Dövmesi olan arkadaşlar; yaptırmak için nasıl, ne zaman karar verdiniz? Pişman olan var mı? Dövmem yok ama dönem dönem dövme yapmaya niyetlenip kararsızlıktan dolayı vazgeçiyorum. Aramızda benim gibi kararsız olan var mı acaba? Yaptırsanız ne tarz bir dövme yaptırırdınız?
#akış #Dövme #Tattoo #KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12

Alım satım yasak mı? @ronnie-kray mevzu uçmuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şaka gibiyiz yemin ediyorum. Birinin paylaşımını beğenmeyebilirsin, eleştiri yapabilirsin bu normal ama beğenmediğin bir şeyi başkalarının da görmesini engellemek faşizanlıktır. Beğenmeyen engeller geçer. Böyle bir seçenek var. Sırf kendi beğenmiyor diye beni o paylaşımlardan kimse mahrum edemez. Bunun hiç bir açıklaması olamaz. Sanırım toplumun yönetim şekli o toplumu da kendine benzetiyor.

#akış #dertleşme

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 13

Perşembe günü A101'in internet sitesine iPhone13 ve 13Pro geliyormuş. Apple'ın resmi fiyatından 2.000₺ daha ucuza olacakmış.

Listede Samsung ME12, S20 FE ve Oppo Reno 5 Lite da var.
@umtk

#A101AktuelÜrünler #a101 #Apple #iPhone #iphone13 #iphone13pro #Kampanyalar #İndirimVar #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Az önce marketten bir kaç şey aldım ve sıraya girdim. Kasiyerin barkodlarını okumaya başladığı ürünlerin bulunduğu, başında kimse olmayan, 1 kişiye ait olduğunu düşündüğüm 3 tane market arabası görünce kendi kendime "bu ne yahu, yarım saat bunları mı bekleyeceğim, savaştan mı çıktın arkadaş bu ne alışverişi" derken yanımdan kucağında küçük çocuğu ve yanında eşiyle Slav çift geçti. Ellerindeki son ürünleri de arabaya koyup kasadan geçen ürünleri poşetlemeye başladılar. Çıkarken de marketin önündeki UA plakalı arabanın yanına gittiklerini görünce, Ukraynalı olduklarını anladığım anda söylediklerim için pişmanlık duydum. Peşin fikirli olmamak, biraz sabırlı olmak lazım sanırım. 🙂

#akış #Ukrayna #dertleşme

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kafayı yiyeceğim. 1 haftadır kurtulamadım şu reklamdan. Geçmişi, çerezleri temizledim, reklamı göstermemeyi 50 defa işaretledim hiç biri işe yaramıyor.

#akış #reklamengelleme #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 14

Bu fotoğraftaki kargoyu bulun.
Geçen gün başıma gelen bir olay. 2 gündür beklediğim kargoyla ilgili gün içinde paketin şahsıma teslim edildiğine dair bir SMS geldi. Ben de sanırım adrese gelmek üzere, önden mesaj atıldı diye çok üstünde durmayarak bekledim. Yaklaşık 1 saat beklemenin ardından şubeye telefon ettim ve durumu anlattım. Şubedeki personel, dağıtım ekibini aradı ve güvenliğe bırakıldığını söyledi. Madem güvenliğe bırakıldı neden bana gelen SMS şahsıma teslim edilmiş gibi görünüyor diye fırça kaydım. Neyse, sonra güvenliğe gittim. Güvenlik yerinde yok. Kapıcıyı aradım. Kapıcı, güvenliğin izinli olduğunu söyledi. Sonra tekrar kargo firmasını aradım durumu anlattım ve dağıtımı yapan çalışanın telefonunu istedim. Dağıtımdaki elemanı arayıp güvenliğin bugün yerinde olmadığını, yanlış bir adrese bırakmış olma ihtimalini falan sorarken aldığım cevap karşısında şaşkına döndüm. Evet, çalışan arkadaş güvenliğe bıraktım derken fotoğraftaki yerden bahsediyormuş. Güvenliği göremeyince fotoğrafta görmüş olduğunuz güvenlik kulübesiyle duvarın arasındaki yere saklamış. Sinirle aşağıya inip, kulübe etrafını tavaf ettikten sonra paketi buldum. Çalışana bir fırça daha kaydım. Şikayet edeceğimi söyledim. Çalınsa, kaybolsa, biri gidip çöpe atsa durduk yere uğraş dur. Çok sinirlendim fakat şikayet etmeyeceğim, sadece göz dağı vermek istedim. İnsanların zaten zor geçindikleri şu dönemde benim yüzümden ceza almasını istemem. Eğer tekrarlarsa o zaman düşünürüm. Bir de şu durum var: pandemi sürecindeki tedbir amaçlı paketi eve getirmeme alışkanlıkları hala devam ediyor. Kapanma döneminde hepimiz tedirginlik ve bir takım kısıtlamalar yapıldı. Buna hepimiz uyduk, tamam ama bitti. Artık normalleşme sürecindeyiz. Fakat hala işgüzarlık yapıp "aşağıya gelir misiniz" diye soruyorlar. "Gelemem, evdeyim, buyrun kapıya getirebilirsiniz" diyorum. Gelip alacak olsam zaten şube teslim istiyorum. Eve gelmesini istiyorsam, ev adresini yazıyorum. Niye aşağıya gelecek mişim? Senin işin bu. Adrese teslim edeceksin. Sağda solda bulduğun deliğe sokup teslim edilmiş gibi gösteremezsin.
Biraz uzun bir yazı oldu. Sinirimi biraz da yazarak buraya boşaltayım dedim. 😬

#akış #kargo #dertseyir #dertleşme

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6