#KonuDışı coin piyasası.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 22
 • Makineci @makineci

  Birde bizim Chevrolet in Amerika versiyonunda pusula var mesela. N, NW, S diye araba nereye dönerse yazıyor, nedense Avrupa versiyonun gösterge yazılımı farklı. Amerika için mantıklı olabilir.

  İsveç'te ki bir Volvo'da da görmüştüm pusulayı.

 • Kaos @kaos

  Sanirim ilk hareket ederken yön soyluyor. Cunku yola cikarken ilk harekette saga mi sola mi gidilecek tam anlasilmayabiliyor.

 • Emre Arat @emrearat

  Bu durum Amerika’da şehirlerarası yolların Doğu batı kuzey Güney yönünde nizami olarak uzanmasından kaynaklanıyor sanırım.

 • Tunahan Avsallı @awsalli

  Google ülkemizde çok kötü. Yandex bu konuda daha başarılı. Navigasyonu kullanmaya başladıktan bir süre sonra, öğrenmeye başlıyorsun. Annem 60+ yaşında, neredeyse bütün terimleri öğrendi. Lakin, kuzey, güney konusunda annem bocalıyor. Düzgün bir çözüm getirseler iyi olacak. Hiç bilmediğin yollardan geçiriyor. O an "kuzey yönünde ilerleyin" denilince bocalamak normal. Bunların dışından en büyük problem, seni sürekli ücreti yola yönlendiriyor. Avrasya tüneli ve köprüler varken, ısrarla feribota yönlendiriyor.

#KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bütün Teknoseyir ahalisine merhabalar. 🙂 Bilindiği üzere bilmeyenler de olabilir tabi ki ama baya bir süredir #tamirtadilat işleri yapıyorum. Çevremden olsun, Teknoseyir ortamından olsun baya bir kişinin tamir işlerini yaptım. Sağolsun çok arkadaş cep telefonlarını, notebooklarını vs. hiç güven sıkıntısı olmadan yolladılar.

Malum bilenler biliyor gene aralık ayından beri neredeyse işsizim. Pandemi yüzünden fabrikada ücretsiz izne çıkartıldım. Çıkartılmadan öncesi de bu işi zaten yapıyordum ama daha çok hobi gibi 2. iş gibiydi. Ondan sonra oradan gelen para ile de kedilere sokak hayvanlarına mama vb. şeyler için yapıyordum. Haliyle son zamanlarda işsiz de kalınca bu iş ilk işim oldu. O yüzden bozulan tamir ettirmek istediğiniz cihazlar varsa tamirini yapabilirim.

Mesela ne tamiri ? Atıyorum telefonunuzun ekranı kırıldı, ahizesi bozuk, kamerası bozuk, pil değişecek, şarj soketi bozuk vs. bu gibi tamirleri zaten yapıyorum. Notebook içinde fiziki herhangi bir sıkıntıları da yapabilirim. Menteşe kırıkları, kasa kırıkları, bunların tamirini de yapabiliyorum. Aklınıza gelebilecek elektronik cihazlarında tamirini yapabiliyorum. Pc parçası mesela gamepad, mouse gibi gibi. Önceki yaptığım işlerin fotoğrafını isteyen olursa onlarıda ekleyebilirim. İşlemleri yaparken zaten Telegram'dan veya Whatsapp üzerinden detaylı her aşamanın resmini size iletiyorum ona göre aksiyon alıyorum.

Örnek vereyim hemen, ya bunun burası bozuk deyip kestirip atmıyorum. İşte telefonun şarj soketi bozuk ama neden bozuk ? soketin detaylı resmini sıkıntılı parçasını gösterecek şekilde atıp ona göre gösteriyorum.

İzmirde oturuyorum ancak elden ürünü teslim alma işini pandemi de araya girince o olaya hiç girmiyorum. Sadece kargo ile gönderim yapabilirsiniz. Teknoseyirden beni etiketleyip olmadı bu durum altından veya Telegram : @orcun89 ,mail : orcun89@outlook.com üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Umarım akışta paylaşıyorum diye rahatsız olan olmaz, oluyorsa da kusurabakmayın. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 39

Coin piyasasına çevremde dönen muhabbetin gazıyla kaybetsem de gözüme gelmeyecek bir mebla ile giriş yaptım ve bir kaç gündür aynen böyle tepki veriyorum 😀 😀

Öğrenecek çok şey var.

#KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

chrome://flags/#read-later
Chorome okuma listesini kaldırmak veya açmak için adres çubuğuna 'chrome://flags/#read-later' yazıyorsunuz, oradan açıp kapatılabiliyor. Özellikle benim gibi yer işaretleri full dolu olanlar için boşuna yer kaybı yaratıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sinovac için randevumu aldım hadi hayırlısı bakalım..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 14