#akış #Oyun

Merhaba ,

Yeni gördüm ilgilenen arkadaşlara baka bilir.
EA Games'in geliştirdiği Need for Speed: Most Wanted, ücretsiz olarak Origin üzerinden indirime sunuldu.NFS: Most Wanted oyununu ücretsiz indirmek için haberimize göz atın.

"Geçtiğimiz yıl "Bizler oyuncularız. Bu yüzden biz, Origin'i 'oyun eviniz' yapmak istiyoruz." sloganıyla duyurulan On the House belirli aralıklarla Origin üzerinden oyunlar hediye eden bir hizmet.

Ayrıca bu hizmet aracılığıyla indirdiğiniz oyunlar, hizmet süresi bitse dahi size ait olmaya devam ediyor.

Oyuncular tarafından oldukça beğenilen bu hizmet Origin'in Steam ile arasındaki farkı kapatmak için yaptığı güzel işlerden birisi.

PC için Need for Speed: Most Wanted ücretsiz!
Oyun dünyasının vazgeçilmezlerinden birisi olan Need for Speed: Most Wanted, kısa bir süreliğine On the House hizmeti kapsamında ücretsiz olarak indirime sunuldu.

Yarış oyunlarını seven kullanıcıların kaçırmaması gereken bu fırsattan yararlanmak için Origin hesabına ve Origin uygulamasına sahip olmanız yeterli.
"

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Öğrenciler için Windows 8.1 Pro kampanyasıyla dan Windows alan arkadaşlar var mı? Normal 8.1 Pro. dan farkı var mı?
Microsoft online destek hattı ile görüştüm Windows 10 ücretsiz geçiş var dedi ama öğrencilere yönelik kesin bilir bilgi yok.

http://www.microsoftstore.com/store/msmea/tr_TR/pdp/%C3%96%C4%9Frenciler-i%C3%A7in-Windows-8.1-Pro/productID.288899800

Öğrenciler için Windows 8.1 Pro - Microsoft Mağazası Türkiye

Ev ya da işyeriniz için Öğrenciler için Windows 8.1 Pro Microsoft Mağazası’ndan alışveriş yapın Satın aldıktan sonra anında bilgisayarınıza indirin.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba ,

Crysis 1 Steam aldım fakat türkçe dil yok bir yaması var mı? Yanlış bilmiyorsam Türkçe dil ile satılmıştı dvd si?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

SAMSUNG 28" U28D590D ULTRA HD Monitör ile ilgili bilgi sahibi olan var mı? TR kaynaklı düzgün bir inceleme bulamadım ?Kullanan arkadaşlar varsa deneyimlerin paylaşır ise sevinirim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Batuhan Bengü @benx

    böyle fazla satılmamış, yaygın olmayan ürünlere fazla bulaşma bence... bissürü bilindik 4 k var... neden bu? yarım saattir görüyorum, kimse yorum yazmamış... çünkü kimse bilmiyor, kullanmamış... bi aoc 4k monitör paylaş bakam nasıl yorumlar akıyo...

Merhaba,
Rufus ile uefı tabanlı Windows 7 usb bellek hazırlamaya çalışıyorum fakat resimdeki hatayı alıyorum.Sorunun anlamış değilim yardımlarınızı rica ederim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
FATİH paylaştı.

İzleyici anketimiz başladı. Tamamen anonim olarak doldurabilirsiniz. Kim olduğunuz değil bizden ne beklediğiniz ve genel olarak izleyici profilimizin analizi gerekli.

TeknoSeyir İzleyici Anketi

Sizleri daha iyi tanıyarak en uygun içeriği sunabilmek için bir anket hazırladık. Ankette yer alan sorulara samimi olarak yanıt vermeniz TeknoSeyir'i daha iyi hale getirmemizde etkin rol oynayacaktır. Toplanan bilgiler anonimdir, kişileri tanımlayıcı herhangi bir bilgi toplanmamaktadır....
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 31

Sata express gibi saçma sapan teknolojileri üreteceklerine bu ürünleri (480GB RevoDrive 350 Serisi PCIe PCIe SSD (1800MB Okuma / 1700MB Yazma) ucuzlatsınlar o zaman daha yarlı olacaklar 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Güç Kaynağı

Arkadaşlara Full Modüler (24PİN Atx güç kablosu'da modüler) Power Supply ihtiyacım var.
500-600 watt yeterli olacaktır.Tavsiyeleriniz bekliyorum.Teşekkürler .

BeğenFavori PaylaşYorum yap