Kürkçü dükkanına döndük 😬

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Mickey Mouse paylaştı.

---------------ÇEKİLİŞ-----------------
Merhabalar,
249$ değerinde WordPress WP Rocket eklentisi lisansını bir arkadaşımıza hediye edeceğim.
Umarım ihtiyacı olan bir arkadaşımıza çıkar.
🚀ŞARTLAR:
🎈 Durumu beğenip, paylaşmak ve yorum olarak "katılıyorum" yazmak.
💖 Son Katılım Tarihi: 18.12.2021 23:59
Kazanan kişi çekiliş sonrası açıklanacaktır. Herkese iyi şanslar!
#temphayratı #TempHediyesi #ÇekilişVar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

Arkadaşlar merhaba. Bu aralar bir kitap arıyordum fakat kurdan dolayı alamıyordum 250USD falan oluyordu gümrük ile birlikte, bugün dolapta 100₺‘Ye aldım ikinci el. Kullanılmamış fakat kitap ayrılmış. Bunu nasıl sağlam bir şekilde tamir edebilirim? İki sene kullanacağım götürmek zorunda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir dört yıl daha çıkar bence 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aşılandım #5GReady :p

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Korktuğum şey başıma geldi. Lens gitti. İzmirde adam akıllı tamir edecek yer önerilerinizi bekliyorum, ayrıca galiba sadece lens olduğu için içi açılmadan camı değişiyor YouTube’da gördüğüm üzere. Acaba dışarda yaptırsam içi açılmadı diye sonra garantiye yutturabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 21
 • Tarık @xahve

  Ben kameraya zarar gelmesin diye üzerine kırılmaz cam taktım 😀

 • Yalçın Bahadır @ybahadir

  Ben sorunu anlamadım. Arka cam mı çatladı? Ne oldu tam olarak? Resimden de bir şey anlaşılmıyor.

  • Mickey Mouse @mickey

   Arkadaki panelin tamamı değil sadece kameranın önündeki şey çatladı bir anda

  • Yalçın Bahadır @ybahadir

   @mickey Anladım. Apple o cihazı tamir etmez. Parası ile yenisini verir. Yapacağınız şey şu;

   Arka cam ile alakası olmayan bir sorun uydurun. Örneğin ahizeden ses iyi gelmiyor deyip servise verin. Servis arkadaki çatlağı görünce; "Bu cihaza tamir işlemi yapamayız, cihazın değişmesi gerekiyor." diye cevap verecektir. Siz de servis tutanağına aynen bunu yazmalarını söyleyin. Neden tamir etmediklerini yazmak zorundalar.

   Sonra o evrak ve cihazın faturası ile birlikte THH ye

   "Arka camdaki çatlak sebebi ile cihazım tamir edilmiyor. Çatlak cihazı kullanmama engel değil ama ahizedeki sorun engel teşkil ediyor. Ücreti ile bile tamirat yapmayacaklarını arka camdaki çatlak yüzünde cihazın değişmesi gerektiğini bildirdiler. Telefonların başına en sık gelen kaza türü düşmelere karşı arka veya ön camın çatlamasıdır. Arka camın çatlamasının cihazı kullanılmaz hale getireceğini veya tamir edilmesine izin vermeyeceğini bilseydim bu cihazı almazdım. Cihazı alırken bu konu hakkında ne garanti belgesinde, ne kullanım kılavuzunda ne de internet sitelerinde herhangi bir uyarı yok. Dolayısıyla mağdur durumdayım; cihazımın yenisi ile ücretsiz değiştirilmesini veya para iadesi yapılmasını talep ediyorum"

   şeklinde bir dilekçe ile başvurun. Gerekirse siz benim THH hakem heyeti kararının bir kopyasını gönderebilirim. Destekleyici olacak ve kararın hızlanmasını sağlayacaktır.

   Geçmiş olsun.

  • Mickey Mouse @mickey

   @ybahadir Teşekkür ederim fakat cihazda hem başka bir sorun yok hemde benim THH ile uğraşacak vaktim yok. Fotoparçaya yaptırıp geçeceğim. Yedek adam akıllı telefonum olsa oturur beklerim ama 16GB 1. Nesil SE var elimde sadece. 9 uygulama sığmıyor cihaza zaten

 • Mickey Mouse @mickey

  İstanbul'da Fotoparçaya göndereceğim. 1 Haftaya hallederler herhalde. 6100TL ve 300TL çok büyük fark. Garanti belki yutarlar bilmiyorum şu anda çok da umrumda değil nasıl olsa neredeyse hiçbir şey kapsanmıyor. Sordum, autofocusta sorun olmaz kontrol ediyoruz dedi. Apple kendi zaten yapmıyor yetkili servise yolluyor. E kendi sattığı cihaza servis veremiyorsa neden burada hala kendisi satışıda bıraksın yetkili satıcılara. Sabah sabah sinirlendim.

 • Mickey Mouse @mickey

  @orcun Evet çok. Cidden fazla ama maksimum 100TL oynuyor başka yere götürsem. En son acil diyip 6S Plus'u alsancakta 200TL'ye yaptırmıştım. Kısaca özetlemek gerekirse dilim yanmıştı baya bir.

2021 yılında Aras Kargo ile iPhone 12 veya herhangi bir telefon göndermek suç olarak kabul edilmeli

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese günaydın, Florence'a karşı büyük bir sevgi oluşturdum son zamanlarda gibi 🙂
#BirazMüzik
https://www.youtube.com/watch?v=v3cgdlHzQDQ

Dog Days Are Over

Provided to YouTube by Universal Music GroupDog Days Are Over · Florence + The MachineLungs℗ 2009 Island Records, a division of Universal Music Operations Li...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sonunda yeni sistemimi topladım, dünya varmış 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 31