Haftanın Olayı (Bence): Hepsiburada.com, tasarımını az önce değiştirmiş. #Hepsiburada

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

“Aşk sevmekse, sevmek sevmemektir”

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

YouTube'un arama algoritmasında ki ilginç bir keşfim: Örneğin Komedi Dükkanı'nda bir bölüm aklıma geliyor, ama Video'nun açıklamalarında vs bir şey yazmıyor, "Komedi Dükkanı Ev Bakma" diyorum, tak "Komedi Dükkanı 71. Bölüm" diye doğru bölümü önüme getiriyor.

Başlıkta yazmıyor, keyword olduğunu da düşünmüyorum meta-tag yani, bir ton bölüm var hangisine girecekler? Yorumlardan mı bu kesinlikle buluyor acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son zamanlarda, sadece Gündem Değerlendirmeleri'ni izleyip, diğer videolara şöyle bir göz atıp geçenler var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 24
 • 3dfx @3dfx

  Ben, her gün almayacağım şeylerin incelemesini izlemek vakit kaybıymış gibime gelmeye başladı.

  Bir de eskiden muhabbet vardı, artık onu da elimizden aldılar 🙁

 • Coupe @coupe

  Benim bu aralar vaktim olmadığından biraz böyleyim. Kaç haftadır bilim gündemini bile dinlemiyorum. Hgdyi ise bitirmem hafta içi oluyor genelde.

 • Joe @joe

  Ben. Telefon oldu mu hiç izlemiyorum. Monitörler de çok pahalı diye sara sara izliyorum. Eskiden tüm videoları izlerdim ama alamayacağım şeyleri izleyemiyorum, izlemiyorum artık. Sohbet tarzırde videoları kaçırmıyorum HGD, Oyun, 2si1 gibi.

 • empty @empty

  Dolar almış başını gitmiş inceleme videolarına bakıpta ne yapıcaz. Para olsa da bu cihaz bu kadar etmez diyorsun, bitiyor tüm izleme şevki...

TS'nin, @gamsizm önderliğinde hazırladığı 60hz/120hz farkı videosu cesaretiyle, 1050₺'ya 144hz, 1080p bir Monitör satın aldım. Hepsiburada'da ki ürün fotoğraflarını değiştirirken dahi akıcılık kendini çok ciddi fark ediyor. Oyunları söylemek bile istemiyorum. Önceden takıla takıla yapıyormuşum çoğu şeyi 60Hz'de. @gamsizm Sağolsun! 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknoloji'nin hoş bir konuyla birleştiği reklam.

"Yeşilçam" Reklam Filmimiz

Biz birlikteysek eğer, gücümüz her şeye yeter ve filmin sonunda sevinen hep biz oluruz. #ZiraatBankası #BirBankadanDahaFazlası #ZiraatBankası155Yaşında
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6
 • Hamdi @hamdi

  TV de denk geldim, baya hoşuma gitti. Güzel iş çıkarmışlar 🙂

 • ARMv7 @armv7

  aslında yaptıkları şey video teknolojilik birşey değil de emek çok fazla önce bütün o sahneyi dijitale aktarmak için taratmak sonra kare kare dekupe etmek ve tabii yeni çektiğin filmi de katmanlarına ayırmak lazım . Bunları yaparken eldeki yeşilçam görüntülerinin ışıklarını vs çok iyi analiz edip kuracağın sahneyi ona göre kurmak lazım. Teknolojinin ilerlemesinden ziyade aşırı uğraş var diye düşünüyorum. Örneğin 1954 yapımı rear window filminde baş rolde ki adamın pencereden düşme sahnesi aynı emek ve uğraşla günümüz teknolijisi olmadan yapılmıştır. Kare kare dekupe ederek ve sonra yeni videoya bindirilerek.

  edit: windows yazmışım alışkanlıktan 😀

 • ALIEN @alien

  Eskiye göre epey bir ilerleme var.

 • M. Oğuz Sünnetci @vitalyscherbo

  Adile Naşit’in olduğu sahne çok başarılı, çok doğal olmuş.

Bu Türkiye'de ki parayı teknolojiden kim kazanıyor yahu? Türk müzisyene soruyorlar; Apple Music'ten, Spotify'dan nasıl dönüşler, gelirler: "Abi çok şey gelmiyor yaa.." E, Albüm nasıl "Abi kimse albüm almıyor yaaa.." Konser, "Abi Türkiye terör ülkesi, hep iptal oluyo yaa" Ama Aylık 15 bin liralık kira da oturuluyor. 1M ₺'lik araba. Kitapçılar da aynı, filmciler de aynı. "Gişe yok ya, D&R vs anamızı ağlattı be abi"

Bu Entertainment sektörünün gizli bir örgütü var, biri çıkış yapınca "Sorulanlara böyle diyeceksin." mi diyorlar yaw? Erol Evgin, çatır çatır söyledi adam "Hayatımda kazanamadığım parayı, YouTube'tan kazandım." Kalk şu bilgisayarın başında diyen adamlar, bugün kendi oturuyor, hayatını geçindiriyor ama niye böyle bu yaw?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9