Güncelleme : Sorunu çözdüm. Dosyayı kendim oluşturdum.

Forza Horizon 4 steam versiyonu indirmiş ve appmanifest dosyasını paylaşabilecek olan var mı?

"appmanifest_1293830" kodu tam olarak FH4 e ait.

NOT: Lastowner kısmını silebilirsiniz. Onun yerine **** ekleyin ben kendiminki ile değiştiririm.
Örnek:

ORJ : "LastOwner" "RakamlarBulunuyorUzunca"
Edit : "LastOwner" "********" (* ekleyin geçin)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ahmet aykök @systemnet

  Bu oyunun özelliği
  Ne tam olarak anlamadım bende Xbox var oynamıyorum

  • CKabil @moshck

   Kendi açımdan söyleyecek olursam:
   Şimdiye kadar hiç xbox sahibi olmadım. Hep PS vardı elimin altında ve PS serisinde yarış oyunu olarak Gran Turismo oluyordu. Bu oyun Gran Turismonun açık dünya ve biraz daha arcade olan versiyonu. Yıllarca oynamak istedim ama Xbox almayı düşünemedim bile (Resmi olarak Türkiye'de yoktular.). Ardından Xbox Türkiye'ye geldi ve o sene içerisinde Xbox Windows ile aynı oyunları oynatacağını söyledi. Tabi bunun sonucunda da oyunu alma şansı elde ettim. Gidip Windows Store üzerinden almadım çünkü Windows Store save game yedeklemene, değiştirmene vs. izin vermiyor. Oyun yedeklemek bile baya sıkıntı oluyor. Sonra steam e geldi oyun ve store fiyatına göre bayaa ucuza geldi. Sonuç olarak ben de sonunda alabildim. Tabii bu geçen süreç içerisinde sistemimi güncelleme şansı elde ettim ve şuan rahatlıkla oynayabiliyorum.

   Genel açıdan değerlendirecek olursak:

   Arcade tarzlı, uçup kaçabildiğiniz, farklı lisanslı araçların olduğu (ki liste aşırı uzun), doğru ayarlarla drift, drag, offroad yarışlarını rahatlıkla yapabildiğiniz bir oyun.

  • Joe @joe

   Dağ taş sürüyorsun. Manzarası güzel araç sayısı fazla. Onun dışınca bir cacık değil. Araç sesleri motor sesleri tenekeden çıkma gibi rezalet.

Ses çok güzel uymuş 😀

https://www.youtube.com/watch?v=a5aBMNtbxTs

Dirt Rally 2.0 with SAMIR - Greece

Playing Dirt Rally's 2 with Samir's pilot: Vivek Ponnusamy.Audio is taken from Samir Thapar + Vivek Ponnusamy Coimbatore Rally in 2013. Huge hudos to both of...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu bir dramdır. Her ürünü amazon satıyor ve not aldığım fiyatlar da amazon satarken ki fiyatlar. Tekrar düşme ihtimali var mı sizce? Bekleyeyim mi dersiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Volkan Ekmen @zisegned

  @bilendenaldestek https://bilendenal.com/ ile de kıyaslama yapın. daha iyi fiyatlar olabilir.

  • CKabil @moshck

   Maalesef daha pahalılar. Bilendenal 2400mhz 763Tl, amazon 3200Mhz 730Tl. Ciddi bir fiyat farkı benim için. Tabi elimdeki ram 2666Mhz ama ikisi için de sorun olmuyor. İleriki süreçte elimdekini de 3200Mhze çevirebilirim

  • CKabil @moshck

   @equitatus hizmet açısından kabul edilebilir ve diğerlerinden daha iyi bir site ama günümüzde fiyat durumu çok önemli bir noktada. 3200mhz için 50tl fark olsa bilendenalı tercih edebilirim ama hem frekans düşük hem de 30tl fark biraz fazla.

  • bilendenal.com @bilendenaldestek

   @moshck Merhaba şu anda ramler her hafta bir step artıyor ve gelemiyor. Bizde ürünler geldiği hafta hatta yolda iken tükenir. Yeni parti ürünü yüklemeye geçeriz. Bu nedenle yükselme trendinde bizim fiyatlarımız piyasaya göre yüksek olur . Bizden alanlar aldıkları maliyetler eski kaldığından düşük fiyatla satabilirler.

  • bilendenal.com @bilendenaldestek

   @equitatus Bizim ürünlerimiz neredeyse en yüksek uyum problemi çıkaran ürünlerdir. Bu nedenle bilendenal üzerinden her satılan ürün için kullanıcımızı arayıp uyumluluk kontrolü yapıyoruz. Tüm 2020 yılı için yaptığımız sorguların istatistiğinde satılan ürünlerin %22 uyumsuz veya hatalı seçilmiş ürünler. Bu nedenle sipariş iptalleri yapılmış. Neredeyse satılan 4 üründen biri uyumlu olmayan ürünler. Bizden ürün satın alanlar bu nedenle başka yerden ürün almamayı tercih ediyorlar. Siz gene de berberinizden almasanız iyi edersiniz.

 • Vefa @buff

  Ben de Ram alacaktım bu ay ama fiyatlar feci yükseldi. Dolar düşmedikçe düşmez kolay kolay.

 • CKabil @moshck

  Dün alışverişi amazon üzerinden yaparak konuyu bir süreliğine sonlandırdım. Bu akşam sisteme takar performansına bakarım artık 😊

Projektör kullanan var mı? Uygun fiyatlı bir tane arıyoruz film, dizi vs. izlemek için. Neredeyse gündelik kullanılacak ama öyle sürekli de çalışmayacak. Nelere dikkat etmek lazım? Max bütçe 2K düşündüm ama pek mümkün değil gibi geliyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 14

@gamsizm az önce yazdığım bir bloğu uçurdum. Geri getirebilme şansımız var mı? Kendi hatam tamamen 🤦🏽‍♂️

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2.5Hdd için harici disk kutusu arıyorum. Bir öneriniz var mı? Bu kutu nasıldır?

https://www.amazon.com.tr/Ugreen-inch-Sata-Hard-Kutusu/dp/B07S4K2QYD

Ugreen 2.5 inch Sata USB 3.0 Hard Disk Kutusu, Siyah: Amazon.com.tr

Ugreen 2.5 inch Sata USB 3.0 Hard Disk Kutusu, Siyah: Amazon.com.tr
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 23

Bir süredir sitede aktif olamıyorum. Bu yüzden haber paylaşıldı mı bir bilgim yok.

https://www.guru3d.com/news-story/modder-doubles-geforce-rtx-3070-memory-from-8gb-to-16-gb-gddr6x.html

Modder doubles GeForce RTX 3070 memory from 8GB to 16 GB GDDR6

It's certainly not the first time that we see a modder altering the GDDR6 DRAm amount on a graphics card, and there you have it, GeForce RTX 3070 modded to 16 GB GDDR6X....
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sitelerde bizim yerimize alışveriş yapması için yazılmış olan bir bot illegal sayılır mı?

Güncelleme : Belirttiğim durumu sitenin sözleşmesi içerisinde araştırdım. Sözleşmeye göre izin verilmiyormuş. Yani bu işlemler site bazlı olarak incelenmeli. Siteden yazılı izin alınırsa kullanılabilirmiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap