Elinde Raspberry pi 3 B+ olan ve kullanmayıp, elinden çıkartmak isteyen var mı ? Anlaşırsak satın alabilirim.
Bu arada Raspberry Pi Zero linkte 40 TL
ilgilenenlere duyrulur.
https://market.samm.com/raspberry-pi-zero

Raspberry Pi Zero | SAMM Market

Raspberry Pi Zero ürününü Raspberry Pi Modelleri kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Galiba korona oldum. Hastaneden geliyorum. Acile gitmistin Kan testi ve tomografi çekildi. Tomografi sonucunda ciğerinde enfeksiyon var dendi. Koronaya benzemiyor dedi doktor. Korona da olabilir dedi. Bende doktora nasıl yani korona mi oldum olmadım mi diye sordum %100 yüz korona diyemem dedi. Ama ciğerinde enfeksiyon var 14 gün herkesten uzak dur dedi. Ben bu işten bir şey anlamadim. Ben korona olup olmadığımı bilemeyecek miyim. Yani ilgili bölüme filan sevk edilmiyor mu? Ben saskinligima gelip çıktım bilgisi olan var mı? İşleyiş nasıl ilerliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 23

D smart üye olmayim dedim benden TC kimlik no ve doğum tarihi istedi. Doğum tarihini yanlış girdim sonuç aşağıda. Nasıl yani benim bilgilerimi nasıl sorgulayabiliyorlar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vanced alternatifi; video olarak yada ses olarak indirme özelliği olan açık kaynak kodlu newpipe tavsiye ederim güzel program.
https://newpipe.schabi.org/

NewPipe - a free YouTube client

Welcome to NewPipe, the lightweight YouTube experience for Android
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nedir necidir bu Solarkol Enerji diye Google da arayayım dedim. Adamlar üretime o kadar odaklanmış ki kendilerini ve ürünlerini tanıtacak site yapamamislar galiba. Büyük eksiklik (!)
https://m.aksam.com.tr/amp/ekonomi/turk-muhendisler-uretti-ilk-kez-tamamen-yerli-ve-milli-teknoloji-ile-uretildi/haber-1076872

Türk mühendisler üretti! İlk kez tamamen yerli ve milli teknoloji ile üretildi

Güneş enerji sistemlerinde kullanılan PV inverter ürünleri, Türkiye'de ilk kez yüzde 100 yerli sermaye ve milli teknoloji ile Solarkol Enerji tarafından üretiliyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 14

Yaklaşık bir yıldır spotify hesabımı açmıyordum, bugün açmaya çalıştım şifrede sorun oluştu. Şifreyi sıfırladım, ülke brezilya seçilmiş. Düzeltin diye uyarı verdi. Bir tek lisyem varken şimdi bir sürü liste oluşturulmuş. Beğenilen şarkılara bakıyorum bir sürü şarkı beğenilmiş. Galiba hacklenmiş hesabım.ücretsiz üyelik neden hacklesin ki. Geçen ayda origin de sıkıntı olmuştu. Çoğu şifrem aynıydı artık google güçlü şifre öneri kullanıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://twitter.com/_CoronaTurkiye/status/1238473570516373504?s=19
Bunları gördükçe umudum azalıyor. İstediğin kadar önlem al. ☹

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 16
 • Özay @ozay

  Virüs abdest dinler, zaten tüm dünyada elinizi sık sık yıkayın diye uyarı yapılıyor, bizim ateyiz çevre nalları dikse bile suçu yok saydığı Allah'a atar, o kadarda zekiler...

 • olasandra @olasandra

  Şu an yanımda bunlardan bir tanesi var. Abdestli olana virüs bulaşmayacağına inanıyor. Ona kendi inandığı muhammedin hadislerin de bile karantinayı önerdiğini söyleyüyorum. Hadisi bile sallamıyor aq. Bırakın ölsünler böyleleri zerre kadar acımayın.

 • Tarık Başoğlu @trbasoglu1996

  Namazda büyük bir kalabalık oluştuğu doğrudur. Fakat aşağıdaki nedenlerle günlük hayattaki rutınlere bakınca tehlike düşünüldüğünden daha az. Risk yok demiyorum, bir konser, avm kalabalığı ile bir tutulamayacağını söylemek istiyorum.
  1- En başta abdest alındıgı için bir kere eller kollar zorunlu olarak yıkanmış oluyor.
  2- Saflarda önümdeki ve arkamdaki ile aramda yaklaşık 1 metre mesafe var.
  3- Sağ ve sol saftaki kişilerle yüz yüze gelme olasılığı bile düşük.
  4- Metrekare başına insan olarak bakıldığında yolculuklarda çok daha fazla insan var. Yada yemek yediğiniz masada, yaptığınız işte yada markette insanlarla daha yakın mesafedesiniz.

Tasarımcı ve programcı arkadaşlar lütfen tuş dizilimini böyle yapayın. 100 kullanıcının hepsi zorlandı yazarken.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16

Android studio aracılığıyla raspberry de python kodu çalıştırıp anlık dereceyi program ekranına getireceğim. Sadece lokalde çalışmayacak(NAT ayarı yapıp DDNS ile bağlanmayı düşünüyorum). En kısa ve mantıklı olan yol nedir? PHP mi kullanmalıyım. Yoksa haberleşecek başka bir protokol filan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap