Arkadaşlar şu an bu paketi kullananlar var mı?
Yani içinde belgesel kanalları gerçekten var mı acaba onu merak ediyorum?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

8gb Ram almıştım yeni geldi taktım ve yükseltme işlemi yaptım. Uygulamalar arasında geçişte farkını gerçekten ortaya koyuyor ve tabiki adobe after effects programı daha rahatladı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 18

Ankara MediaMarkette biraz bu cihazlara bakayım dedim ama bu nasıl bir güvenlik önlemi ya, resmen elini üstüne koyup deneyemiyorsun 😄

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Hayırlı pazarlar dostlar, kardeşim bu fareyi almayı düşünüyor ama sanırım bunun bir kaç modeli var kafam karıştı hem kablolu hem de kablosuz olarak kullanabiliyor muyuz? Bilgisi ve deneyimi olanların tavsiyelerine ihtiyacımız var.

https://www.hepsiburada.com/corsair-gaming-dark-core-se-rgb-black-optical-16000dpi-ch-9315111-eu-p-HBV00000A5DZ4?magaza=Gameekstra

Corsair Gaming Dark Core SE RGB - Black - Optical - 16000DPI Fiyatı

Corsair Gaming Dark Core SE RGB - Black - Optical - 16000DPI en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    Altta bir yorum var. '' Mouse'un 4. aydan itibaren bataryası öldü, kablolu olarak kullanmak zorunda kalıyorum. Kabloyu çıkardığım an tüm ışıkları sönüyor ve kapanıyor. Fw vs güncelledim kâr etmedi, zaten yabancı forumlarda da herkes şikayetçi. Bu mouse'u tercih ettiğim ana dönüp, bu mouse'u sakın alma demeyi çok isterdim. '' 500 liraya yakın para ver pili ölsün vs. kabul edilebilecek birşey değil.

8 Bölümlük harika çekimleri ile dünyada insanların özellikle 50 yıl içindeki yıkıcı tahribatının sonuçlarını, Türkçe seslendirme sanatçılarımızdan değerli "Mazlum Kiper'in" harika anlatımıyla çok iyi hazırlanmış bir belgesel "GEZEGENİMİZ"
Bazı bölümlerin sonlarında gözlerim doldu ve ağlamamak için zor dayanıyorsunuz.
Denizlerde, ormanlarda ve buzullarda fiziki yapının ve biyolojik çeşitliliğin nasıl azaldığını ve bittiğini, geçmiş yılların çekimleri ile yeni çekimlerin kıyaslamalarını yaparak harika bir belgesel ortaya çıkarmışlar.
Bu belgeseli herkesin seyretmesini tavsiye ediyorum, özellikle lütfen çocuklarınıza seyrettirin.
Kamera arkası çekimlerinin oluşturduğu son bir bölüm var ve kesinlikle bu işin para ile alakalı olmadığını tamamiyle özünde bir gönüllülüğün yer aldığını çok iyi anlıyorsunuz.
İyi seyirler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap