@gamsizm Canlı yayın yapmadan önce buraya durum açın, insanlar sorularını sorsun, ertesi gün canlı yayında cevaplayın. Sürekli canlı yayın yaparsanız insanlar alışır ve canlı yayında da daha çok soru alırsınız. Sizin için önemli olan hem izlenme, hem plus olmalıdır. Plus için düzenli canlı yayınlar yapın yeter.

İzlenme için ise, ayrı bir kanal açın ve oraya gündemdeki bazı konuları kesip oraya atın. Böylece hem o konuya özel yorumlar gelir, hem de sadece o konuyu insanlar paylaşabilir ve araştırdıklarında da karşılarına çıkar. Buna zaman ayıramazsanız, gönüllü yapmak isteyenlere yaptırabilirsiniz, gönüllü yapanlara plus abonelik hediye edebilirsiniz.

Özel konuklar alın, özellikle bilim ile ilgili, mesela Celal Şengör'ü alırsanız çok katkı yapacağını düşünüyorum, isterseniz mail adresini verebilirim.

Sosyali foruma çevirin, bir konu açıyorsun 1 gün sonra kimse cevaplamıyor, özel mesaj özelliği gelsin.

Okuduğunuz için teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Benden iş verenlere tavsiye, işe alacağınız kişinin sosyal medya hesabına bakıp alın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk Bayramı kutlu olsun.
Ne müthiş bir fotoğraf...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

win 7'de uygulama veya oyun geliştirilebilinir mi, sorun çıkartır mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Proton vpn yüklemek istedim güncelleme yüklemen gerekiyor uyarı verdi ben de yükledim ve yeniden başlattım, bu ekran geldi, devam ya da çıkış yapınca yine bu ekran geliyor. Bu sorunu nasıl çözerim? Win8.1 kullanıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aklınıza faydalı bir uygulama fikri gelse telefonlar için ve daha sonra telefonlarda bu uyglama özelliğinin zaten olduğunu öğrenseniz, yine de o uygulamayı yapar mıydınız?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Ekran kartı olmadan oyun geliştirmek mümkün mü? Android studio kullanmayı düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap