3 aylık plus aldım ama sanırım korumalı şifre denilen bir şeye tıkladım. Şuanda ödeme tamamlandı diyor teknoseyir siparişlerim bölümünde ama plus ibaredi çıkmadı ? Başka bir şey mi yapmak gerek bu iyzico korumalı şifresi için ödeme hesaba geçmesi için ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar. Bricklink’den lego technic parçaları almayı düşünüyorum. Buradan daha önce alışveriş yapan var mı ? Türkiye’ye kargo gönderimi mevcut mu ? Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler. #lego

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni masaüstü pc’im de, harici ses kartı (USB) kullandığım halde, kulaklıklara ve hoparlörlere ses paraziti (cızırtı) geliyor, bunun sebebi nedir ? Bilgili ve çözümü olan arkadaşlrın önerilerini bekliyorum ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 24 / 31

Sonunda ! Uzun süredir notebook kullanan birisi olarak, yeni bir masaüstü sistem toplamak bana oldukça ilginç ve keyifli geldi. Win 10 Pro kurdum ve kısa testler yaptım sorunsuz tek seferde her şey çalıştı. Şimdi tek eksiğim bir monitör. Onuda en kısa zamanda tamamlayacağım umarım. Yardımcı olan ve fikir veren herkese çok teşekkürler.

Sistem Parçaları:
– AMD Ryzen 7 1700
– Asus Prime B350 Plus
– Corsair Vengeance LPX DDR4 3000mhz (2×8) 16GB
– Galax GeForce GTX 1070 EX
– Samsung 850 Evo 500GB m2 ssd
– Aerocool KCAS 750W 80+ gold
– Phanteks P300

#amd #ryzen #GTX1070

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Merhaba arkadaşlar, gtx 1070 ekran kartıma, 1080p bir monitör almak istiyorum. Renklerin doğruluğu,parlaklığının düzgün olması,öz yormaması ve oyunlarda 75 hz ortalama vermesi tercihlerim arasında. Marka, model olarak önerilerinizi bekliyorum bütçem 1000 TL yaklaşık olarak ? Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar, öncelikle sorum avukat ve bu işten anlayan arkadaşlara. Kardeşim yazılım müh. ve bir web sayfasını ismini satın aldı. Daha önce arkadaşları ile bir kulubun sayfası. Arkadaşları isim hakkını güncellemedikleri için kardeşim satın aldı. Şuanda da belli bir ücret talep ediyor devretmek için ama tehdit ederek, siteyi geri almak istiyorlar. Bunun ile ilgili bize bir dava vs açılabilir mi ? Biz tehditten şikayet edeceğiz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Merhaba arkadaşlar, kesinlikle okumalısın dediğiniz kitaplar var mı ? #kitap

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 20

Xiaomi Mi 10000 mah (2.Nesil) powerbank’ın bir kısa incelemesini yapmak istedim. Bu powerbank’lar yeni 2. Nesil diye isimlendiriliyor.

İlk gördünüzde sizi etkileyen boyut ve hafifliği, sanki bu ürün 10000 mah değilmiş izlenimine kapılıyorsunuz. Boyutları küçük olmasına rağmen çok verimli bir powerbank. Kısaca yaptığım testlerden aldığım izlenimler şöyle;
Powerbank tam olarak doluyken, ( 6-7 Saatte tam şarj edebildim, 2 amperlik şarj cihazı ile. )
– Note 4 telefonunun şarjı %30’dayken (wifi açık, arada internette gezinme)
– Note 4 telefonunun şarjı %25’deyken (wifi açık, arada internette gezinme)
– LG G3 telefonunun şarjı %15’deyken (wifi açık, arada internette gezinme)

Yani 2 kere Note 4 (3220 mah) ve 1 kere LG G3 (3000 mah) şarj ettiğim halde powerbank’ın kapasite durum Led’in de hala 2 Led (%50) yanmaktaydı. sanırım hem tanışabilirlilik açısından hemde verimlilik açısından çok ideal boyutlara sahip bir powerbank.

Üzerinde tek USB çıkışı mevcut, son olarak söylemek istediğim bir diğer nokta eski Mi powerbank’lara göre yanında gelen usb kablosu gayet uzun, uzuluğu yaklaşık 25-30 cm’dir. Kabloyu uzatmaları çok iyi olmuş.

#kısainceleme #inceleme #xiaomi #powerbank

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Yeni aldığım #Yamaha HS7 referans monitörlerim inşallah bir yoğunluk olmazsa inceleme yazısı yazacağım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 13

Merhaba arkadaşlar, HDD’ye dosyalarımı kopyalarken bazı dosyalarda, hedef yolunun adı çok uzun diye uyarı alıyorum. Ve dosyayı kopyalayamıyorum. Halbuki dosyanın adı o kadar uzun değil ve bazen kısalttığım halde yine dosyayı kopyamıyor. Bu sorunun problemi nedir ? Nasıl çözebilirim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap