BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 16

Yaklaşık bir yıldır spotify hesabımı açmıyordum, bugün açmaya çalıştım şifrede sorun oluştu. Şifreyi sıfırladım, ülke brezilya seçilmiş. Düzeltin diye uyarı verdi. Bir tek lisyem varken şimdi bir sürü liste oluşturulmuş. Beğenilen şarkılara bakıyorum bir sürü şarkı beğenilmiş. Galiba hacklenmiş hesabım.ücretsiz üyelik neden hacklesin ki. Geçen ayda origin de sıkıntı olmuştu. Çoğu şifrem aynıydı artık google güçlü şifre öneri kullanıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://twitter.com/_CoronaTurkiye/status/1238473570516373504?s=19
Bunları gördükçe umudum azalıyor. İstediğin kadar önlem al. ☹

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 18

Tasarımcı ve programcı arkadaşlar lütfen tuş dizilimini böyle yapayın. 100 kullanıcının hepsi zorlandı yazarken.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16

Android studio aracılığıyla raspberry de python kodu çalıştırıp anlık dereceyi program ekranına getireceğim. Sadece lokalde çalışmayacak(NAT ayarı yapıp DDNS ile bağlanmayı düşünüyorum). En kısa ve mantıklı olan yol nedir? PHP mi kullanmalıyım. Yoksa haberleşecek başka bir protokol filan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 22

Youtube kanal önerisi. Biletleriniz vardır muhakkak fakat ben dün farkettim bu abimizi Daha çok elektronik üzerine. Videosu için yapılan resimdeki yorumun doğru olduğunu düşünüyorum.
https://www.youtube.com/channel/UCLqQ5u1b5Q-LFfcUCYiKd4Q

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iş yeri ağından farklı ağlar bir birine girmiş durumda, bunu da Wireshark ethernet i izlerken farkettim. Asıl sormak istediğim şey ise advanced ip scanner tarzı programlardan tararken 192.168.1.1 ile başlayanları taratırıyoruz, diğer pclere ulaşabiliyorum. Fakat diğer ağ 10 lu ip ile başlıyor. Ben ip adresimi 10 ip elle çekince gayet iyi ulaşabiliyorken. 192 ip deyken 10 ip tarayamazken wireshark nasıl görüyor. Aynı anda iki ağında pclerine uşalabilir miyim. hem 192 ile başlayanları hem 10 ip leri görmem mümkün mü? yada kendi ip blogumu değiştirmeden başka ağ grupları varsa görebilmem mümkün mü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://twitter.com/leventp/status/1213801965844647937?s=19
İyi olacak hastanın doktor ayağına gelirmiş 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11