Bu loop stationla adamlar 3 dakikada harikalar yaratıyor. Bu arada seyircinin tepkileri kopardı beni.
https://youtu.be/3FPVxGMOAS4

NME vs RYTHMIND | Grand Beatbox Battle 2019 | LOOPSTATION Final

NME vs RYTHMIND at the Grand Beatbox LOOPSTATION Battle 2019. Thanks NME beatbox & Rythmind beatbox for this GBB19 beatbox battle final. Follow NME on Instag...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Android kullanıcılarına bir soru, eskiden YouTube izlerken navigasyon tuşları bir kaç saniyede kaybolurdu. Şimdi ise videoyu açtığımda kaybolmuyor, sağ üst köşede x ile kapatıyorum. Bu sorun sizde de var mı? Bahsettiğim tuşlar resimdekiler. Bu arada telefon Samsung Note 8

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Netflix gibin bişey https://quibi.com/

Quibi - Quick bites. Big stories.

Quick bites of captivating entertainment, created for mobile by the best talent, designed to fit perfectly into any moment of your day.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elon Musk'ın treni geçti...
https://findstarlink.com/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

icinizde elektrikci olan var mi? Pinterest de bazi dekorasyonlara bakiyorum da mesela resimdeki gibi bakir boru icerisinde gerilim herhangi bir sikinti yaratabilir mi? Tabi ki kablolar yalitkan ama hani manyetik alan vs. anlaminda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

Geçenlerde Steam üzerinden 199 TL ye FM 2020 aldım. Yapıkredi Sanal kartımlar. Ama kart hareketlerinde 206 TL çekilmiş. Her neyse oyun sarmadı iade ettim. Kartıma 199 TL geri ödeme yapılmış. Aradaki 7 TL bankanın komisyonu mu? Sonra baktım her uygulamada, oyunda banka fazla dan çekmiş. Bu konuda bilgisi olan var mı? Dolar bazında bir alışveriş olsa olası kur farkını alıyorlar diyecem de fiyatlandırma TL üzerinden.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7