Okuduklarıma göre,
Avengers End Game filmini dublaj için Araplara vermişler ve ne kadar sahne varsa video olarak sızdırılmış. Filmin son dövüşü başı ortası ne kadar yer varsa. Ekşi de End Game başlığını takipteyken gördüm. Bekleyenler dikkatli olsun.
Spoiler ibaresi belirtmeden yazan biri yüzünden kritik bir yazılı spoiler da yemiş oldum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Avengers End Game ön siparişi açılmış, hemen aldım. Gold class ı daha önce deneyimleyen var mı ? Nasıldır. Bir kaç videodan bakarak ortamı ve koltukları görünce deneyimlemek istedim. Optimum da 35₺ biletler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

1 saat önce bitirdim Spiderman i, beklediğimden kısa sürdü ana hikâye. Araya yan görevleri koyarak 2 haftada bitirdim hikayeyi. Platinlemesi kolay gibi geldi , ona uğraşayım biraz. Dlc lere daha bulaşmadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu değerler nasıldır, ps4 var fakat steam deki indie oyunları oynamak istiyorum. Bir de YouTube - Netflix - tarayıcı dan flash oyunlar vs.
500 TL fiyatı var

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14

Güncel olarak D Smart net kullanan var mı ? Müşteri hizmetleriyle konuşmayı sevmiyorum, zorunda kalmadıkça aramam. Sitelerinde Yılbaşından sonra dahili müşterilerin sınırsıza geçeceğini belirtmiyor.
10 mbs AKK sız yeni üye kampanyası başlatmışlar.
Ay sonu gelmesine ve 100 GB AKK olmasına rağmen hızım 3 e düşmedi.
Tv ile birlikte 100 lira ödüyoruz. Martta tahattüt bitiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Pantolon cebinde kalarak Çamaşır makinesinde yıkanma sonucu bozulan Xiaomi bt kulaklığın son hali 🙂
50 mah pili varmış, bu pil ile günü çıkarıyor konuşma açısından, ben değil babam kullanıyor. Cihazlar bozulduktan sonra parçalamayı nedense çok seviyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Stan Lee dün vefat etmiş, Stephan Hawking den sonra en çok bu ölüm üzdü beni. Kim diye soracaklar için ; çoğu Marvel karakterinin yaratıcısı, her Marvel filminde tek karelik görünen amcamız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap