Cep telefonu için biraz düzgün oyun bakıyorum, millet diyor cep telefonu oyunculuğu vs de google play'de oynanacak bir tane oyun bulamadım, çöp dolu. Nerde bu cep telefonu oyunculuğu, pubg'den mi ibaret bu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 23

Eski, çizgili, karıncalı, hasar görmüş fotoğrafları ücretsiz ve online olarak onaran site:
https://hotpot.ai/restore-picture
Örnek bana ait. Bence baya başarılı. 👍

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#GününYeniFilmi #4HitlikFilmdir #Netfilix

Spectral (2016) ‧ Aksiyon/Bilim Kurgu ‧ 1 saat 47 dakika 3. Dünya savaşının sonrasında ülkeler savaşmaktan bithap düşmüştür. Bir bölgede sürekli çok iyi askerler bir anda ölmektedir. Bu sorunu çözmek için Clyne a başvururlar. Ve araştırma için o bölgeye gidecektir. Ve film başlar.
Kafa dağırmak için arkadaşlarınızla da tek de izlenebilecek filmlerden. Konuyu güzel anlatmışlar. Çekimler oyunculuk iyi. İzlemenizi tavsiye ederim.
Not: Çok da şaapmayın hee. 🙂

Filme 10 üzerinden 8 veriyorum.
TKDB: https://drive.google.com/drive/folders/17xXafF4q98dwo1jiCtjdmgTdcT2umhiV?usp=sharing

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sokaktan Sahiplenebileceğiniz Kedi Cinsleri ve Karakterleri

Sarman :

Büyük bir çoğunluğu erkektir. İnsanlarla iletişimi iyidir ve sadıktırlar.

Tuxedo :

Smokinli kedi olarak bilinirler. Kimileri Beşiktaşlı kedide der. 🙂 Diğer kedilere göre daha zekidirler.

Tekir :

Hepimizin bildiği kedi türü. Aşırı oyuncu ve enerjiktirler.

Bombay :

Gece siyahı tüyleriyle panter abilerini anımsatır. Çok sakin ve arkadaş canlısıdırlar. Evde yaramazlık yapmasın diyorsanız bu kara çocukları öneririm.

Calico :

3 renkli kedi olarakta bilinirler. Tüm renklerin birleşimi olan bu kedilerin büyük çoğunluğu dişidir. Azda olsa erkekleride vardır ama onlarda doğuştan kısırdır. Dişi olanlarının özellikle çocuklarla arası çok iyidir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14

Film , dizi öneriniz var mı arkadaşlar. Yine boşluğa düştüm.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Mustafa paylaştı.

Windows 10 Pro x64 Lite 2021

Windows 10 Pro x64 Lite 2021 by turhill

 

#windows10lite #windows10prox64lite #windowslite

Bazen arkadaşlarıma yardımcı olmak amacıyla sanal makine kullanıyorum. Fakat saklaması, iletmek ve kullanmak için ana sürüm çok pratik kullanım sunmuyordu. 10 seneye yakındır farklı sürümlerde lite yaptım. Ve bu yaptığım sürümde son sürüm oldu diyebilirim. Neler çıkardım aktaratım:

Naturel Dil Paketi, Windows Defender, Mağaza da ki bir takım uygulamalar (Mağaza duruyor), Tarayıcı ve yazıcı sürücüleri, Dil paketleri, Recorveriy Disk create, Freamwork öylece duruyor. Son sürüm ve güncellemeleri dahil duruyor.

 

Bu sürümde rem için bir şey yapmadım. Çünkü reimim 32 Jigolayt olduğu için gerek görmedim. Çok fazla hata çıkıyor bu seferde. GÜncellenmiş iso üzerinden yaptım bu çalışmayı. Bana .k pratik kullanım sunuyor olması işime odaklanmamda yardımcı oluyor. ESD sıkıştırmadım eski bilgisayarda kullanacaklar için daha kolay ve seri kurulum sağlayacaktır.

 

Google Drive indir

Yandex.disk indir.

MD5: 6D31241020F9D6171A40853D6D80F86E

SHA1: 53A49742A9CF14B9EE3564E0F2F3D5595CBDEBFA

 

Sen becerememişsindir. Virüs felan atmışsındır 🤣 🤣 diyenler olursa da buyur program ve çıktı dosyası yedeği. Program  ----  Dosyası uğraş yap bea.

 

Haberiniz Olsun:  @Gamsizm @leventp @umtk albahith @albahith tuskilidi @tuskilidi Kenan @72pinedoram huseyin/azuren @hegemen cglrozgn @cglrozgn Öz Hakiki NeolindTR @neolind
ahmet.diye.biri @metchak Oktay @l0st Enes İLHAN @enesilhan formoliv @formoliv Player 1 @player-1  huseyin/azuren @hegemen  @neolind

 

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 21

#WİndowsLite 7 GB disk alanı kullanıyor. 🙂
Tek editlemede hallettim gibi. Windows 10 da lite yapma işi çok can sıkıcı olabiliyor. Ama tecrübe ile sorunsuz 40 dakika yetti. Naturel dil, dil paketleri, winsxs lite ve sıkıştırılmış, Mağaza aktif çalışıyor, bir kereye mahsus Windows güncellemeyi kapatmak gerekiyor. O kadar. 🙂

İndirmeye sunarsam favlayın sizi etiketlerim haberiniz olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 16

#coin piyasasına çevremde dönen muhabbetin gazıyla kaybetsem de gözüme gelmeyecek bir mebla ile giriş yaptım ve bir kaç gündür aynen böyle tepki veriyorum 😀 😀

Öğrenecek çok şey var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son günlerde internet hızım acayip bir şekilde düştü(Turkcell-Hücresel).
Müşteri hizmetlerini aradım ve https://www.nperf.com/ bu siteden hız testi yapmamı istediler.
Güzel bir siteye benziyor tavsiye ederim. İçinde sadece hız testi yok operatörlere göre ağ kapsama haritası ve hız haritası var.

Internet Speed test : Test your broadband connection - nPerf.com

Test your internet speed and the quality of your DSL, xDSL, cable, optical fiber or satellite broadband connection with our bandwidth and internet speed test.
BeğenFavori PaylaşYorum yap