Ubuntu online yaptım kolaydı zaten işleyişini de tam olarak anladım. Şey sorucam pili yatay şekilde gösteren bir tema var mı bildiğiniz, dikey simgeyi hiç sevmiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar yoldaşlar bu gece ile Ubuntuya geçiş yapacağım ama bir yardım atın.

Windows üzerinden Ubuntu kurucam fakat daha sonra windows'u silmek istiyorum nasıl yapabilirim. Ya da direk windowsu silip ubuntuya nasıl geçiş yapabilirim yardımcı olursanız teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yalan yok zamanında az korsan içerik yüklemedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7
 • seckyn @seckyn

  Hala da bazı şeyleri korsan yüklerim 😀 Program oyun filan değil dizi filan 😀

 • alipektas @alipektas

  Korsan yazılım zaten üreticiler tarafından dahi kabul edilmiş bir gerçek. Yazılımı pazarlarken, reklam falan ayarlarken bile belli bir korsan kitlesini hesap ediyorlar refleks olarak. Kâr oranlarını, bütçe hesapalrınıd ahi ona göre yapıyorlar. Yapmayan zaten muhasebe sorunları yaşar. 😀 Yani ticari kazanç falan elde etmiyorsan, o yazılımın üreticisine kayda değer bir zarar vermiyorsun. Hatta onların işine bile geliyor bu durum; alışıyorsun kullanmaya, yeri geliyor öneriyorsun da falan filan. Ben kullanıyorum, içim de rahat. Şirketim falan olsa ya da işim için kullansam parasını çatır çatır veririm ama ev ortamında fazla zorlamadıkça korsana yönelirim.

 • olasandra @olasandra

  Telegram kanalımıza gelerek daha fazla korsan içeriye ulaşabilirsin 😀

  "Torrent paylaşım grubu
  Bu grupta amacımız herkesin katkısıyla link ve torrent havuzu oluşturulmak. Film,dizi, oyun,kitap,müzik vs. Her türlü materyal ve materyal linki paylaşabilirsiniz. Ortamlara yeni düşen filmlerden insanları haberdar edebilirsiniz."
  https://t.me/torrentpaylasim

 • Kadir Gündüz @kadirg1976

  PUBG parasını çıkarttı kâra da geçirdi. 120,- ₺ kasada para var. Bu arada 1 adet PUBG, 2 adet CSGO, Commandos, ufak tefek oyunlar hediye ettim gençlere. Kendime de ufak tefek şeyler aldım. Sezonda bedava verdiği turuncu M416 silahı 20,- ₺'sına sattım. Yıl başı indiriminde oğlanla birlikte kullanırız artık...:=))) Haftalık kazanç 2,50 ₺ seviyelerinde. Özel bir kutu çıkarsa yaşadın. @ugury @massive-attack

Windows Uptade dosyaları 14 GB civarında gözüküyor manuel bir silme işlemi yaptım fakat hala 14 GB'lik bir dosya yığını olduğu görülüyor sistem üzerinden silme işlemi gerçekleşmiyor bir program önerisi olan var mı? CCleaner hariç. Uptade dosyalarını silmem gerek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap