#steamindirimleri Dishonored Definitive Edition almasam bir şey kaybeder miyim? 30 lira vermek çok geliyor 12 saatlik 2012 oyununa dlcsiz oyun 9 lira.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Innial kart ile Microsoft store dan alisveris yapilabiliniyor mu? Yapikredi ile sorun yasiyorum, Microsoft store da ne destek sorunu cozebildi nede banka.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Freelance çalışan arkadaşlar yurt dışından ödeme almak için hangi sistemi kullanıyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mi A1'e sonunda android pie geldi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hep merak etmisimdir mountain dew'i bugun migrosta gormem ile almam bir oldu ama tadi sekerli sudan farki yok. Bunun muptelasi olanlarida varmis Amerika'da

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 24

Mi A1 gcam

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Realtek rtl8723be wifi kartım var linux'ta driver sıkıntısı olduğu için intel karta geçmek istiyorum, önerebileceğiniz kart var mı? Ayrıca şu kartı almayı planlıyorum https://bit.ly/2J4YnNz sanırım benim anakarta uyumlu. #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Hayatimda ilk defa çicek aldim , Kalanchoe alali 2 gun oldu fakat çiçek yapraklari beyazlamaya basladi 2 gundur. Topragi kuru oldugu icin ilk gun suladim bir daha sulamadim gun boyu cam kenarinda kaliyor. Nerede hata yapiyorum? #Çiçek

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Oktay @l0st

  Kalanşo çiçeğini evlerinizde yetiştirmek istiyorsanız hiçbir şeyin aşırıya kaçmamasına dikkat etmeniz gerekir. Ne fazla güneş ne de fazla su sevmez Kalanşo. Kışın güneş gören bir yerde, yazın ise gölgede durması gerekir. Kapalı mekanlarda yetiştirmek için ideal sıcaklık 10-12 derece arasındadır. İki sulama arasında toprağın iyice kurumasını beklemek gerekir. Nem ihtiyacı olmadığından bakımı diğer saksı bitkilerine göre daha kolaydır. Çok fazla soğuk ve çok sıcak yapraklarına ve köklerine zarar verir. Hava akımlarından ve cereyandan kolay etkilenir. Bu sebeple pencere ve kapı önlerinde bulundurmamak gerekir.

  Böyle çiçeği eve koymam ben 😀 hiç birşeye gelmiyor.

  • Oktay @l0st

   @naturaldai güneşe fazla koyma , gölgede fazla durmasın buney böyle 🤣😂

  • Demoksil @demoksil

   Arkadaşın dedikleri doğru etli(sulu yapraklı) bir bitki olduğundan fazla suyu sevmez.Ne tam kuru ne çok ıslak toprak olmamalı. Benim tahminin ürünü aldığınız yere gelene kadar ya lojistik esnasında ya da dükkan içinde belli bir zarar görmüş. Bu ürünler queen marka danimarkadan ithal geliyor. Çoğu zaman yalova ki seralarda, kimi zamanda en kötüsü depolarda vakit geçiriyorlar. Yani size gelene kadar bir sorun olmuş olmalı. Önerilen talimatlara uyup çiçeğin iyice hastalanmadığını umarak bekleyin. Eğer geri dönüşü olmayan bir yola girmediyse varolan çiçekler dökülüp genişlemeye gidecek, sadece yaprak çıkartacak. Kendini toparladığı anda vitamin takviyesi ile yeniden çiçeklendirebilirsiniz.

 • mstfanar @mstfanar

  Mağazada satılıyor bunlardan, güneşi direk almayan bir yerde duruyor. Sulama işi de aşırı olmamalı sanırım. İnternette çiçek adı aratınca çiçeğe özel bakım bilgileri çıkıyordur zaten.

French press almayı düşünüyorum önerebileceğiniz french press var mı? #kahve

@at ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12