Bizi seviiiiiiiiin 😸 Mırrrr

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu Pazar ne yapsak... Günaydın 😸 millet.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, benim adım Merida, öyle diğer kediler gibi çok uyumayı sevmem, kafamın ve yanağımın okşanması yeterli, sahibim bana çakma fare almış ama sırf o üzülmesin diye avlanıyorum numarası yapıyorum😸, ama çok ilginç bende mutlu oluyorum, iyi adam ya bu Mami, beni çok seviyor, ama hakkını vereyim valla ayıptır demesi çok kaliteli mamalar alıyor, ben anamın evinde böylesini görmedim, belki ondan dolayı böyle çok şımarığım hihihihi mieew 😸😂, neyse dediğim gibi benim adım Merida ve rica ediyorum sokaktaki kuzenlerime yardım edin 😻

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 14

Sürekli oyun oyun oyuuun, 😻😸

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dostlar, şu anda wifi düşük çeken bir yere taşındım, sinyali güçlendirmek adına ne yapabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Selam dostlar, önceden satmaya karar verdiğim oyuncu faresinin fiyatını 300’den 250 ₺’ye düşürdüm!
Sadece bir kaç saat kullandım yani fare yepyeni (kesinlikle en ufak deformasyon yok! Ve kutusunda duruyor!
Şu anki sıfır fiyatı 400-550 ₺ gibi!

SteelSeries Rival 600 (yeni serilerden)
Özellikleri:
https://tr.steelseries.com/gaming-mice/rival-600

Rival 600Oyun Mouse’u

Kalkış mesafesi algılama, 256 ağırlık ve denge yapılandırması ve ayrı tetikleme mekanik anahtarları içeren çifte optik algılayıcı RGB oyun mouse’u.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

Günaydın dostlar, vakit buldukça haftada 3-4 kere sabahları koşu 🏃🏻‍♂️ ve yürüyüş 🥾 yapıyorum, harcadığım kalori ve attığım adımlarımı telefonumda (iPhone 7 Plus) sayan iki uygulama var biri Apple’ın kendi “Sağlık” uygulaması diğeride 2,5 yıl önce Pro sürümünü satın alıp kullandığım “StepsApp” uygulaması.
Bu hafta Mi band 4 kullanmaya başladım ve attığım adım sayısını iyi bir şekilde ölçebilmek için, toplam üç uygulamayıda sıfırlayıp kapıdan çıktığım an üçünüde başlattım, sonuçları ise şöyle; Apple ve StepsApp uygulaması hemen hemen aynı sonucu verdi ve Mi band 4 ise sadece 37 adımlık bir fark ile çok yakın adım saymış.
Ama şunu kesinlikle unutmayalım gece 00:00’ın hemen öncesinde yani gün sonunda baktığınızda örnek veriyorum telefondaki uygulamalar 8000 adım olmuşsa Mi band 4 doğal olarak 8250-8500 adım gibi gözükecektir bunun nedeni bu tür bilekliklerin sürekli bizimle beraber olmasından kaynaklanıyor, yani mutfak, wc, banyo ve odalardan balkona gidip gelirken çoğu zaman telefonumuz elimizde olmaz ve bu gözden kaçan adımları bileğe takılı olan cihazlar ölçmeye devam eder.
Sizler için olabildiğince bu hususu netleştirmeye çalıştım. Ayrıca 300-500 kadarlık adım farklarının gün içinde pek önemi yok!

Not: Telefondaki uygulamalar(386) ile Mi band 4 (382) yakılan kalori sayısını aynı hesapladı.

@hkellecioglu
@gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mi band 4 Elime ulaştı ve hemen ekranı değiştirdim.😄
Spor 🏃🏻‍♂️ sonrası ben 😄

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 17