Selamlar, ziraat bankası ve garanti bankası havale yaparken ücret kesiyor o yüzden yeni bir arayışlara girdim. Gerek maaş gerek normal kullanımlar için enpara uygun mudur?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 20

Selamlar, bu blog yazımda gradle'ın bize sunduğu özellikler ile projemizi nasıl daha kolay yönetebileceğimiz ile ilgili bir kaç şey yazdım. Özellikle debug ve imzalı apk'yı telefonunuza kurmak, farklı isimler vermek vb. şeyler için bakmanızı tavsiye ederim.

https://mucahitkambur.wordpress.com/2019/09/27/androidte-gradlei-ozellestirme/

Android’te Gradle’ı Özelleştirme

Merhabalar bugün Android uygulama geliştirme süresince sürekli kullandığımız gradle’ı nasıl özelleştirebileceğimizi anlatacağım.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar. 150 liraya kulakiçi kulaklık arıyorum. Yalnız fotoğraftaki gibi, ucunda plastik koruma olmayan modellerden öneri bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir kaç gün önce Türk Telekom'daki bir arıza nedeniyle 2 gün internet hizmeti alamamıştım. Kesinti boyunca yararlanamadığım internetimin faturadan düşürülmesi için BTK'ya şikayet açtım ve şikayetim kabul edilerek gelecek faturadan düşürüleceğine karar verilmiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

Bir süredir üzerinde çalıştığım TDK Sözlük uygulamamı açık kaynak olarak yayınlamış bulunuyorum. Android camiasındaki güncel teknolojileri kullanarak kendini geliştirmek isteyen arkadaşlara da örnek olacağını düşünüyorum.:
Github: https://github.com/mucahitkambur/tdk-sozluk
Google Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mucahitkambur.tdksozluk

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 23

Eskiden ziraat ile havale yaparken havale ücreti kesmez iken şimdi ₺ 2.75 kesiyor. Sizde de aynı mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Merhaba, 5000 tl civarı bir sistem toplamak istiyorum. Taksitli almak yerine biriktirip almak var aklımda fakat ekran kartı&işlemci ikilisi için biraz zaman alacak biriktirmek. Bu süreçte kasa, psu gibi parçaları önceden almak mantıklı mı yoksa parayı tam toplayıp hepsini aynı anda almak mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Alınır mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

LG G3 telefonumda kronik anakart problemi ortaya çıktı, bir kaç ay önce internette anakart satılırken şuan stokta yok. İstanbulda bir dükkan 350 TL ye satıyor. Bu parayı vermeye değer mi sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12