204.000 izlenmeye bu kadar para. Teşekkürler YouTube.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Olympus Omd-Em5 40-150mm telefondan bir programla çizikleri ekledim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba TS ahalisi. Bende bir adet olympus m4/3 kamera var 40-150 ve 14-45 2 lensim var. Ben her ne kadar bokeh efekti yandaşı olmasamda kız arkadaşım bokeh efektini seviyor. bana fujian 25mm f1.4 gibi ucuz ve portrede bokeh fotoğraflar çekebileceğim lensler önerebilir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyiki oyun oynamıyorum ekran kartı almak istesem şuan fiyatlar ayyukta. GeForce serine işim düşmediği için kendimi ilk defa bu aralar şanslı hissediyorum. Quadrolara verdiğim paraya acırdım şimdi Geforce larda Quadroların fiyatına gelmiş neredeyse.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İntelin yapmayın dediği güncellemeyi kendi kendine yapan macbook’u görünce düşüncelere dalan ben.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba Ts ahalisi. WordPress bir siteye dil eklemek için bir soru sormuştum şimdi ondan vazgeçtim. Alt alan adına siteyi klonladım. Fakat şöyle bir durum oluyor. en.alanadi.com.tr ye girdiğim zaman site otomatik alanadi.com.tr ye yönlendiriyor. en alt alan adı gidiyor bunun sebebi ne olabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

merhaba TS ahalisi. WordPress le alakalı birşey sormak istiyorum. WordPress’e subdomain ile dil eklemek istiyorum. fakat subdomaine tekrar siteyi yüklemek istemiyorum sitenin klonunu subdomaine yüklemeden subdomaine dil seçeneği eklemem mümkün mü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

galaxy note 5- mersin

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xiaomi mi note 2 sd821 iken mi note 3 sd660 soc sahibi. Nasıl bir konumlandırmadır bu? amiral gemisi standartlarındaki telefonu bir sonraki nesilde orta seviyeye çekmek. Bir önceki nesile güvenip alsak orta seviye telefon elimizde patlayacak nasıl bir saçmalık bu ya?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mr.Bell @mr-bell

  Pek elde patlayacak bir telefon değil,fiyatı uygun olduğu sürece alınabilir bir model.
  Yanlış anlamayın ama bu biraz 1.6 atmosferik motoru 1.4 turbo motor ile kıyaslayıp 1.6 motor daha büyük demek gibi.
  Bir çok senaryoda 660 yeterli gibi geldi bana.

  • Muhammed Yıldız @mmyildizz

   Yanlış anlamadım ama tamda ne demek istediğimi anlatamamışım. Note 5 kullanıyorum ve note 8 e geçtim diyelim belirgin bir performans farkı haliyle beklerim 821 ile 660 neredeyse benzer performans göstersede 821 bir tık ilerde e ben belirgin artış beklerken biraz gerileme bile görebilirim. İşte burada bilinçsiz bir kıyas yapmaktan ziyade amiral gemisi özellikte telefon alıyorum diye güvenip orta seviye telefon almış olurum. Samsung üzerinden örnek vermek gerekirse Note modeli olmasına güvenip alıp donanım olarak a serisi donanım almaya benziyor. sonuçta benim onu alırken beklentim 834 ile gelmesi olur.

  • Mr.Bell @mr-bell

   @mmyildizz O taraftan baktığınız zaman öyle bir durum var.
   Ancak kullanım deneyimi olarak gerileme yoksa bir çok kişi için sorun olacağını sanmıyorum.

 • Xdaft @xdaft

  MIX 2 ve Mi 6 varkenn neden üçüncü 835li model duyursunlar ki?

 • supernova @supernova

  Bazen insanlar anlamamak için niye bu kadar uğraşıyorlar ki? Arkadaş demiş ki ; bir önceki versiyonu tepe model olan cihazı neden orta seviyeye konumlandırdınız? Sd835 olması gerekirken sd660 nedir? Demek istiyor. Alayım mı yada fiyatı uygun mu falan diye sormuyor bir sitem ediyor siteeeeemmm. (Not : avukatı değilim.)

  • Mr.Bell @mr-bell

   Sadece işlemci orta seviye olunca cihaz orta seviye mi oluyor?
   2K ekran koyup,2 gb ram koyunca üst seviye cihaz mı oluyor.
   Her müşteri grubuna bir alternatif sunmak maksadıyla böyle bir şey yapılmış olamaz mı?

Merhaba TS Ahalisi. Ben vpn ile Paypala Bağlansam ve kendi hesap kartımı paypal hesabıma bağlayabilir miyim? ve bağlarsam yutdışı göründüğü için ekstra ücret alınır mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap