Rainbow Six Siege oynayan arkadaşlar için soruyorum. Bana Steam'de güncelleme geldi 45 gb kadar (güncelleme mi emin değilim çünkü epic'de hata verip arkadaşıma tekrar en başından yükletmişti). Oynayan arkadaşlar dosya boyutunu kontrol edip yorum olarak paylaşabilir mi? Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#indirim

BeğenFavori PaylaşYorum yap

VLC
Merhaba. İzlediğim videolarda görüntüde çok karelenme oluyor. Neredeyse 90 saniyede bir ve bu yüzden sürekli biraz geriye almak zorunda kalıyorum. Ekran kartım 940 mx ve işlemcim intel i5 7200u. Donanım hızlandırıcı kullansam bu sorun ortadan kalkar mı ya da azalır mı? Ve azalıyorsa buradan hangisini seçmeliyim? Teşekkürler.

EK: Ayrıca, uygulamayı ekran kartında çalıştırmanın da bir yararı olur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 16

Teknoseyir Twitch aboneliğimizi yeniledik... Çok sevdiğim, siyaset yayını yapan bir yayın olmasına rağmen elim oraya gitmiyor, gidemiyor. Artık onların YouTube katıl açılırsa oraya da öyle destek olurum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İncelemelerin artık detaylı yapılmaması lazım sanırım, pat küt videoyu çekip çektiğin gün vereceksin yayına. Belki o bile kurtarmaz ama...

https://twitter.com/Gamsizm/status/1321071874739154944

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Merhaba. Dersler Google meet üzerinden işleniyor ve kayıtları indirmeye kapalı. Yüklendikten 3 hafta sonra da silinecekmiş. İndirebilmemin bir yolu var mı?

Linkler Drive'dan paylaşılıyor bu arada, söylemeyi unutmuşum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba. SSD işini hallettim sayılır. HDD'yi burada birleştirdim ama ayrı ayrı gözüküyorlar, bir sorun yaratır mı? İkisinin bir gözükmesi gerekmiyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar SSD siparişi verdim. Window klonlamak için Technopat videosunda Minitool Partition Wizard uygulaması kullanılıyor, sizin tavsiyeniz nedir?

Gönderide Samsung almayacağım demiştim ama için rahat etmedi ve kart limitini arttırıp Samsung Evo 860 250 gb aldım.
Disk kutusu için @orcun 'un tavsiyesiyle şunu aldım: https://www.amazon.com.tr/gp/product/B06XWRRMYX/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1
Cd romu çıkarıp kalınlığını ölçerek de şunu aldım: https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07HH32QHS/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Hepsinin toplam masrafı Amazon üzerinden 530 TL oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar SSD alacağım da şu disk kutusu nasıl?

https://www.amazon.com.tr/dp/B07HGYBJW1/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_KnnrFbTY39APQ

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 18