktır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Steam'ı tercih ettiğiniz gibi bizi tercih etmenizi nasıl sağlarız? #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 21 / 23

#akış Bugün biraz sessizce oturup düşündüm ve bir çok kanalın tutulmasının nedenini anladım ama hoş olmayan şeyleri görüyorum. Çocukların/bebeklerin kişisel rızasını bile alınmadan Youtube'da pazarlandığını fark ettim. Peki niye bunu yapıyoruz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11

#akış Geliştirdiğim oyundan çok kullandığım oyun motoruma kafayı takıyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 20