Bu akıllı bilekliği kullanan varmı aramızda? Fiyatı ve tasarımı itibariyle güzel gözüküyor ne dersiniz? Minimalist bir tasarımı var. Kordonu da mat siyah birşey sanırım bu da güzel birşey benim için.

Sanda Sd-01 Akıllı Bileklik Akıllı Saat Adım Sayar - n11.com

Sanda Sd-01 Akıllı Bileklik Akıllı Saat Adım Sayar 59,90 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Akıllı Saat fiyatı Telefon & Aksesuarları kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

AutoCAD ve SolidWorks için Youtube'de eğitim veren kanal tavsiyeniz varmı arkadaşlar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dünyanın gerçekliğini bize sunulan haliyle kabul ederiz.

- The Truman Show

Filmi izlerken aklınıza bir ton fikir geliyor. Bir film kurgu olduğunu bu kadar da belli etmemeli ama son zamanlarda izlediğim en iyi filmlerden. Tavsiye ederim. Var mı bu konu tarzında içinde dram da olan(olmasa da olur) film tavsiyeniz?

#FilmTavsiyesi #FilmÖnerisi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu gece, 100 kişilik mekanda 250 kişi kıç kıça oturduktan, sahte gülücük ve iyi dileklerden sonra yanındaki insanın kusmuğunu temizlerken bir kere daha düşün: Acaba gerçekten olmak istediğin kişi misin, yoksa olmak zorunda olduğunu sana dikte eden insanların bir ürünü müsün?
#2019

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yakın dönemde akıllı saat alan varmı? Aradığım özellikle çağrı ve mesajları bildirmesinin yanında cevapta verebilme özelliği olursa güzel olur. Adım saysın. Km'de ölçerse güzel olur. Estetik en önemli kriterim bu da göreceli bir kavram. Yurtiçi-yurtdışı her türlü kaynaktan alabilirim. Teşekkürler.

Şöyle birşey buldum aslında.

https://tr.gearbest.com/smart-watches/pp_009960197289.html?wid=1433363

Gearbest TR: M3PLUS 0.96 inç Bluetooth 4.0 Kalp Hızı Tansiyon Ölçme...

Sadece 40.06TL, M3PLUS 0.96 inç Bluetooth 4.0 Kalp Hızı Tansiyon Ölçme Fonksiyonları ile Akıllı Bileklik Gearbest TR online mağazamızdan ücretsiz kargo seçeneğiyle satın alın.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Akif Sever @pauselife

  Mesajlara cevap verme özelliği olan akıllı bileklik varsa, hangisinin olduğunu ben de öğrenmek isterim.
  Ayrıca linkteki gibi bileklikler nasıl tansiyon ölçüyor onu da çözebilmiş değilim.

 • Samed @samedyavuz

  Mi band 3 sahibiyim.
  Nabız, kilometre, uyku ölçüyor.
  Mesajları görüyorsun fakat cevap veremiyorsun.
  Gelen aramayı görüyorsun sadece sessize alabiliyorsun ya da reddebiliyorsun. Linkteki saate detaylı bakmadım fakat marka/model klasik Çin işi gibi. Ölçümlerine de çok güvenmemek gerek yani. Alicaksan bilindik bir marka mal. Adı sani olsun. Ayrıca işin içine mesaja cevap verebilme özelliği girdiği an ekran biraz büyüyor dolayısıyla bileklik olmaktan çıkıyor kadranlı saat oluyor. Soruların varsa cevaplayabilirim?

Gearbest’e para toplama olayı gelmiş aşağıdaki gibi linke tıklayıp gidince bana 3 dolar verdi. Ayrıca bir başkasıda senin attığın linke tıklayınca ikiniz birden kazanıyorsunuz ve o parayla birşeyler alabiliyorsun. Güzel birşeymiş bu 🤩

https://m-tr.gearbest.com/money-bag/6477796397684371456/tr

PARAN BEKLİYOR | İSTİYOR MUSUN? PAYLAŞ!

Merhaba, lütfen GearBest'te para biriktirmeme yardım edin. Müthiş ödülünüzü seveceksiniz!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yokmu yani şu saatte bir film önerisi olan? 🙂 Açılışı ben yapayım o halde, yapay zeka ve makine öğrenimi gibi konulara ilgisi olanlar için Upgrade filmini önerebilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar. Aramızda ki bisikletçiler hangi kaskı kullanıyorsunuz, bir kask almam lazım varmıdır bir öneriniz? Fiyat çok uçuk olmasın yanlız 🙂 Ek olarak kullandığınız aksesuar vs. de varsa onlarıda yazın bir zahmet. #tsbisikletkulübü

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 19 / 21

Yılbaşı zamları eklenmeden önce bir ehliyet alayım dedim başvurdum haliyle sağlık raporu isteniyor. Sağlık ocağına gittim ve sağlık raporundan önce kan tahlili almamız gerekiyor dedi elime bir kağıt sıkıştırdı doldur ve yarın gel kan alıcaz diye, kan bilgilerim sistemde yokmuş. Ne ya bu şimdi sabah sabah sinirlendim. Alt tarafı sağlık raporu verecekler. Bu mecburimi diye sordum evet dedi. Kursa evrak teslimleri için de son gün. Daha önce böyle birşey yaşayan varmı? Kan tahlili vermeden sağlık raporu niye alamıyoruz ne alaka?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17

Gümrükten geçtimi geçmedimi şimdi? 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 13