Selamlar, max 250 tl'ye kadar bir fare almak istiyorum. Aklımda rival 110 var, başka önerileriniz var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

14 Kasım 2019'da yaşadığım durumu özetledim.

TürkNet’in Yanlışlıkla Müşteri Kredi Kartı Bilgilerini Sızdırması

Herkese selamlar, 14 Kasım 2019 tarihinde TürkNet online işlem merkezinde kaynaklanan bir hatadan dolayı başka müşterilerin kredi kartı bilgilerini sızdırması ve devamında yaşadığım süreci anlataca…
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, 10 gün sonra türk telekom ile olan taahhütüm bitiyor bu yüzden servis sağlayıcı arayışına girdim. Sizden de öneri almak için buraya yazmak istedim. İstanbul/Balat'ta oturuyorum, bulunduğum bölgede ttnet vdsl, kablonet var. Netgalaksi&netspeed kampanyaları hoş gelse de stabil değil gibi gözüküyor. Türknet malum herkesin bildiği gibi, iyiyse çok iyi kötüyse uğraşıp duruyorsun. Geriye 3 büyük operatör kalıyor ama onların da fiyatları uçmuş. Aşırı yüksek bir hız istemiyorum 24 mbps bile yeterli olacağını düşünüyorum. Sadece stabil ve uygun da bir hız hizmeti veren operatör arayışına girdim. Siz olsanız bu seçenekler arasında neyi tercih ederdiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12

Selamlar, ziraat bankası ve garanti bankası havale yaparken ücret kesiyor o yüzden yeni bir arayışlara girdim. Gerek maaş gerek normal kullanımlar için enpara uygun mudur?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 20

Selamlar, bu blog yazımda gradle'ın bize sunduğu özellikler ile projemizi nasıl daha kolay yönetebileceğimiz ile ilgili bir kaç şey yazdım. Özellikle debug ve imzalı apk'yı telefonunuza kurmak, farklı isimler vermek vb. şeyler için bakmanızı tavsiye ederim.

https://mucahitkambur.wordpress.com/2019/09/27/androidte-gradlei-ozellestirme/

Android’te Gradle’ı Özelleştirme

Merhabalar bugün Android uygulama geliştirme süresince sürekli kullandığımız gradle’ı nasıl özelleştirebileceğimizi anlatacağım.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar. 150 liraya kulakiçi kulaklık arıyorum. Yalnız fotoğraftaki gibi, ucunda plastik koruma olmayan modellerden öneri bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir kaç gün önce Türk Telekom'daki bir arıza nedeniyle 2 gün internet hizmeti alamamıştım. Kesinti boyunca yararlanamadığım internetimin faturadan düşürülmesi için BTK'ya şikayet açtım ve şikayetim kabul edilerek gelecek faturadan düşürüleceğine karar verilmiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

Bir süredir üzerinde çalıştığım TDK Sözlük uygulamamı açık kaynak olarak yayınlamış bulunuyorum. Android camiasındaki güncel teknolojileri kullanarak kendini geliştirmek isteyen arkadaşlara da örnek olacağını düşünüyorum.:
Github: https://github.com/mucahitkambur/tdk-sozluk
Google Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mucahitkambur.tdksozluk

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 23

Eskiden ziraat ile havale yaparken havale ücreti kesmez iken şimdi ₺ 2.75 kesiyor. Sizde de aynı mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7