Evet arkadaşlar bugün size Grip vb. Korunma yollarından olan benim mucize bişey dedigim ama Rusların votka gibi içtigi bu sayede vücudun bağışıklık sistemini güçlendiren Sarımsak ve limon kürünü yaklaşık 6 haftalık deneme sürecinden sonra olanları söylemek istiyorum.
Öncelikle karışık 10 diş sarımsak ezilir/rendelenir ve hava almayacak kavanoza üzerine sadece 1 litre kadar sade limon sıkılacak ve güneş görmeyecek şekilde muhafaza edilecek.
Karışık ne kadar çok bekletilirse o kadar tesirli oluyor ama eger soguk algınlıgı sinüzit gibi belirtilerin varsa karışımı 1-2 saat sonra içmeye başlayabilirsiniz. Yinede yıllanmış şarap makbuldur gibi demeyeyimde bunuda bekletmeye ne kadar alırsanız o kadar iyi.
Öncelikle aç karına içtigim günler midemdeki ülser agrısı aldı mide ilaçlarını bıraktım ama acayip zayıflatıyor bu şekilde. Tok karınada zayıflatma etkisi var ama mide üzerinde etkisi aç karnına olduğundan %50 daha az gibi.
Baş dönmelerim kullanımdan sonra bitti gibi ve sinüslerin boşaldı grip evresinde kullanırken. Grip ilaçlarının midemdeki ülseri dahada azdırdığı için bunun kullanımını bu yöndede pozitif görüyorum.
Malum kafe işlettigim için gece geç saatlerde uyuyordum ve gündüz dinç kalkamıyordum bunda da bayağı etkisini gördüm.
Kendimi daha dinç hissetmemden ziyade sigara kullanımının bıraktığı etkileride büyük oranda tolere etti diyebilirim.
Bunu tedaviden ziyade korunma anaçlı tavsiye ediyorum. En önemli husus ise günde yarım çay bardağından fazla tüketmemek ziraa acayip kilo yakıyor. Kokusu biraz agır oluyor ister istemez ama içtikten 15 dakika sonra eser kalmıyor.
Ben dedigim gibi 6 haftadan fazla olmak üzere bunu kullandım halen devam ediyorum. Denemek isteyen varsa öneririm unutmadan balğam söktürme yanıda çok iyi ve dedigim gibi sinüsler acayip boşalıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 17

İki klasördeki resimleri isim olarak değil de, görsel olarak karşılaştıracak bir program var mı? Telefon fotolarını hep ayrı ayrı klasör olarak atmışım ama çoğunda eşleşen fotolar var. Bunların isimleri her klasörde aynı değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Xiaomi yedek filtresi(200TL) + AİRCOOL 250 (radyal basınçlı ve sessiz fan(120TL) çok iyi hava akışı ve sessizlik sonucu elde ettim. Vakit bulursam dışına ahşaptan bir şekil de yapılabilir ama şu haliyle 2000 liraya satılan hava temizleyicilerden işlevsel olarak pek farkı yok. Belki daha etkilidir ciddi bir hava akışı var zira.. #xiaomi #airpurifier #havatemizleyici #havafiltresi #havatemizlemecihazı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 15

Felsefe'ye az buçuk merakı olanlar için güzel bir kanal. Ben de yeni keşfettim, dün bütün gece videolarını seyrettim. Felsefe ile amatör olarak da olsa ilgilenenlere şiddetle tavsiye ederim.

https://www.youtube.com/channel/UCLUyXhgymG9MRSV56yPUQ2g

Dilozof

Dilozof, felsefeden sanata bilimden kültür tarihine değin her şey hakkında çok meraklı bir Youtube kanalıdır. Peki ya ben kimim❓ 🔻 www.dilozof.com (Özgeçmiş ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Breakdown ( Tuzak ) filmini hatırlayanlar vardır. Hani kırmızı grand cherokee jip arıza yapıyordu da adam karısını yoldan geçen bir tır şoförüne emanet ediyordu 😃 sonra olaylar olaylar. Bu tarz eski Amerikan filmleri hoşuma gidiyor.

Sizin önerebileceğiniz bu tarz eski filmler var mı?

#FilmTavsiye

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İlk buradan duyurmak boynumuzun borcu 🙂 Uzun sürdü, çileli oldu ama bitti umarım.
#FarCry5 #TürkçeYama #TürkçeÇeviri #oyunçeviri #rockerdem #FarCry #Türkçe

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Ses kartlarının nasıl yok olduğuyla ilgili kısa ve güzel bir içerik.

https://youtu.be/D5kGXI8vUKg

Where Did SOUND CARDS Go?

Thanks to monday.com for sponsoring this video! Sign up for an extended 30-day free trial at https://lmg.gg/monday-com Why are sound cards no longer a must-h...
BeğenFavori PaylaşYorum yap