#KonuDışı
#steam

Steam nickim BayRetroCS, eklerseniz CS:GO falan oynayabiliriz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Emre @emre64

  Rankını da eklesen iyiydi 🙂 Başka oyun oynuyorsan onları da yaz, ts'de birlikte oyun oynayan çok.

 • Coushya @coushya

  Dostum sana o zaman bir öneri vereyim AUG ve SG iyi silahlar değil. Biliyorum güzel vurduğunu iyi oynadığını düşünüyorsun ama kullanma bu silahları çünkü ileri ranklarda hayatta kalman çok zor. Oyunda sadece 4 silah kullanılır AK-47 M4A4 M4A1-S AWP. Bu dört silahtan birini kask ve zırh ile çekebilecek paraya ulaşana kadar paranı harcama bu parayı biriktirme süresine Eco (İko) ya da Türkçe eko süresi denir. Bazen takım arkadaşların oyun gidişatına göre talimatlar verir. Bazen duruma göre hafif ya da tabanca çekmek gerekebilir Force (fors) diye komut gelir. Bu ellerde zırhını ve kaskını aldıktan sonra kalan paraya göre silah çekmen gerekiyor acemi dönemler için bence uygun tabanca P250 uygun hafif makineli MP-7. Bunlara en azından dikkat edersen noob gibi gözükmezsin. Zaten zamanla vuruşlara alışırsın kolsuzsan zaten kolsuzsundur. Şunu asla unutma rekabetçi maçta yaptığın her hata o oyunu kaybetmene neden olur. Ve diğer takım arkadaşlarının 45 dakika 1 saatine değil. Daha önce aldığı bir kazandığı maçı çöpe attığın için 2 saatini çöpe atmış olursun. İyi kanser etmeler...💕

#KonuDışı
#akış
#unity5

Selamlar, buyrun, Unity'de yaptığım oyunun indirme linki.

Edit: Oyun henüz tam olarak bitmedi. 30 Ağustos gibi tam versiyonu yayınlayacağım. Daha bunun yapay zekası var, ayrıca maplerde ufak değişikliklere girdim. Bir sürü yapılacak iş var daha.

wheels4lifev20.zip

MediaFire is a simple to use free service that lets you put all your photos, documents, music, and video in a single place so you can access them anywhere and share them everywhere.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sizce Nintendo Switch nasıl bir çıkış yapacak, popüler ve tercih edilen bir konsol olacak mı?

#akış
#NintendoSwitch

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Cem KOÇ @cemkoc

  Neymiş diye baktım ve çok hoşuma gitti. Vay be.

 • ad33p @ad33p

  Nintendo kitlesi tarafından yine bir kaç 10 milyon adet alınır ama bence pek popüler olamayacak. El konsolu olarak taşımak herkesin yapacağı bir şey değil. TV altı konsol olarak ise yeteri kadar güçlü değil. PS4 Pro geldi Scorpio da seneye gelecek, daha son nesil bile kadar güçlü değil Switch malum Tegra var içinde.

 • prospektus @prospektus

  Belli olmaz. Geçen nesilde nintendo wii en güçsüz konsoldu ama ps3 ve xbox360'dan daha fazla sattı. Yanlış hatırlamıyorsam ps3 ve xbox360 80 milyon adet civarı satmıştı, nintendo wii ise 100 milyon. Ayrıca yurt dışında nintendo'nun taşınabilir konsolları baya tutuluyor.

40 yıl sonra aktifim!

#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

PS2 ve PS1 için hangi oyunları önerebilirsiniz?

#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

#KonuDışı #akış

Tavşan aldım arkadaşlar 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 14
 • Orcun @orcun

  Ben yıllarca besledim. Biraz size tüyo vereyim. Geceleri çok daha aktifler. Gündüzleri genelde yatarlar uyku hali oluyor ama geceleri aktiftirler. Asla evde salık saatlerce bırakmayın. Tavşan kemirgen bir hayvan ve kemiriyor. Kablo vs. kemirirse eğer ölebilir. Ki kemirir onu engelleyemezsiniz. O yüzden evde dolaşma kısmı çok iyi izole edilmiş ortamda ölebilir. O yüzden asla başıboş bırakmayın. Kemirecek eşyayı da siz önüne koyun o kemirsin yoksa başa çıkamazsınız koltuklar kablolar plastikler tahta ne varsa kemiriyor. Saman ve beslenecek ortamın hijyeni önemli yoksa hayvan mutsuz oluyor. Saman bulamazsanız da karton koli vb. gibi şeylerde yeterli oluyor. Ayrıca tuvalet için yerini sakın değiştirmeyin hep sabit kalsın ve temizlensin. Yoksa saldığınızda yada evde alışırsa etrafa pisler ama yerini biliyorsa o yere hep yapıyorsa yani biraz eğitilmişse o konuda eve pek pislemez. Kafes ortamı devamlı temiz olmalı öyle her yeşilliği bitkiyi de vermeyin. Yer yada kemirir ama sonrası biraz sıkıntı olabiliyor.

  • Murat ÖZÇELİK @muratozcelik

   @orcun Evet, kemiriyor ama kablo yok yakınlarında. Kafes ortamı temiz. Başıboş bırakmak asla. Geceleri de aktif.

  • Orcun @orcun

   @muratozcelik Aman sakın ha bırakırsanız da etrafta mutlaka ona özel kemirecek şeyler olsun. Öyle başıboş salmak falan sakın. İlk iş kemirecek şeyler arıyor. Kafesi birde tavsiyem biraz büyütün resimde ufak duruyor tam net değil.
   Aslında 2 katlı olursa tuvaleti eğlence yeri belli olursa çok daha iyi oluyor. Tavşan baya mutlu oluyor. Davranışında duruşundan hemen anlaşılır. Benim 2 tane vardı. Avuç içime sığıyorlardı öyle ufakken geldi büyüttüm. Kedi kadar oldular. Bende öyle evde ufak odaya böyle güzel kendim kafes yapmıştım. Öyle mutlulardı ki gece gündüz alıp kucağımda seviyordum. Hiç öyle etrafı kemirmeye çalışmıyorlardı. 1 kere bile üstüme pislemediler. Ben yılan iguana kurbağa vs. hariç hemen hemen tüm canlıları besledim. Alışınca çok basittir.

  • Orcun @orcun

   @muratozcelik Kemirmek içinse olmaz. Sağlığa zararlı olabilir. Ben genelde ufak tahtalar vede kemirme taşı alıyordum uygun fiyata o baya götürüyordu. Çok pahallı olmaması lazım.

 • likeable @likeable1

  Hayırlı olsun. 🙂 Büyük sanki 🙂 Yavru daha tatlı oluyor. 🙂

 • Fatih @fatihy

  Güzel, biraz büyüsün yersin.