Dış mekan gelin damat çekimleri yapan arkadaşlar var mı aramızda? Kullandığınız fotoğraf makinesi ve ışık ekipmanlarınız neler? Ne önerirsiniz, sıfır 2.el farketmez.

@gamsizm @kutaykosem

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6
 • blog.yakupulutas.com @yhackup

  En önemlisi lens, çift body kullanmayacaksan düğün için en uygun 15-85mm bence , ve TTL bir flaş

 • ad33p @ad33p

  @baris_ozkok şifresini hatırlayıp dönmüştü TS'ye. Belki o yardımcı olabilir.

 • kutaykosem @kutaykosem

  O alanda şahsi tecrübem pek yok ama diyebileceğim şey; ekipman alımından önce bu işi bilen birisinin yanında gönüllülük yapın, ekipman gereksinimlerinden dahi emin olmadan gelin damat gibi tekrarı mümkün olmayan çekimlere girişip insanların günlerini fotoğraflarını mahvetmek büyük bir risk ve kötü bir davranış olur. zaten kariyeriniz de başlamadan biter kulaktan kulağa yayılarak.
  Belirli bir süre stajyer gibi çekim anlarında bulunursanız hem gereken ekipmanları hem gereken iş akışını, iletişimi gözlemleyebilirsiniz.

  Ek: size çok uygun fiyata bile olsa "şunu bunu al çekersin" gibi formüller sunanlardan uzak durun, herkesin çekim alışkanlıkları stili vs si farklıdır. Ancak kişisel tecrübe ile doğru yol çizilebilir ki o tecrübeyi de dediğim gibi tek başınıza gelin damat çekmeye çalışarak edinemezsiniz muhtemelen başlamadan biter kariyeriniz 🙂

Araç içi kamera tavsiyesi olan var mı arkadaşlar. 7/24 kayıt alsın istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 14

Selam. Bugün maddi hasarlı bir kazaya karıştım. Aşağıda ekte tutanaktan çektiğim olay anının krokisi mevcut. 4 yol ağzı ve sokak burası. Kim haklı? Sağdan gelen(B) benim ve haklı olduğumu düşünüyorum 🤔

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 32
My_Techno paylaştı.

PTT il ve ilçelere kurduğu kargomat 7/24 kargo teslimatı bütün kargo şirketleri için yaygınlaşması dileği ile

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 14

Windows 10 için en güncel İSO'yu nereden çekiyorduk?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 17
My_Techno paylaştı.

"Türkiye, Rusya, İtalya ve İspanya’daki küçük ve orta ölçekteki satıcılar, ürünlerini Aliexpress’te satabilecek.Satılan ürün tipine bağlı olarak yüzde 5-8 oranında komisyon kesiliyor"

https://www.donanimhaber.com/Turk-urunleri-Aliexpress-ile-dunyaya-acilacak--110620
#akış #AliExpress #HaftalıkGündemeMalzeme

Türk ürünleri Aliexpress ile dünyaya açılacak

Bugüne kadar yalnızca Çinli firmaların satış yapabildiği Aliexpress'te bundan sonra aralarında Türkiye'nin de bulunduğu 4 ülkedeki mağazalar satış yapabilecek. İhracat için önemli bir fırsat olacak.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Populer Science dergisi bu ay ki ekinde(Mayıs) ilk kez fotoğraflanan karadeliğin posterini hediye ediyor bilginiz olsun. Dergiden 3-4 kat büyüklükte poster.
#BilimSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İphone'den Windows bir bilgisayara Bluethooth veya alternatif bir çözüm ile kablosuz veri aktarımı için ne tür bir çözüm kullanıyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

#SpaceX 'in Falcon Heavy roketi yaklaşık olarak 3 dakika sonra Arabsat 6A iletişim uydusunu NASA'nın Kennedy Uzay Merkezi'nden fırlatacak.

https://www.youtube.com/watch?v=DPfHHls50-w

WATCH NOW: SpaceX to Launch Falcon Heavy Rocket #Nasa @Kennedy Space Center,...

A SpaceX Falcon Heavy rocket will launch the Arabsat 6A communications satellite from Kennedy Space Center's historic Launch Pad 39A. Liftoff window begins a...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar. İstanbul'u iyi bilen arkadaşlardan gezilecek yer tavsiye istemeye geldim.

Otel konumum Galata kulesine yakın bir yerde olacak. Toplamda 4 gün 3 gece kalacağım. Daha önce İstanbul'a hiç gitmedim, bilmiyorum hiçbir yerini yani.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 18