Instagram gördüğüm en saçma site.
Kaydol diyorum "bu hesap zaten kullanılıyor" diyor.
giriş yap diyorum "Girdiğin kullanıcı adı bir hesaba ait değil. Lütfen kullanıcı adını kontrol et ve tekrar dene."
diyor.
Şifremi unuttuma tıklayıp maili yazıyorum
"Kullanıcı bulunamadı" diyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

YT kanal ismimi değiştirmeme ve 1 gün geçmesine rağmen aramaya yazınca eski ismi, yine benim kanal çıkıyor yeni isim ile gözükmesine rağmen. Çıkmamasını nasıl sağlayabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Eskiden spor yaparken yavaş yapıyordum hareketleri kas zorlansın diye, artık daha fazla şınav vs. çekiyorum ama hızlı yapıyorum. Bu da kondisyonumu düzeltti. Nefes nefese kalıyordum eskiden eve gelirken, şuan gayet iyiyim. Çok enerjik hissediyorum kendimi.
Eskiden 5 saniyede bir şınav çekerdim 1 set toplam 20 tane olurdu, şimdi 1 veya 1.5 saniyede 1 şınav çekiyorum ve toplamda 30 çekiyorum. Her gün 1'er şınav artırmayı düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12
 • Fatih @fatihy

  bende yeni başladım ve bazı youtube kanalları yavaş yapılması gerektiğini söylüyor bende yavaşladım.

  • Nasreddin Hoca @nasreddin-hoca

   Ben de Savaş Cebeci'den öğrenmiştim yavaş yapılmasını ama insan soluk soluğa kalıyor daha sonra koşu vs. yapmazsa. Bu şekilde hem ağırlık kaldırmış, kas yapmış oluyorum hem de nefes nefese kalmıyorum uzun süren bir iş yaparken, koşarken ve merdiven çıkarken. Daha enerjik hissediyorum.

 • KendiniGerçekleştirenKehanet @kgk

  Hızlı tekrar yağ yaktırır, ağır tekrar kas kütlesi artırır.

 • Yiğit @yigit1

  Yavaş yapılması hiçbir şey ifade etmez. Belirli bir otorite kabul edilen kişiler öyle söylemiş olabilir ama bu şunu anlatıyor. O arkadaşlar okulun söylediklerini sorgulanamaz ve değiştirilemez ve sonsuza kadar o bilgiyle devam edeceklerini sanıyorlar ama halbuki bilim bize egzersizleri yavaş yapmanın dezavantaj olduğunu ve egzersizden aldığınız verimi düşürdüğünü söylüyor.(Bunu herkes için söylemiyorum kişinin amacına göre egzersizin hızı da değişebilir fakat gündelik hayatında daha aktif, daha fazla kas kütlesi veya daha fazla kondisyon isteyen kişiler bu geçerli)

  Benim tavsiyem: Aşırı hızlı değil ama egzersizleri hızlı yapın ve her seferinde 1 tekrar daha arttırmaya çalışın. Belirli bir yerden sonra artmayacaktır 1 set azaltıp 1 hafta dinlenip kaldığınız yerden devam edin.

 • Seco @seco

  Youtube' da Athlean-X kanalı var, izlemenizi tavsiye ederim. Hareketleri uygun hızda yap demelerinin nedeni sakatlık riski oluşmasın ve kaslar daha uzun süre kuvvete maruz kalsınlar diye. Ama tüm bunlar yapılan harekete göre değişir. Mesela bu kanalda kasları eritmeden kondisyon kazanmayı koşarak yapmak istiyorsanız kısa mesafe koşun diyordu. Kısa mesafede yüksek hızla koşmada uzun mesafe tempolu koşmaya göre eklemlere daha az yük biniyor diyordu. Tabii her şeyi kararında yapmak lazım, bir anda yüksek hızla koşmak da vücudunuz bu duruma hazırlıklı değilse kalp sorunlarına neden olabilir. Bu vücut geliştirme işi kişinin yapısına, yediğine, içtiğine, eğitmenlerin tecrübelerine falan her şeye göre değişiyor mübarek. Deneyimli insanların tavsiyelerini dikkate almak lazım, ama öncelikle vücudumuzu tanıyıp fazla yıpranmadan egzersiz yapmak lazım. Profesyonel sporcular aşırı antrenmandan sakatlanıyorlar sürekli. Bir tanıdığım bisiklete merak salmıştı, nasıl zorlamışsa kendini 6 ay sonunda dizi yıprandı 🙁

Pc 6 aydır çalışmıyordu, açıyorum bir dakika sonra kendi kendine kapanıyor, güvenli modda da öyle.
Format atsam düzelir mi?
düzenleme: macunu sürdüm şu an 1440p 60 fps video oynatıyorum ısı 25 derece civarı.
Sorun çözüldü teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Askerden geldim soruları alayım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 37

DH'ye girebilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap