Burası İsveç'te bir teknoloji firması ofisi değil. Diyerbakır Yenişehir belediye binasıymış. Şaşırdım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hangi gerizekalı arayüz tasarımcı s..ko adamın aklına geldiyse artık, chrome'daki + tuşunu yuvarlak yapmışlar, basarken oraya denk getirmeyince sürekli kaçırıp tekrar tekrar basmam gerekiyor. Yapacağınız işi seveyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Selamlar bir arkadaşımın MSI X470 Gaming Plus anakartı var, GTX1050 ekran kartını RTX2060 ekran kartıyla değiştirmeye çalışıyor, ama ekran kartını bağladığı halde ekrana görüntü gelmiyor, diğer tüm setup aynı, 850W güç kaynağı bağlı sisteme. Neden görüntü gelmiyor bilemiyoruz. Önerileriniz var mı acaba? #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Haftanın komik haberi #HaftalıkGündemeMalzeme @gamsizm
https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-54247982

Galler'de bir köyde her sabah internetin eski bir televizyon yüzünden...

Birleşik Krallık'ın Galler Özerk Bölgesi'nde her sabah saat 7'de yaşanan internet kesintisinin eski bir televizyondan kaynaklandığı tespit edildi.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, masa üstünde tüm odanın ışığını açmadan bir şeyler yazarken kullanabilmek için bir kamp lambası gibi el feneri istiyorum. İnternette aradım ancak baktıklarım içime sinmedi. Önerileriniz varsa, çok makbule geçer. Ayrıca, sarı ışıklı olması tercih sebebi 🙂 #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 15

Selamlar, genelde 30-50 lira civarına kablolu kulak içi kulaklıklar alan/kullanan biriyim. Gün içerisinde hem oyun, müzik hem de toplantılarda kullanıyorum kulaklığı. Ancak şimdiki kulaklığım bozuldu. Bundan önce Shulz'un kablosuz bir modelini almıştım(iki kulaklık birbirine kabloyla bağlı olan modellerden) ancak onun da kablosu ezildi ve bozuldu. Arada yola çıktığımda kulaklığı cebime atıp gidiyorum ancak kablo haşat oluyor bu durumda. Şimdi bozulan kulaklık da Thrust'ın kulak içi biri kulaklığı.

Bu nedenle yeni kulaklık almak istiyorum ancak ne alacağım konusunda karar verebilmiş değilim. Yaklaşık 200 lira civarı bir bütçem var(300'ü bulmak istemiyorum) Kablosuz mikrofonu da telefon konuşması, toplantılara filan iyi gidebilecek bir kulaklık mı alsam yoksa her seferinde 50 liralık benzin alan adam gibi 50 liralık kablolu bir kulaklık mı alsam bilemedim.

Önerilerinizi bekliyorum. #TeknoYardım #kulaklık

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Selamlar TS ahalisi, şu an superonline fiber kullanıyorum ve 25 download/5 upload paketim var. Ancak upload paketi bana yetmiyor, 50 mbps upload ve buna yakın bir download olan bir paket istiyorum. Superonline'ı aradım günlük turbo haricinde bunun haricinde böyle bir paket olmadığını söylediler. Türknet hariç, böyle bir paket veren bildiğiniz servis sağlayıcı/paket/tarife var mı?
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7