Birkaç gün önce paylaşmıştım, geride kalmıştı tekrar paylaşıyorum.

Farkında mısınız bilmiyorum, Google; 2 Adımlı Doğrulama seçeneklerinden varsayılan tercihlerimizi Google İstemcisi (Prompts) yapmış. Varsayılan tercihini de değiştiremiyoruz. Google destekte bir sürü kullanıcının buna maruz kaldığını gördüm. Böylesine aptalca bir kararı nasıl aldıklarına şaşırdım. Sizdeki durum nedir?

Bu konunun tartışıldığı birkaç tane bağlantıyı paylaşıyorum: https://support.google.com/accounts/thread/65219669?hl=en
https://support.google.com/accounts/thread/59069848?hl=en
https://support.google.com/accounts/thread/60209294?hl=en

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Routerde Ukrayna üzerinden çıkış alınan openvpn konfigürasyonu kuruluyken Wi-Fi'dan İnternete bağlanan akıllı telefonda Almanya çıkışlı VPN uygulaması çalışırsa telefonun public ip adresi Ukrayna'ya mı Almanya'ya mı ait olur?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

turknet fiber hakkında bilgisi olanlara bir sorum var. turknet, bildiğim kadarıyla superonline gibi kendi temin ettiği router'i kullanma koşulu -fiber şifresini müşteriyle paylaşmak suretiyle- koymuyor. kendimize ait router'i kullanabilmemiz güzel fakat şöyle bir şey var. superonline'da router wan bağlantısını yine superonline'ın temin ettiği modemden (doğru adı sanırım bu) alıyoruz (soldaki küçük aygıt: https://img.letgo.com/images/6e/b3/15/be/6eb315be3154aeeaeb970f1cd490b234.jpeg?impolicy=img_600_pwa). turknet fiberde bu durum nasıl oluyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

tp-link'in torrent destekli router'i var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günaydın. Steam kütüphanesinde Araçlar etiketi altında Steamworks Common Redistributables adında bir uygulama var. Bir türlü güncellenmiyor ve bu yüzden halihazırda yüklü olan oyunları açamıyorum. Logout/login yapınca da çözülmüyor sürekli indirme ön belleğini temizle demek zorunda kalıyorum. Bu illetin çözümü var mıdır? Uygulamayı silip yüklersem mevcut oyunlar ve kayıt dosyalarına erişimi kaybeder miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bazı İstanbulluların seçmen kayıtlarının sistemden silindiği iddia ediliyor. Kontrol etmenizde yarar olabilir.

https://eksisozluk.com/secmen-ve-adres-kaydimin-silinmesi--6033071?a=popular

BeğenFavori PaylaşYorum yap