Merhabalar, Samsung Note8'de gelen mesajlarda ekran açılıp kapanıyor. Eski telefonumda kapatıp açabiliyordum. Bu telefonda ayarı bulamadım, yardımcı olur musunuz?

#Samsung

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, Gboard kullanan var mı? Şu GIF'leri nasıl yok ederim? Nexus'ts yoktu, note 8'de var. Ayarlardan da bulamadım. Bilgisi olan var mı?

#TeknoYardım #Gboard

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, Samsung telefonu olanlar yardım edebilir mi? Şu yukarıdaki wifi sembolünün yanındaki sembol ney? Çözemedim ilk defa görüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 14

Arkadaşlar, google hesabımdaki satın almaları, abonelikleri vs. Başka bir google hesabına aktarabiliyor muyuz? Lütfen yardıma ihtiyacım var

#TeknoYardım #google

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar acil bir sorum var,

Youtube hesabım bundan 2011-2012 yılları arasında yüklediğim bir kaç müzik videosundan 3 kere ihtar yedim ve videoların hepsi de kaldırıldı. Aynı zamanda kanalım feshedildi. Dün gece gelen bir uyarıdan sonra kanalım tamamen ben bir şey yapamadan kapandı. Kullandığım hesabı da değiştirmek istemiyorum açıkcası. Bu 3 ihtar ile feshedilmenin bir süresi var mı veya süresiz olarak mı feshedildi? Bir bilgisi olan bana yardımcı olabilir mi lütfen?

#TeknoYardım #YouTube

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • NAKAH @nakah

  Süresi yok komple kapatılmış. O mail ile başka kanal açmanın yolları olması lazımdı. O şekilde mail değişmeden kullanabilirsiniz sanırım başka yolu olmayabilir.

  • Metehan Öztürk @metehanozturk

   Ben de hesabı silip yeniden açmak istediğimde bununla karşılaştım. Burada hesabın askıya alındığı yazıyor ve başka bir youtube hesabı oluşturmanıza olanak tanımaz diyor. Yani aslında "başka bir youtube hesabı oluşturmanıza olanak tanımaz" ne demek anlamadım açıkcası. Aynı hesaptan bir daha youtube hesabı oluşturamam demek oluyor herhalde.

 • cinali @cinali

  Hesap askıya alınmış ama umut bekleme. Temiz mail hesabı aç onun üzerinden kanalı aç. Pek umut yok gibi. Feshedilmiş artık dönüşü çok zor. Ona göre planını yap. Üzücü durum tabi geçmiş olsun.

Merhabalar, Chrome bildirimleri bir süredir Windows bildirimlerinden veriliyor. Fakat Youtube bildirimleri "kapat"ılmadığı veya "sağa doğru çekilmediği" müddetçe kapanmıyor. Keza diğer sitelerin bildirimleri kendiliğinden kapanıyor. Bu youtube bildirimlerini nasıl kendiliğinden kapanabilecek bir hale getirebilirim? Elle kapatmaktan sıkıldım artık, bazen günde 8-9 video yükleniyor ve ben hepsini teker teker kapatıyorum.

#akış #TeknoYardım #Chrome

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ad33p @ad33p

  Malesef yok çözümü. Ben Win + A (Bildirim merkezini açıp kapıyor) tuşuna iki defa basıp kısa yoldan gizliyorum. Eğer isterseniz eski şekline chrome://flag üzerinden getirebilirsiniz ama yine onda da tıklamadığınız sürece kaybolmuyorlar. Bu sitelerin bildirimi yüksek öncelikli olarak işaretlemesiyle alakalı sanırım. Teknoseyir, Youtube gibi bir kaç sitede oluyor.

Listede Samsung'un olmaması beni şaşırttı geçekten. Xiaomi ve OnePlus ilk 5'te zaten.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Arkadaşlar telefonumu arabada ne zaman sarj etmeye çalışsam şu lanet olası ekran geliyor. Her seferinde hayır desem bile "bir daha gösterme" seçeneği yok. Şunun gelmesini nasıl engellerim? İşimi de engelliyor açıkcası.

#akış #android #OtoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

Ben kahkaha attım, siz de atın istedim, umarım siz de gülersiniz. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap