Merhaba. Bilgisayardan Clash of Clans oynuyorum ama Bluestacks çok kastırıyor. Tavsiye ettiğiniz başka program var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

İyi akşamlar. Babam LG K10 LTE kullanıyor ve son 1-2 haftadır telefon Wi-Fi'ye bağlanmıyor. Yeniden başlattığımızda bir süre bağlanabiliyoruz ama ondan sonra tekrar gidiyor. Ayarlardan Wi-Fi'yi açtığımda hiçbir Wi-Fi gözükmüyor. Bildirim çubuğundan da açılıp kapatılamıyor. Ne yapmalıyız?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6
 • Muslu @muslu

  @satobiryan Bana modemden kaynaklı gibi gelmiyor. Onun ayarlarına hiçbir şekidle değiştirmedik ve evdeki her cihaz girebiliyor ve diğer Wi-Fi'leri görebiliyor. Bu cihazın sıkıntısı sadece yeniden başlattıktan sonra kısa bir süreliğine Wi-Fi'nin çalışması, ondan sonra telefondaki Wi-Fi ayarlarının tamamen kullanılamaz hale gelmesi.

 • Bora @boraduz

  Galaxy S4 kullanırken benim de buna benzer bir sorun başıma gelmişti. Telefonun yazılımını güncellemiştim. Telefonun Wifisi açılmıyordu. Cihaza modem atmıştım. Sorun o şekilde düzelmişti. Son zamanlarda telwfona güncelleme geldi mi?

 • Ufkabakan @ufkabakan

  DOnanımsal olma ihtimali yüksek. Wifi gittiğinde Bluetooth bakın oda gidiyor mu?

 • Gio @gio

  Anten bozuldu muhtemelen, telefoncular ucuza yapıyor. (Çoğu telefonda da kendiniz değiştirebilirsiniz.) Yakın zamanda pil değişimi, ekran değişimi falan yaptınız mı? Onlar değişirken kablosuz alıcısını bozmuş olabilirsiniz.

Merhaba. İnternetteki yazıları daha sonra okumak için instapaper kullanıyorum ama bazı yazılar kaynağından silindiği için okuyamıyorum. Evernote kullansam aynısını yaşar mıyım? Yaşayacaksam alternatif bir uygulama, site var mıdır? Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba. Windows 7'de olduğu gibi aynı uygulamadan iki tane açınca simgenin kare şeklinde ama ayrı halde durmasını nasıl sağlayabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba. Levent abinin bir oyuna komik yorumlar yaptığı bir takipçinin yaptığı video vardı. Çölde geçen askeri bir oyun. Aradım da bulamadım, bilen varsa atabilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9