Oyuncu koltuğu bakıyordum, şöyle bir şeye denk geldim.
IW-SK Imperator
1.899 dolaresmiş. 😳
(Gif 3 MB)

#akış #OyuncuKoltuğu #PcKoltukTavsiye

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Dün, ileti yönetimi sistemi üzerinden tüm firmaların SMS gönderilerini iptal ettim. Sabah haberini almışlar herhalde, 12 tane ard arda kampanya mesajı attılar. Caydırmaya mı çalışıyorlar nedir?

#İletiYönetimSistemi #istenmeyenSMS #akış #spansms

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese iyi yıllar. 🎊🎉🤗
Yıl 2030 olsa da, ben yine geçmişin tozları içinde siftinmekten keyif alacağım sanırım.🙂

#retro #akış #Playstation #wallpaper

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi geceler...

#akış #retro #Playstation #wallpaper

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar, yardımınıza ihtiyacım var. Linkteki fotoğrafın kayıpsız halini indirmem gerekiyor. Bilgisayarımı yeni sattığım için telefondan deneyeyim dedim, olmadı. Farklı bir görüntüleme formatı kullanılmış sanırım.

http://luna.folger.edu/ll/thumbnailView.html?startUrl=%2F%2Fluna.folger.edu%2Fluna%2Fservlet%2Fas%2Fsearch%3Fos%3D0%26mid%3DFOLGERCM1~6~6~40370~102858%26sort%3DCall_Number%2CAuthor%2CCD_Title%26bs%3D10#?c=0&m=0&s=0&cv=0&r=0&xywh=-1%2C-3543%2C6799%2C12049

#TeknoYardım #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Malum 2. el sitesinde, Amazon Amerika'dan laptop alıp satanlara çok sık rastlar oldum. Kutusunda olan da var, 2 hafta kullanmış olanda var. Gümrük vergisi vs. ödense bile hala kar getiriyor demekki.

#Amazon #akış #ikinciel

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beyler, iki gün önce kız arkadaşıma "Amazon Tr"den Huawei Powerbank aldım.(Model:CP11QC) Az önce geldi, kutuyu açtım. Kutunun üzerinde "Li-Po" yazıyor ama cihazın altında "Li-ion" yazıyor. Kafam karıştı. Şimdi bu powerbank ion mu, polymer mi?

#akış #Huawei #powerbank #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

Arkadaşlar, az önce kız arkadaşım Twitter'da gezerken, banka aidatlarının, e-devlet üzerinden kolayca iade edildiği haberini konu alan bir gönderi gördü. Linke tıklandığında, birebir e-devlet arayüzüne benzer bir sayfaya yönlendirildi. Duruma uyanıp işlemi yapmadık tabiki fakat dikkat etmekte fayda var. Bilginiz olsun...

#dolandırıcılık #SiberGüvenlik #edevlet #akış #Bankacılık

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 19

Arkadaşlar, elinde satılık (2x8)16Gb Ddr3 1600 Mhz Kingston HyperX ram olan var mı? Varsa, öncelikle ikinci el, yoksa sıfır alacağım.
@bilendenaldestek, sizde göremedim, stoklarınızda yok sanırım.

#ikinciel #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar, dolandırıcı beni aradı. Yardımınıza ihtiyacım var.

Yaklaşık 2 hafta önce burada paylaştığım dolandırıcılık yöntemini kullanarak, vatandaşın birini dolandıran şahıs, ilanımı görüp benimle iletişime geçti. Aynı dolandırıcı olduğunu, yazışma esnasında fark ettim. Yazıda bahsettiğim gibi; kendisi İstanbul'da bir yazılım firmasında çalışıyor ve benden, bilgisayarı İstanbul'daki arkadaşıma kargolamamı istiyor. Ben de onu oyalamak için, önce arkadaşımla letişime geçmem gerektiğini söyledim. Tabii ki göndermeyeceğim. Şimdi, dolandırıcı şahıs benden haber bekliyor.

Sizce onu nasıl suçüstü yakalayabilirim? Nasıl bir yol izlemeliyim?

Durumu bilmeyenler için, önceki paylaşımım.
https://teknoseyir.com/durum/1316390.

#akış #dolandırıcılık #ikinciel #kargo #yardım

Bir garip ikinci el dolandırıcılığı.

Bir garip ikinci el dolandırıcılığı. Bugün, sahibinden sitesi üzerindeki ilanım için biri aradı. Karşıdaki kişi, "abi merhaba, ilanını gördüm ve seni uyarmak istedim" dedi. Ben...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 15