Keşke hep donuk kalsaydı😐

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bir arkadaşım 6500tlye ufak tefek oyunlar için sistem tavsiye etmemi istedi bende baktım bu piyasada hazır monitörle beraber en uygunu ve mantıklısı bu geldi bana.
Kasa olarak bu fiyat bandına daha iyi tavsiye edebileceğiniz var mı?

Birde monitör hakkında kararsız kaldım.
Bu sisteme iyi bir monitör tavsiye eder misiniz ?
1000tl civarında.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bu ürünü kullanan var mı?
Tavsiye eder misiniz inceleme videosunu izledim fiyatına göre idare eder gibi duruyor artı olarak yorumlar da iyi görünüyor🤔

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 15

Arkadaşlar 2014 model Fiat Fiorino aracım var.
Kamyonet ruhsatlı. Otomobil ruhsatına çevrilebilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar uygun fiyatlı bletooth kulaklık tavsiye eder misiniz?
Resimdeki ürün nasıl sizce 🤔

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 34

Arkadaşlar sağlam sorunsuz çakmaklık Bluetooth kiti önerir misiniz🤔

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11

Arkadaşlar çok az sorun çıkaran masrafsız araba arıyorum.
Sonra ihtiyaç halinde de satımı iyi olan zarar ettirmeyecek araba önerir misiniz.
Bütçe=80bin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 38
 • Mehmet Usta @mehmettustaa

  @print Hatay dayım. Eksperde bazı şeyleri göremiyor diyorsunuz. Sıkıntı vallaha 2.el para olacak sıfırı alacan ama nerde bu şartlarda.

 • Tony Montana @tonymontana

  Hocam o fiyata o arabalar eski güzel günlerde kaldı.

 • Tony Montana @tonymontana

  1 sene önceki fiyatlar, geçen ay ki fiyatlar diye bakmayın olaya. Gelecekte de daha iyi olmayacağına emin olabilirsiniz. Ben 7 yıl 2008 Clio 3, 1.2 Benzinli kullandım. Uzun yol performansı yorsa da bir çok kez uzun yol yaptım ve hiç yolda bırakmadı. Periyodik bakım dışında servise gitmedim. Son senelerde LPG taktırdım, LPG sonrası dengesizlikler oldu bu nedenle ben hiç bir araca LPG tavsiye etmiyorum. Bir de bu araçların 1.5 Dizeli çok seviliyor, motor ve yakıt performansı da gayet iyi. Bulursanız 1.5 Dizel Clio 3 sizi üzmez. 2012 1.3 Punto Evo da güzel araç ama bütçenize uygun temiz araç bulamassınız. Bir de benim nacizane tavsiyem alabileceğiniz en yeni modeli almaya çalışın. Premium marka tercih etmiyorsanız araç eskidikçe sorun çıkarma ihtimali çok daha fazla artıyor.

  • Mehmet Usta @mehmettustaa

   @birkanurlu LPG de nasıl sıkıntılar oldu neden tavsiye etmiyorsunuz merak ettimte🤔

  • Tony Montana @tonymontana

   @mehmettustaa Ben 5 yıl LPG'siz kullandım, periyodik bakımlarını bile geciktirerek yapıyordum ve araba saat gibi çalışıyordu. LPG sonrası ilk aylar iyi gibiyken sonraları tekleme, performans ve çekiş düşüklüğü, rölantide dengesizlik, klima ile birlikte stop etme gibi sorunlar yaşadım. LPG ile yüksek devir kullanımda subaplar yanıyor ve silindir yüzeyinde oluşan aşırı ısı nedeniyle çatlatma ya da eğiklik oluşuyor. Bunun da tuzlu bir maliyeti var ve ikinci el satarken motor işlem görmüş olarak değerlendiriliyor. Tabi ben bunları 1.2 motor ile yaşadım. Daha yüksek hacimli bir araçta da yaşardım ama bu kadar erken değil.

 • Tony Montana @tonymontana

  @mehmettustaa Geçen aylarda fabrikasyon LPG'li Sybol 120.000TL civarına satılıyordu. Bütçenizin çok üstünde ama sıfır almak isterseniz konforsuz ama sıfır sonuçta.

Arkadaşlar bilgisayar Acer aspire 3 usbden Boot etmiyor USB görmüyor. İnternetten baktım biosa şifre koy secure Boot kapat falan işe yaramadı nasıl çözebiliriz bunu, bilgisi olan var mı🤔

BeğenFavori PaylaşYorum yap