My_Techno paylaştı.

"Türkiye, Rusya, İtalya ve İspanya’daki küçük ve orta ölçekteki satıcılar, ürünlerini Aliexpress’te satabilecek.Satılan ürün tipine bağlı olarak yüzde 5-8 oranında komisyon kesiliyor"

https://www.donanimhaber.com/Turk-urunleri-Aliexpress-ile-dunyaya-acilacak--110620
#akış #AliExpress #HaftalıkGündemeMalzeme

Türk ürünleri Aliexpress ile dünyaya açılacak

Bugüne kadar yalnızca Çinli firmaların satış yapabildiği Aliexpress'te bundan sonra aralarında Türkiye'nin de bulunduğu 4 ülkedeki mağazalar satış yapabilecek. İhracat için önemli bir fırsat olacak.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Populer Science dergisi bu ay ki ekinde(Mayıs) ilk kez fotoğraflanan karadeliğin posterini hediye ediyor bilginiz olsun. Dergiden 3-4 kat büyüklükte poster.
#BilimSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İphone'den Windows bir bilgisayara Bluethooth veya alternatif bir çözüm ile kablosuz veri aktarımı için ne tür bir çözüm kullanıyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#SpaceX 'in Falcon Heavy roketi yaklaşık olarak 3 dakika sonra Arabsat 6A iletişim uydusunu NASA'nın Kennedy Uzay Merkezi'nden fırlatacak.

https://www.youtube.com/watch?v=DPfHHls50-w

WATCH NOW: SpaceX to Launch Falcon Heavy Rocket #Nasa @Kennedy Space Center,...

A SpaceX Falcon Heavy rocket will launch the Arabsat 6A communications satellite from Kennedy Space Center's historic Launch Pad 39A. Liftoff window begins a...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar. İstanbul'u iyi bilen arkadaşlardan gezilecek yer tavsiye istemeye geldim.

Otel konumum Galata kulesine yakın bir yerde olacak. Toplamda 4 gün 3 gece kalacağım. Daha önce İstanbul'a hiç gitmedim, bilmiyorum hiçbir yerini yani.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 18

Merhaba arkadaşlar. İstanbul'da 3 gece konaklamak için uygun fiyata pansiyon veya otel arıyorum. Amaç gezmek olduğu için konumu da önemli ama Avrupa veya Anadolu yakası olması şart değil sadece köprüye yakın yerler olsun geçiş için vakit kaybı olmaması için. Var mı tavsiye edebileceğiniz bir yer?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

"İnsanı ayakta tutan iskelet ve kas sistemi değil, prensipleri ve inançlarıdır."

Nasa ISS'e SpaceX'in Falcon 9 roketini gönderecek ve Barış Özcan'ı da 25-26 Nisan tarihlerinde oradaki görevlilerle tanışmak ve fırlatışı izlemek üzere Kenedy Space Center'e davet etmişler. Çok güzel haber, ülkemizde hatta dünyada, yaptığı canlı yayınların Nasa'nın yaptığı canlı yayınlardan bile daha fazla izleniyor olması harika birşey.

#BilimGündemineMalzeme #BilimSeyir #TeknolojiVeBilimNotları

FALCON ROKETLERİ nasıl dikey olarak inebildi?

Geçen yıl dünyanın aktif olan en güçlü roketi Falcon Heavy’nin fırlatışını canlı olarak yayımlamıştım. O yayının en heyecanlı kısımlarından biri hız kazandır...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

SpaceX Arabsat 6A uydusunu fırlatıp ardından iki tane Falcon roketini eş zamanlı indirmeyi deneyecek. Son 3 dk..
https://www.youtube.com/watch?v=TXMGu2d8c8g

Arabsat-6A Mission

SpaceX is targeting Thursday, April 11 for a Falcon Heavy launch of the Arabsat-6A satellite from Launch Complex 39A (LC-39A) at NASA’s Kennedy Space Center ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap