Merhaba arkadaşlar, kendime telefon almayı düşünüyorum. Şuanda note 4 kullanıcısıyım, iki seneçenek arasında kaldım, benim için en önemli noktalardan bir tanesi, kamera.. İncelemelerimin arasında iki telefon arasında kamerası için fark bulamadım. Sizce hangisinin kamerası performansı iyi ?

1.) Samsung Galaxy S10 Lite
2.) Samsung Galaxy Note 10 Lite

teşekkürler. #telefontavsiyesi #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar, elimde ki ikinci el mobilyaları satıyorum, Kocael/Gebze çevresindeyim. Temiz ve sorunsuz istikbal tv ünitesi, vitrin, gümüşlük ve masa, 6 adet sandalye takımı mevcuttur. Eğer düşünen var ise benimle iletişime geçebilir. #ikinciel #mobilya #satılık

Tv Ünitesinin Fiyatı: 700 TL
Gümüşlük ve Vitrin Fiyatı: 300+450=750 TL
Masa ve 6 adet Sandalye Takımı Fiyatı: 1500 TL

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-dekorasyon-toplu-satis-istikbal-tv-unitesi-ve-gumusluk-827493176/detay/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Film, dizi ve müzik arşivi yapmayı çok seviyorum ama artık depolayacak yer bulamıyorum. Bütün HDD'lerim kıpkırmızı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 23 / 51

Merhaba arkadaşlar, geçen gün notebook'a win 10 güncelleştirmesi yaptım. İlk başta wi-fi bağlantısı kesildi internete bağlanamaz oldum. Bir çok yeri araştırdım falan derkeni şimdi de win 10 ürün anahtarım gitti. Windows'u Etkinleştirin uyarısı alıyorum. Format atsam bu süreçte, Win 10 ürün anahtarım kaybolur mu ? Böyle bir sorun ile karşılaşan oldu mu ? #teknoyardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar, anneme telefon alacağım, üç model aklımada mevcut şuan da bütçe en fazla 3000 tl, önemli olan kamera ve tasarım.
1) Xiaomi Redmi Note 8 Pro 64 GB
2) Samsung Galaxy A70 2019 128 GB
3) Xiaomi Redmi Note 9S 128 GB

Üç seçenekten hangisi daha kamera ve performans açısından iyi, yada sizin başka önerileirniz var mı ? #TeknoYardım #ceptelefonu #telefontavsiyesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Merhaba, herkese iyi günler..
Firefoxta sağ üst köşede eklentileri eklediğimizde, eklentileri açma kapama gibi simgeleri gelirdi, bir türlü uğraşmama rağmen bulamadım, eklenti simgeleri çıkmıyor malesef. Sorun nedir sizce ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Merhaba Arkadaşlar, Dubleks evimde interneti dağıtma ile bir sorunum var. Ana modem alt katta ve ben bunu kablosuz olarak üst kata aktarmak, üst katta hem kablolu hem kablosuz şekilde dağıtmak istiyorum.
Şuanda elimde TP Link EN020-F5 Router mevcut üst kata mezil genişletici modda kurdum ama istediğim performansı alamıyorum. Geçikme ve hızda ciddi yavaşlama oluyor. Bununla ilgili bir öneriniz/tavsiyeniz yada kurulumu değiştirmem için farklı bakış açısı önerir misiniz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 32

PTT üzerinden başvurduğunuz maske talepleri evlere gelmeye başladı mı ? Ben pazar günü başvurdum takip no'su kodu verdildi ama hala elime ulaşmadı, sizlerde durumlar nedir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi geceler arkadaşlar, durup dururken simgelerde böyle iki mavi ok belirdi. Bu neyin nesi, nasıl yok edebilirim bilginiz var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10