Kısa bir süreliğine TWD birinci sezonu ücretsiz.

https://www.humblebundle.com/store/the-walking-dead-season-1

Buy The Walking Dead: Season 1 from the Humble Store

The Walking Dead 400 Days downloadable content is also available on the Humble Store. Gain access to the full season [5 episodes] of The Walking Dead by purchasing the Season Pass, which will act as...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Paylaşıldı mı bilmiyorum. Bizimkiler Apple yerine FBI’a gitsinler. Olmadı John Mcafee…
http://www.hurriyet.com.tr/amp/filiz-aker-ve-vatan-sasmazin-telefonlarinin-sifresi-neden-kirilamiyor-40567344

Filiz Aker ve Vatan Şaşmaz'ın telefonlarının şifresi neden kırılamıyor?...

Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz’ı öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker’le ilgili soruşturmada polis Şaşmaz ve Aker’in kilitli cep telefonlarını henüz açamadı. İşte nedeni...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fiyatına göre Samsung Galaxy J7 Pro kamera performansı olarak iyi görünüyor. Hepsi Burada üzerinde fiyat araştırması yaparken bu modelin 16 GB olan modelinin Samsung Türkiye garantili olarak satıldığını gördüm. Aynı şekilde Vodafone mağazalarında da durum böyleydi. Fakat http://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_j7_pro-8561.php adresinde bu modelin sadece 32 ve 64 GB olarak üretildiğini yazmakta.

Bizim pazarda 16 GB olan versiyonun ise J7 2017 olarak adlandırıldığını öğrendim http://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_j7_(2017)-8675.php

İki model arasında depolama haricindeki tek fark 1 mm’lik boyut farkı gibi görünse de Samsung Türkiye’nin niçin bu ürünü Pro olarak satmaya çalıştığını anlamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi günler, 1080p’de, fiyatı PC’den uygun olmadığı müddetçe yalnız PS’e özgü oyunları oynamak istiyorum. Aşağıdaki ürün sanırım Sony Eurasia garantili değil ancak PS 4 Pro’dan ziyade bu modelin beklentimi karşılayacağını düşünüyorum. İthalatçı garantili bu modeli tavsiye eder misiniz?

http://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-slim-500-gb-cuh-2016a-oyun-konsolu-p-HBV000002K6XS?magaza=ALB%20Teknoloji

Sony Playstation 4 Slim 500 GB Cuh - 2016A Oyun Konsolu Fiyatı

Sony Playstation 4 Slim 500 GB Cuh - 2016A Oyun Konsolu en iyi fiyatla Hepsiburada'da! Şimdi Hepsiburada'da taksit seçenekleriyle ve indirimli fiyatla sipariş verin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 14

Son birkaç aydır şöyle bir sorun yaşıyorum; Chrome’da art arda 6-7 sekme açarken ve oyun esnasında alt+tab yaparken mouse imlecinde yaklaşık 1 saniye boyunca ağırlaşma ve takılma yaşıyorum. Sistemi yeni kurduğum zaman böyle bir sorun olmuyordu. Bunun nedeni hakkında fikriniz var mı?

Sistem: Msi Z170a Pro, i5 6600K, Corsair 16 GB 2400 Mhz, Msi Rx 480 8GB Gaming X, SanDisk 480 GB SSD (Yanılmıyorsam SSD Plus) neredeyse tüm sürücülerim güncel.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm @hkellecioglu siparişim bu hafta hazırlanır mı? Bardak tedarikinde sorun var anlaşılan ☺

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günaydın, telefonun varsayılan saat uygulaması ile kurduğum alarm, telefon kapalı iken çalmıyor. Bu sorunu çözebilir miyiz?

Not: Samsung Galaxy S7.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8