Yaş 24 geç bile kaldık haftaya askerim görüşmek üzere TS. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Windows 10 1809'da 2 farklı bilgisayarımda da 2 oturum açıkken son açılan oturumda sesler çalmıyor sadece windows sesleri geliyor.Oturumlardan birini kapatınca sorun düzeliyor. Bu sorunu yaşayan/çözen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım
#ÇÖZÜLDÜ Flex kablo kopmuş kablo pinleri üzerinden kısa devre yaparak açmayı başardım.
Htc One M9 model telefonumun ses kısma ve güç tuşu çalışmıyor telefonun içini açıp sokete baktım yerinde sağlam bir şekilde butonlar ölmüş. Şuan telefonun şarjı bitti ve kapandı . Telefonu açmam gerek adb fastboot yoluyla açabilir miyim telefon kapalıyken adb aktif oluyor mu yardımınızı bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2500 - 3000 lira arası bir notebook bakıyorum fiyatlar almış başını gitmiş. 2000 liraya kadar Celeron işlemcili bilgisayarlar var. F/p notebook tavsiyelerenizi bekliyorum 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aliexpress'ten altlimitsiz bir sürü kuponum var ama satış ekranında hiçbir şekilde kullanılmıyor. Ben mi yanlış yapıyorum açıklamasında ki herhangi bir ürünü ekliyorum yine olmuyor daha önce kullanabilen oldu mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yorumsuz...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknoseyir'de de Donanım Haber ve Konsolüssü'nün yaptığı gibi haftada bir olmasa bile teknoloji ve oyun camiasının enlerini çağırıp güzel soru cevaplı bir sistem yapılsa ne olur ki? 2 haftada bir olsa bile mükemmel olur. Hem gelen misafirlerin takipçi kitlesi siteye kazandırılır hemde içerik çeşitliliği artmış olur. Kimsenin ben gelemem diyeceğini sanmıyorum bunu zaten Donanım Haber ve Konsolüssü bize gösteriyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap