Selamlar, işe giriş sağlık raporunu aile hekimlerinden alamıyor muyuz? Bugün aile hekimindeki danışman buradan verilmediğini ve hastaneden alınması gerektiğini söyledi. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

internetten cep telefonu alacaktım, hepsiburada kargo muhabbetinden sonra biraz bekledim acaba son durumlar nedir? yeni siparişler de uzun sürüyor mu kargoya verilmesi? hepsiburada dışında güvendiğiniz siteler nereler acaba? n11 ve gittigidiyor satıcıları bana güven vermiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

Selamlar, 6000 TL'lik bilgisayar toplamayı düşünüyorum. Fakat taksit ile almak yerine biriktirip alacağım ve şu anda 3000 TL param var. Diğer kalan 3000 TL'yi 6-7 ay içinde ancak çıkarabilirim. Sormak istediğim ise, şu anda şirket tarafından sağlanan kısa süreli %10 indirim var ve ben bu indirim ile birkaç parçayı aradan çıkarmak istiyorum. Sizce hangi parçaları aradan çıkarmam sağlıklı olur? (İşlemci ve anakart dışında tabii)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, max 250 tl'ye kadar bir fare almak istiyorum. Aklımda rival 110 var, başka önerileriniz var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

14 Kasım 2019'da yaşadığım durumu özetledim.

TürkNet’in Yanlışlıkla Müşteri Kredi Kartı Bilgilerini Sızdırması

Herkese selamlar, 14 Kasım 2019 tarihinde TürkNet online işlem merkezinde kaynaklanan bir hatadan dolayı başka müşterilerin kredi kartı bilgilerini sızdırması ve devamında yaşadığım süreci anlataca…
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, 10 gün sonra türk telekom ile olan taahhütüm bitiyor bu yüzden servis sağlayıcı arayışına girdim. Sizden de öneri almak için buraya yazmak istedim. İstanbul/Balat'ta oturuyorum, bulunduğum bölgede ttnet vdsl, kablonet var. Netgalaksi&netspeed kampanyaları hoş gelse de stabil değil gibi gözüküyor. Türknet malum herkesin bildiği gibi, iyiyse çok iyi kötüyse uğraşıp duruyorsun. Geriye 3 büyük operatör kalıyor ama onların da fiyatları uçmuş. Aşırı yüksek bir hız istemiyorum 24 mbps bile yeterli olacağını düşünüyorum. Sadece stabil ve uygun da bir hız hizmeti veren operatör arayışına girdim. Siz olsanız bu seçenekler arasında neyi tercih ederdiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12

Selamlar, ziraat bankası ve garanti bankası havale yaparken ücret kesiyor o yüzden yeni bir arayışlara girdim. Gerek maaş gerek normal kullanımlar için enpara uygun mudur?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 17

Selamlar, bu blog yazımda gradle'ın bize sunduğu özellikler ile projemizi nasıl daha kolay yönetebileceğimiz ile ilgili bir kaç şey yazdım. Özellikle debug ve imzalı apk'yı telefonunuza kurmak, farklı isimler vermek vb. şeyler için bakmanızı tavsiye ederim.

https://mucahitkambur.wordpress.com/2019/09/27/androidte-gradlei-ozellestirme/

Android’te Gradle’ı Özelleştirme

Merhabalar bugün Android uygulama geliştirme süresince sürekli kullandığımız gradle’ı nasıl özelleştirebileceğimizi anlatacağım.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar. 150 liraya kulakiçi kulaklık arıyorum. Yalnız fotoğraftaki gibi, ucunda plastik koruma olmayan modellerden öneri bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap