Eski tip ehliyetim var. Yeni tipe geçirmek istiyorum. Gerekli evraklarda “sağlık belgesi” yazıyor. Gerçekten buna ihtiyacım var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 15

Apple yine ufak ama etkili bir şeyle beni çok mutlu etti.

Yeni bir Mac cihaza geçtim. İş dosyalarım iCloud depolama alanımda duruyor. Bilgisayarla senkronize tabii ki tıpkı OneDrive gibi. Yeni bilgisayara geçip biraz çalıştım. iCloud'da bulunan birkaç video dosyasına ihtiyacım oldu. "Eyvah internet zayıf hayatta inmez şimdi" diye üzülürken bir baktım daha önceki bilgisayarımda çevrimdışı çalıştığım dosyaları zaten indirmiş. Kullanmadıklarımı yine bulutta tutuyor. Ben işimi yapıp editi bitirdim. İşi zamanında teslim ettim.

Apple ekosistemine geçtiğim günden beri sayısız kolaylık, hoşlukla karşılaşıyorum. Bunlardan birini paylaşmak istedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Macbook Air kullanıyorum. Hoparlörleri o kadar iyi ki sıradan masaüstü hoparlörden daha yüksek ve kaliteli ses veriyor. Apple ses işinde gerçekten iyi. Örneğin iPhone 5S'in hoparlörleri Note 10'dan daha kaliteli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 17

x86 mimarisi bitmiştir. Apple komple M işlemcilere geçti. Ben sevindim. Düşük enerji, yüksek hız, sessiz vs. Yıllardır azıcık frekans yükselte yükselte aynı işlemcileri bize satıp durdular. Helal olsun diyorum. M1 işlemcili MBA kullanıyorum. Fan olmayan bir bilgisayarda neler yapabiliyorum, şaşırıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Aşırı pahalı olmayan lagsız ve hassas çalışan Bluetooth fare önerisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar önemli .jpg dosyalarım kendi kendisine bozuldu ve "Windows fotoğraf görüntüleyicisi bu resmi açamıyor" uyarısı alıyorum. Bildiğim tüm yöntemleri denedim ama resimlerimi açamıyorum.

Bu resimi kurtarabilecek var mı? Yüzlerce resmim var 1 tanesini örnek olarak koyuyorum. Teşekkürler. https://dosya.org/tdsAC

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

Harika bir muhabbet bölümü oldu. LP'yi ikna et Murat Abi... @gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 14

Silinen dosyaları kurtarmak için ücretsiz en iyi program hangisidir? Recuva denedim beni trolledi. Tararken binlerce dosya buldum diyor işlem bitince 0 found diyor(derin tarama modunda bile).

Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir ev ilanı için ilandaki numarayı aradım. Emlakçı çıktı. Çok kibarca konuşarak 2 soru sordum. “Peki teşekkürler bunu öğrenmek istemiştim. Düşünüp dönerim.” dedim.

Sinirle suratına kapadı.
İşini iyi yapanlara sözüm yok ama bunlar nasıl insan anlamıyorum. Bu ülkedeki insanların sinirliliği, aceleciliği beni artık delirtiyor. Sen emlakçısın, işin bu soruları cevaplamak. Arayınca hemen evi satın almam gerektiğini düşünüyor galiba.

Sinir ve stresten uzak durmak çok zor çok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son videolarda Technopat'ın video başlıklarına bakın. Malum sitenin yaptığı gibi yapmaya başlıyorlar sanki. Üzüldüm biraz ama çok izlenmek için de böyle yapmak gerekiyor. Ne diyeyim ben de olsam izlenmek isterdim. Herkes ekmeğinde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8