Listede Samsung'un olmaması beni şaşırttı geçekten. Xiaomi ve OnePlus ilk 5'te zaten.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Arkadaşlar telefonumu arabada ne zaman sarj etmeye çalışsam şu lanet olası ekran geliyor. Her seferinde hayır desem bile "bir daha gösterme" seçeneği yok. Şunun gelmesini nasıl engellerim? İşimi de engelliyor açıkcası.

#akış #android #OtoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

Ben kahkaha attım, siz de atın istedim, umarım siz de gülersiniz. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Metehan Öztürk paylaştı.

#PazarŞekeri 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Facebook uygulamasının içinde izlediğim videolarda reklamlar çıkıyor. Bunu nasıl kaldırırım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba, Android'te Gmail'den gelen maillerimin bildirisi gelmiyor. Bildirimler ayarlarda aktif olmasına rağmen. İşim dolayısıyla bu maillere kolayca ulaşmam lazım, lütfen yardım edin

#TeknoYardım #gmail

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son günlerde Facebook'un "Haber Kaynağı'nda" gezerken "Facebook'ta popüler" sekmesine çok denk gelmeye başladım. İstemediğim bütün gönderileri görüyorum. Bir müddet sadece araba gönderileri geliyor, onu kaldırıyorum sonra futbol geliyor onu kaldırıyorum sonra başka şeyler geliyor. Resmen bıktım. Dikkatini çeken oldu mu?

#facebook

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm @hkellecioglu @leventp

Merhabalar, ben Berlin'de yaşıyorum ve Uber'de çalışıyorum. Eğer Berlin'de yapılacak olan herhangi bir fuar, gezi, iş için yolunuz Berlin'e düşecek olursa sizi havalimanından alıp gezdirebilir, işinizin olduğu yerlere götürebilir ve yardımcı olabileceğim her konuda yardımcı olabilirim. TeknoSeyir'e bu şekilde katkı sağlamış olabileceğimi umarım. Eğer ilgilenirseniz. Kurlardan dolayı bütçenize de bir katkım olabileceğini düşünüyorum, burda taksi fiyatlarına bu ay veya bir sonraki aydan itibaren zam geliyor. Eğer yolunuz düşerse memnuniyetle, zevkle, istekle yardımcı olurum. Sizleri takip ediyorum..

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yav arkadaşlar şu steam sohbeti her bilgisayar açılınca açılıyor bıktım artık, kapatma yerini de bulamadım yok mu bunu yaşayan?

#akış #steam

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba, size bir sorum daha var, Windows Defender kullananlar var mı bilmiyorum ama ben kullanıyorum açıkcası, son Microsoft güncellemelerinde fidye yazılımına karşı koruma özelliği gelmişti ve ben onu kullanıyorum. Oyunlarda, yeni yüklenen uygulamalarda diske yazabilmek için izin istiyor ve ben tek tek uğraşarak kullandığım uygulamaların hepsine izin vermiştim. Fakat şu OAWrapper.exe uygulamasını bulamıyorum ve yine silemiyorum. Her windows açılışında durmadan bunu gösteriyor ve bilgisayar başlarda takılıyor bile. Bu sorunla karşılaşan varsa nasıl çözdü acaba? Çözümü nedir bilen varsa açıklayabilir mi?

#TeknoYardım #Windows10 #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap