İşlemcilerin yanında niye fan veriyorlar? Zaten çoğu insan başka fan alıyor ve işlemci ile gelen fan öylece duruyor boş boş. Maliyeti de artırıyor boş yere. Opsiyonel olmalı bence, isteyen fanlı alsın, istemeyen fansız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 30

Korsan kullanana devlet ceza vermeli mi?

Gelişmiş ülkelere bakıyorsun çoğu ceza veriyor. Ama onlar da gelişmiş, yani refah seviyesi yüksek ülkeler. Ne düşünüyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 23
 • TeknoStil @teknostil

  Önce insanlarda orijinal ürün alacak alım gücü olsun. Sonra yasak mevzusunu konuşalım.

 • sawgent @sawgent

  Gariban vatandaşın boğazını sürekli sıkarsan ya boğulup ölür yada alttan bıçağı saplar. Ara ara ellerini gevşetip nefes aldıracaksın ki emiklemeye devam edebilesin.

 • mrsocrates @mrsocrates

  Steam spy’da dillere göre en çok oynanan oyunları gosteren listeler var. İngilizce dilinde üst sıralarda hep 60 dolarlik oyunlar varken Türkçe listesinde ilk 10 tamamen f2p oyunlar ibaret

  Bilmem anlatabildim mi

 • rozabay @rozabay

  Yanlışım varsa düzeltin, İngiltere'de halka ilk tespitte uyarı daha sonrasında maddi ceza uygulanıyor. O yüzden korsan yazılım indirmek isteyenler vpn servislerine yöneliyor.
  Ancak kurumsal kullanımda cezanın olması gerektiğini düşünüyorum. Adam hem iş yerinde kullanıp para kazanacak hemde para kazandığı yazılımın hakkını vermiyor.

RDR 2 oynuyorum ara sahneleri durdurma modu yok mu? ESC'ye basıyorum ama bu sefer yazıları göstermiyor, ingilizcem kötü olduğu için çevirmem gerekiyor bazı kelimeleri ama hızlıca geçiyor, oyunun başında P'ye basınca o sahne olduğu gibi duruyordu ama biraz ilerledikten sonra esc işlevini görüyor P tuşu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Half life 30 DK oynasam yoruluyorum gta 5'i 3 saat oynuyorum yorulmuyorum, çünkü gta 5'de oyun oynamaktan çok yüklenme ekranını bekliyorum.
Umarım gta 6 böyle olmaz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 25

Sabırlı olmasak ne olurdu, tarzında güzel film. 10 üzerinden 8 veriyorum, bir kaç saçmalık dışında çerezlik güzel film.
https://www.imdb.com/title/tt3011894/

BeğenFavori PaylaşYorum yap