#OtoSeyir #uaz452
Ulyanovsky Avtomobilny Zavod
https://www.uaz.ru/

Şu modele bayılıyorum. Keşke Türkiye de olsa. Alman mühendisliği mi peh.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@agab neden yasaklı bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 18

#ikincieltablet

Arkadaşlar iyi günler. Ders çalışmak için tablet arayışına girdim. Tabletten beklentim sadece pdf ve slayt açsın,şarjı iki,üç saat gitsin yeter. En fazla 200 tl bütçe ayırdım. En Bu şartlar için en mantıklı seçeneğin şu olduğunu düşünüyorum. https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-tablet-kindle-fire-hd-8-7-nesil-765787209/detay Siz ne dersiniz bi danışayım dedim.
Eğer sizin elinizde kullanılmayan çalışır vaziyette en az 8 inç olan tablet varsa bildirirseniz sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

System of a Down - B.Y.O.B. Lyrics HD

System of a Down - B.Y.O.B. Lyrics HD by LyricsDroid Follow me on Facebook - http://www.facebook.com/pages/Lyricsdroid/492306044153461 Follow me on Twitter -...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Batuhan @achfighter

  Eskiden bu adamlar konserlerine Türkler ve köpekler giremez yazıyorlar derlerdi. Gerçekten var mı öyle bir şey?

  • msconfig @msconfig

   Türkleri sevmedikleri doğru ama o dedikodular gerçek midir bilemiyorum.

  • Orcun @orcun

   O olayı biri galiba ortaya attı ama sonra ne oldu bilmiyorum. Ben uzun yıllardır dinliyorum, çok feci geyik var. İşte 2pac ölmemiş yok eminem malum şeyi yapmak için kaburgasını aldırmış gibi oldu.

  • msconfig @msconfig

   @achfighter Konser afişleri vardı Türk karşıtı olan ama.

  • Anıl @anil

   Headbang magazine dergisinde röportajları var. Böyle bir olayın kendileri tarafından değil, konsere gelen kişiler tarafından yapıldığını ve bunu doğru bulmadıkalrını söylüyorlar. Ayrıca daha önce Türkiye'de konser vermek istediklerini, ifade özgürlüklerini kullanamacakları için bu konserden vazgeçtiklerini söylediler.

  • Orcun @orcun

   @msconfig Ha bunların fanboyları türk düşmanı onu diyeyim feci düşmanlar. Ama grup bilemiyorum. Yaptıkları şarkılarda da bunu belirtiyorlar gibi ama e amerika içinde sövüyorlar ? hadi onu geç ermeni grup vs de e ingilizce şarkıları var ? ermenice var mı ? holy mountains şarkısında aslında türkiyeyi şey ediyormuşta vs. vs. ha gerçekte olabilir bilemiyorum ama adamlar müzik yapıyor. Ben dinlerken kulağıma iyi geliyor mu gelmiyor mu ona bakıyorum. Şarkılarında bu arada türk ezgileri müzikleri vs de var yani adamların belki de çekici gelen de o bilemiyorum ? dümdüz metal grubu gibi değil daha hoş geliyor. Lost in hollywood, spiders, sugar, question, toxicity, hypnotize, bounce, prison song, aerials, cigaro, radio video, soldier side, atwa, psycho, birde kokain'i şey eden şarkıları daha vardı ama başka da aklıma gelmedi. 😀 Ha tabi bunların yanında daha birton güzel şarkıları vardır. Ama bir yerden sonra güzel kafa açıyor çok abanmamak lazım. 😀

  • msconfig @msconfig

   @orcun Bu adamlar sayesinde müzik zevkimi oturttum diyebilirim. İlkokula giderken dinlemeye başlamıştım. Kuzenimden şarkı cd si çekmiştik. İlk o zaman dinledim. Bütün babalar vardı cd nin içinde. Led zeppelin,the Beatles,queen falan. Ondan sonra gerisi geldi. Keşke grupları sadece müzikleriyle değerlendirebilsek. 😀

  • Orcun @orcun

   @msconfig Öyle, bendede çok var. O yüzden genelde 2000'den sonra pek yok yani olay digital'e kaydı ya orada tad kaçtı.

#Rakuten #RakutenMini
Özledik şu boyutu be. Yapmış capon ama Türkiye ye getirmiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

#akış
İyi geceler. Chegg.com sitesine üyeliği olan var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım
İyi akşamlar. Hiç bir fikrim olmayan bir konu hakkında yardımınızı isteyecektim. Abim oturduğumuz eve internet nakili için başvurdu. Nakil onaylandı. 11 Nisan da ekipler gelip interneti açacaklar. Müşteri hizmetleri de nakil işlemlerini yaparken kurulum ister misiniz diye sormuş abime. O da modem ayarlaması falan diye düşünüp kurulum istemiyorum demiş. Sonradan öğrendik apartmandan binaya olan bağlantı için demişler.
Daha önce, şuan oturduğumuz yerde internet kullanıyorduk. Ama ev telefonu vardı o zamanlar. Telefondan da bi kablo çekip modeme veriyorduk. Ama şuan ev telefonumuz yok. Ayrıyeten yalın internet kullanıyoruz. Cumartesi günü ekipler geldiğinde anladığım kadarıyla, ankastre denen şeyden internetimizi açacaklar ve gidecekler. Sonra iş bize kalacak. Ben şunu anlamadım. Evimizde yeni evdekiler gibi adsl prizi yok. Normal 3 delikli telefon prizi var. İnternette biraz araştırdım. Ankastreden modeme kablo falan çekilme durumu varmış. Yalın internet olunca tek çözüm ankastreden eve kablo çekilmesi mi oluyor,telefon bağlantısı devre dışı mı kalıyor?
Bu senaryoya göre bizim yapmamız gereken işlemler nasıl olmalıdır? Zaman ayırıp okuyanlara şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
msconfig paylaştı.

Selamlar bir süre ailemin yanında olacağım için masaüstünden malesef uzak kaldım internetten sipariş ettiğim NİTRO 5 AN515-42 modeli bugün elime ulaştı Fiyat farklı çok olduğu için depolama olarak 256 ssdli modeli aldım yanında + 1 TB harddiskli modeli 800 TL falan oynuyordu kendim takarım mantığı 🙂 Uzun zamandır HDD piyasasını takip etmiyorum bilgili arkadaşlar depolama için bir öneride bulunabilir mi ?
Şimdiden teşekkür ediyorum sağlıklı günler
#TeknoYardım #Akış #evdekal

BeğenFavori PaylaşYorum yap