BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son bir kaç haftadır Türknet'te akşam saatlerinde yurt dışı çıkışlarında throttle yaşıyordum. 70 Mbps olan hız, yurt dışı sunucularında 15'e düşüyordu. Ayrıca akşamları da packet loss oranı %5'te geziyordu. Bir kaç günlük uğraşın sonucunda destek mesajından en son bu mesajı aldım. Türknet altyapı yetmediği için akşam saatlerinde hız sınırlaması yaptığını itiraf etmiş oldu. Benim için tamamen hayal kırıklığı oldu. Keşke daha dürüst olsaydılar da paket'i satarken "akşam saatlerinde şu hıza düşecek" diye belirtseydi kablonet gibi. Varsa alternatif iss tavsiyesinizi beklerim 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 17

geforce now felan hikaye 🙂 tam oyun oynamalık vakitte yurtdışı çıkışlarına throttle uygulanıyor. hizmet türknet bu arada.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

geforce now olduğundan fazla mı abartılıyor? iyi bir internete sahip olmama rağmen witcher oynarken bitrate çok düşüyor. league of legends'i denediğimde ise karakter küçük küçük ışınlanıyor. kablolu bağlantıdayım bu arada. bence olmamış maalesef.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Selamlar, max 250 tl'ye kadar bir fare almak istiyorum. Aklımda rival 110 var, başka önerileriniz var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

14 Kasım 2019'da yaşadığım durumu özetledim.

TürkNet’in Yanlışlıkla Müşteri Kredi Kartı Bilgilerini Sızdırması

Herkese selamlar, 14 Kasım 2019 tarihinde TürkNet online işlem merkezinde kaynaklanan bir hatadan dolayı başka müşterilerin kredi kartı bilgilerini sızdırması ve devamında yaşadığım süreci anlataca…
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, 10 gün sonra türk telekom ile olan taahhütüm bitiyor bu yüzden servis sağlayıcı arayışına girdim. Sizden de öneri almak için buraya yazmak istedim. İstanbul/Balat'ta oturuyorum, bulunduğum bölgede ttnet vdsl, kablonet var. Netgalaksi&netspeed kampanyaları hoş gelse de stabil değil gibi gözüküyor. Türknet malum herkesin bildiği gibi, iyiyse çok iyi kötüyse uğraşıp duruyorsun. Geriye 3 büyük operatör kalıyor ama onların da fiyatları uçmuş. Aşırı yüksek bir hız istemiyorum 24 mbps bile yeterli olacağını düşünüyorum. Sadece stabil ve uygun da bir hız hizmeti veren operatör arayışına girdim. Siz olsanız bu seçenekler arasında neyi tercih ederdiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12

Selamlar, bu blog yazımda gradle'ın bize sunduğu özellikler ile projemizi nasıl daha kolay yönetebileceğimiz ile ilgili bir kaç şey yazdım. Özellikle debug ve imzalı apk'yı telefonunuza kurmak, farklı isimler vermek vb. şeyler için bakmanızı tavsiye ederim.

https://mucahitkambur.wordpress.com/2019/09/27/androidte-gradlei-ozellestirme/

Android’te Gradle’ı Özelleştirme

Merhabalar bugün Android uygulama geliştirme süresince sürekli kullandığımız gradle’ı nasıl özelleştirebileceğimizi anlatacağım.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar. 150 liraya kulakiçi kulaklık arıyorum. Yalnız fotoğraftaki gibi, ucunda plastik koruma olmayan modellerden öneri bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir kaç gün önce Türk Telekom'daki bir arıza nedeniyle 2 gün internet hizmeti alamamıştım. Kesinti boyunca yararlanamadığım internetimin faturadan düşürülmesi için BTK'ya şikayet açtım ve şikayetim kabul edilerek gelecek faturadan düşürüleceğine karar verilmiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9