Bu seneki #GreenCard başvuruları için resmi açıklama 25 Eylül’de gelecek. Takip edenler biliyordur fakat bilmeyenler için bu sene başvuru için pasaport şartı getirildi. Başvuracak kişilerin şimdiden pasaportlarını çıkarması iyi olur.

Bu arada aramızdan Green Card ile Amerika’ya yerleşen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni çıkacak olan İOS 13 hangi cihazlara verilecek tam olarak bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 16

1 Saat önce kutulu faturalı İPhone 6 aldım. İlan da herşeyi sorunsuz demesine rağmen mesajda bir kez daha sormama rağmen WiFi anten sorunu çıktı. Alırken test aklıma gelmedi WiFi yi. Tekrar iletişime geçtim geri iade etmicem ama tamir ücretini gönder EFT ile (100₺) dedim fakat kabul etmedi yalan dolan konuşmaya başladı ☺️ Dedim o para içine siniyorsa sıkıntı yok. O da sıkıntı yok kardeşim dedi 😂 Sorsak ülkenin %90’ı Müslüman ama kimsenin ahlak ve hak yemekten haberi yok ya da işine gelmiyor. Acıyorum gerçekten böyle insanlara.

Çok sevdiğim bir söz var ; Ben rezil olacağıma param rezil olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 22

Şu İphone’ler olduğu yerde değer kazanıyor arsa gibi. 2.el 6S arıyorum 1 haftadır 1500₺ den aşağı yok kaç senelik telefon.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi akşamlar herkese. Elimde bir İphone 4S var aşağıda fotoğrafta işaretlediğim gibi pil soketinin 4 ucundan biri yok. Bunun tamiri mümkün müdür? @orcun hocam sende bir bakarmısın. Hatta elinden gelecekse sana getireyim sen yap, hatırladığım kadarıyla aynı semtte oturuyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar 👋 #tsbisikletkulübü şu etiketi bir hortlatayım. 1200₺ bandına kadar şehir içinde ve kısa turlarda kullanmak için bir bisiklet önerisi olan varmı acaba? İnternet üzerinden alabilirim o açıdan sıkıntı yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 15

Geçen hafta sildiğim instagram hesabımı tekrar açmak istiyorum, bir yolu var mı? Kalıcı sildim, dondurmadım..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Hepsiburada.com da kupon kodu olan var mı? 6500₺ ye drone alacağım, varsa kupon kodunuz makbule geçer 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8