Merhabalar, dinlemek istediğim bir müzik var ve ben bu müziğin küçük bir kısmını sansürlemek istiyorum. Bunu kolayca yapabileceğim program var mı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Berlin'den neden TRT'ye giremiyorum? Site sadece Türkiye'ye mi açık? Daha önceleri canlı yayın kapalıydı ama siteye giriliyordu, şimdi baktım siteye girmiyor bile.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Başka TeknoSeyir gibi insanlara yardım eden bir site var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Merhabalar, şu son haftalarda Google Chrome'um baya bir yavaşlamıştı. Youtube'da bir video izlerken başka bir sekme açıksa video donarak devam ediyordu ve diğer sekme de çok yavaştı. Sebebini bir şekilde anlayamadım, geçenlerde de çok seçmeli çalıştığımda bir sekmede "Yeterli bellek alanı yok" yazısı çıktı ve bilgisayar dondu ve kapandı. Sanırım belleklerde bir sıkıntı var ama çözemedim. Görev yöneticisinden "GoogleCrashHandler.exe" ve "GoogleCrashHandler64.exe" dosyalarının öncelik ayarlarının "düşükte" olduğunu gördüm ve "normal" yapınca her şey düzeldi. Sorun şu ki her bilgisayarı yeni başlattığımda öncelik ayarının otomatikmen düşük moduna geçiyor ve benim elle onu normal moda almam gerekiyor. Bunu kalıcı olarak normal moda alamaz mıyız? Lütfn yardım edin

#TeknoYardım #google #GoogleChrome #Chrome

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, Samsung Note8'de gelen mesajlarda ekran açılıp kapanıyor. Eski telefonumda kapatıp açabiliyordum. Bu telefonda ayarı bulamadım, yardımcı olur musunuz?

#Samsung

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, Gboard kullanan var mı? Şu GIF'leri nasıl yok ederim? Nexus'ts yoktu, note 8'de var. Ayarlardan da bulamadım. Bilgisi olan var mı?

#TeknoYardım #Gboard

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, Samsung telefonu olanlar yardım edebilir mi? Şu yukarıdaki wifi sembolünün yanındaki sembol ney? Çözemedim ilk defa görüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11

Arkadaşlar, google hesabımdaki satın almaları, abonelikleri vs. Başka bir google hesabına aktarabiliyor muyuz? Lütfen yardıma ihtiyacım var

#TeknoYardım #google

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar acil bir sorum var,

Youtube hesabım bundan 2011-2012 yılları arasında yüklediğim bir kaç müzik videosundan 3 kere ihtar yedim ve videoların hepsi de kaldırıldı. Aynı zamanda kanalım feshedildi. Dün gece gelen bir uyarıdan sonra kanalım tamamen ben bir şey yapamadan kapandı. Kullandığım hesabı da değiştirmek istemiyorum açıkcası. Bu 3 ihtar ile feshedilmenin bir süresi var mı veya süresiz olarak mı feshedildi? Bir bilgisi olan bana yardımcı olabilir mi lütfen?

#TeknoYardım #YouTube

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Nakahella @nakah

    Süresi yok komple kapatılmış. O mail ile başka kanal açmanın yolları olması lazımdı. O şekilde mail değişmeden kullanabilirsiniz sanırım başka yolu olmayabilir.

    • Metehan Öztürk @metehanozturk

      Ben de hesabı silip yeniden açmak istediğimde bununla karşılaştım. Burada hesabın askıya alındığı yazıyor ve başka bir youtube hesabı oluşturmanıza olanak tanımaz diyor. Yani aslında "başka bir youtube hesabı oluşturmanıza olanak tanımaz" ne demek anlamadım açıkcası. Aynı hesaptan bir daha youtube hesabı oluşturamam demek oluyor herhalde.