1 haftadır uzun yol yapıyorum çeşitli şehirlere. Yol 4 şerit de olsa insanlarda en sol şeritte durma hevesi var. Yol beni yormadı, beni yoran şey insanları sol şeritten sağ şeride geçmelerini istemek.

Bazı sığ.rlar var ki örneğin Orhangazi tünelinde 90 ile en sol şeritten gitmeye çalışıyor ve yol da vermiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 55

Vodafone Sınırsız Paket sağolsun. 4-5 aylık kullanım budur. Sınırsız diye ekstra bir şeyler yapmadım. Evde wifi var ona rağmen kullanımım bu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

M1 işlemcili MacBook’ta kasmadan ve gerçek zamanlı efektler ekleyerek video kurgu yapmaya o kadar alışmışım ki işyerinde mecburiyetten kullandığım Intel makinede edit yapmaya çalışırken şu anda çıldırıyorum.

Dosyaları şahsi bilgisayarıma atıp oradan çalışacağım herhalde. Bir daha x86 mimarili bilgisayar asla almam. M2, M3 gibi işlemcileri merakla bekliyorum.

Özellikle fiyat performans olarak rakipsiz. 10 bin TL’ye alınacak hangi x86 makinede bu güç var? Yanına bile yaklaşamazlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

"Harici fare olmadan laptop kullanılmaz yaaa" derdim MacBook'u hayatıma alana kadar. Video düzenlemeden ofis çalışmalarına kadar hiçbir işimde fare ihtiyacı hissetmiyorum. Trackpad harika.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14

Bol antenli bir routerı balkonda kullanıyorum. Buna yıldırım düşme ihtimali var mı sizce?

Başka yere düşen yıldırımın cihazı bozabilmesi önemli değil. Cihaza yani eve düşme ihtimali sizce artar mı açık alanda wifi anteni kullanmanın?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14

Amerikan borsalarından anlayan var mı? Kapanış öncesi ve sonrası işlemler neden var? Neden normal seans saatlerine göre çok daha hareketli oluyor? Bunu merak ediyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Whatsapp sohbet yedeğini Android’den iPhone’a atmış olan var mı? İnternette yazan şeyleri denemeden önce bizzat yapmış birinden duymak isterim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ya bu kargo firmalarına ne oldu arkadaşlar? 2-3 sene öncesinde çok uzak illere 2 iş günü geriye kalan tüm illere 1 iş gününde kargolar giderdi. 2 günü filan bulduğunda genellikle gerçekten haklı sebepler olurdu. Şimdi Sürat Kargo, PTT Kargo çok yavaş alıştık ama Aras Kargoyla gelen ürünüm 4 gün oldu hala aktarma merkezlerinde. MNG kargoyla gelen ürünüm 10 gün oldu şubede. İşler yoğunlaştıysa neden personel alıp işleri büyütmüyorlar?

Gerçekten insanlar 1 haftada teslimatı kabullendi mi? Amazon Prime olmayan ürünleri almamaya çalışıyorum ama ailemin ihtiyacı olan bazı şeyleri mecburen alıyoruz onlar da gelmiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Böyle hobilerimiz olabilse keşke. Ah ah.. https://www.youtube.com/watch?v=FycDx69px8U

Automatic hoop, unless you're my wife

Support these projects on patreon: https://patreon.com/stuffmadehereCheck out the subreddit: https://tinyurl.com/smhereI wasn't totally satisfied with my pre...
BeğenFavori PaylaşYorum yap