#ikinciel #Satılık

SATILDI!!!!

İhtiyaç fazlası olduğu için Epson L130 mürekkep tanklı yazıcımı satıyorum. Kutusu, kurulum cd si var. Yazıcıda deforme vs yok tertemiz. Mürekkep tanklı olduğundan dolayı baskı maliyeti çok düşük. Şuan kullanıma hazır durumda. Baskı örnekleri de ekledim. Standart kalitede bastırdım yanıltıcı olmasın diye. Yüksek kalite basılınca haliyle renkler çok daha canlı görünecektir. Ben hep standart kullandım. Fotoğraf kağıdına fotoğraf da basılabiliyor. Tepsisinden boyutu ayarlanabiliyor. İçinde biraz mürekkep var. Uzun süre götüreceğini düşünüyorum. Zaten mürekkep harcamıyor sayılır. Eskişehir içi elden verebilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 20

#teknoisyan
Samsung marka 4k bir televizyonumuz var yaşadığım sorunla ilgili olduğunu düşünmediğim için modelini belirtmedim. Yaklaşık 4 yıldır kullanıyoruz televizyonu maşallah hiçbir sıkıntımız yok şundan başka. Fox tv açıkken ama sadece fox, telefon araması geldiğinde,telefondan mobil veri açıkken kanal sapıtmaya başlıyor. Yayın gidip gelmeye,görüntü karıncalanmaya başlıyor. Hatta telefon konuşması yapıldığında konuşma uzun sürerse sinyal yok hatasına kadar gidiyor iş. 🙂 Televizyona bağlanan kablolarda hiçbir problem yok diğer kanallar cam gibi çekiyor ve hiçbirinde böyle problem yaşamıyoruz. Bu sorun hakkında görüşlerinizi merak ediyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
msconfig paylaştı.

Beyler, bayanlar @orcun durumu belirtmiş. @msconfig de öneride bulunmuş. Bende aynı düşüncedeyim;
@orcun bize bir iban paylaşsın gönlünden kopanlar istediği kadar bağışlasın bir tablet alalım çocuğa. Şerefsiz telefon tamircisi yüzünden tabletsiz kalmasın çocuk ne dersiniz ?
İlgili konu: https://teknoseyir.com/durum/1350319

Bugün sabah bana böyle bir tablet geldi. Bunun

Bugün sabah bana böyle bir tablet geldi. Bunun hikayesi ise geçen haftalarda çocuk online ders falan takılırken masada şarjdayken alet, kabloya çocuk takılıyor falan tablet fırlıyor...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 39