neden soğuk ülkelerde yaşayan insanlar kılsızken sıcak ülkelerde yaşayan insanlar kıllı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 16

It takes two'yu bitirdik az önce çok sıkıcı bir hikayesi vardı, diyaloglar da oldukça kötüydü, oynanışı da farklı diyorlar da belli bir süre sonra aynı oynanışın farklı versiyonunu oynuyormuş gibi oluyor. 10 üzerinden 6 veriyorum. Umarım Farez daha önceki hapishane oyunu gibi ciddi bir oyun yapar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu ne ya her gün daha kötüye gidiyor TL'nin değeri. Bıktım valla ya.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

millet bankaya faiz yapacak para yatırmak istiyorum minimum ne kadar istiyorlar ve ne kadar faiz oluyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

dizi izlemek çok zaman alıyor
mesela 10 bölüm bir dizi izleyeceğime 5 tane film izlerim hep farklı konu olur daha zevkli daha iyi. Ama 20 dakikalık dizileri seviyorum kahvaltı yaparken iyi gidiyor, south park gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

20 saniyelik medeniyet testi

yayaların önceliği denemesi
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Rasko @rasko

    Bir de korna çalıyor arkadaki dallama. Edirne'de aynısı başıma geldi, bebek arabalı bir kadına yaya yolunda yol verdim, videodaki gibi ani fren falan da yapmadım. Arkadaki arabayla aramda mesafe vardı ancak arkamdaki 30 IQ'lu evrimini tamamlamamış o.ç önce kornaya asıldı sonra yanımdaki boşluktan geçmek için gaza asıldı, yanımdan geçerken bana bakarak küfrettiği için az daha bebek arabasına çarpıyordu. Kadın bebek arabasını refleksle geri çekmese belki bebek ölecekti.

Indian army selection

PLAN B TAMILINDIAN ARMY PHYSICAL SELECTION IN TAMILNADU, CUDDALOREarmy selectionarmy selectionarmy training video:https://youtu.be/SIZ5OlXDK8kSUBSCRIBE MY CH...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sonunda kickbox'a döndü.
glory 23 ekimde bayağı güzel olacak, rico ile aliastair karşılaşacak, bence rico yener, umarım daha sonra saki ile karşılaşır, daha önceki maçında sakat çıkmıştı ve yinede elinden geleni yaptı ama kıl payı kaybetti.
https://twitter.com/gokhantherebel/status/1446543714495705090

BeğenFavori PaylaşYorum yap