Dostlar biliyorsunuz yakın zaman önce fibere geçiş yaptım serüvenimi burada paylaşmıştım.1000 mbps bağlantıya sahibim router arayışına girdim Asus AX86U Pro ve Keenetic Titan modeli arasında kaldım sizin tavsiyeleriniz nedir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 16

Merhaba dostlar bildiğiniz gibi evimde türk telekom tarafından sağlanan 1 gbps (fiber) paketi kullanıyorum ama hem kablolu hem de kablosuz testlerde max 210 mbps görüyorum ping değerlerim de 22 ila 33 arasında geziyor nedeni ne olabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 25 / 33

Elveda VDSL merhaba FİBER
(Ping bana biraz yüksek gibi)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 38

#ikinciel #Satılık #TeknoSatış

Satılık Samsung EP-P5400T İkili Kablosuz Şarj Cihazı (Beyaz)

-Ürün Turkcell pasaj tarafından hediye edildi.
-Sadece 1 kere test amaçlı açılıp bakılmıştır.
-Kozmetik olarak 10/10 alır ve kutu içeriği tam durumdadır.

Düşündüğüm fiyat 600 TL ufak da olsa pazarlık payı vardır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ikinciel #Satılık #TeknoSatış

Satılık Airpods 3. Nesil

- Ürünler 15.04.2023 tarihinde Amazon Türkiyeden alınmıştır.
- Toplamda 2-3 defa kullanılmıştır.
- Fatura ve kutu içeriği tam durumdadır.
- Ürün kozmetik olarak 10 üzerinden 9 alır

İkisine düşündüğüm fiyat 3.000 TL buraya özel pazarlık payımız olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Malum Türknet zamlarından sonra yeni bir İSS arayışına girdim gözüme Gibir Net ve İnternet Kutusu çarptı bu firmaları illaki burada kullananlar vardır tavsiye eder misiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15
 • Alpi Ironside @alpi350

  Ben 2 ayı geçkindir kullanıyorum İnternet Kutusu'nu memnunum bir sıkıntı yok.

 • CimAdam @cimadam

  onlara da zam gelecek muhtemelen

 • Kadir Gündüz @kadirg1976

  #gibirnet geçtik. Sıkıntı olmadı. İstanbul servera bağlı olduğundan ping 20 yerine 60. Pro FPS oyuncusu değilsen sıkıntı yok. Kopma ya da dalgalanma yaşamadım henüz.

 • Azazil @azazil

  Turknet kurumsaldan internetkutusu bireysele geçiş için evrakları gönderdim. Sonrasında geçiş yapamadık kurumsaldan bireysle olduğu için hata oluştu. Biz size sıfırdan bireysel kuralım. Turkneti de iptal edin dedi. Tamam dedim. Neyse bağladılar interneti gelip. Ama internet yok. Eleman modeme bilgileri girdim dedi. Adamları arayın onlar ıp aktifleştircek dedi. Tahmini 4-5 saatte ulaşabildim adamlara o süre boyunca netim yoktu. Aradığımda elamanın bilgileri yanlış girdiğini doğru bilgileri telefonuma göndereceğini, modem kruulumunu ona göre yapmam gerektiğini söylediler. Defalarca arayıp sonunda ulaşıp bu cevabı aldım. İyi bari dedim kapattım. Gelen giden yok. Baktım mesaj gelmiyor 20 kere filan arayıp sonunda tekrar müşteri hizmetlerini düşürdüm. Telefon numaramı sisteme yanlış kaydetmişler. Pardon deyip doğru numaramı alıp ona gönderdiler bilgileri aktif ettim modem arayüzden. İnternete giriş yaptım. Bu olay dün oldu. Bugün ise durduk yere net gitti ve yarım saat kadr gelmedi. Bu süreçte müşteri temsilcisine ise ulaşamadım asla. Ya hat direk kapanıyor ya 15 dk bekledikten sonra kapanıyor. Müşteri temsilcisine ulaşıp sorunumu çözemediğim için pek önermiyorum firmayı şimdilik. Ayrıca şimdi bu durumu yazarken bi hız testi sonucuda atayım diyecektim. Ne göreyim 30mbps çıktı. Ben 100 talep etmiştim. Turknette 100 kullanıyordum. Adamlara da ulaşamıyorum çemkireyim.

Youtube vanced bende de patladı alternatifi var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Philips android tv bu şekilde oldu çözümü nedir bilen var mı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11