Arkadaşlar fiyatına göre idare eder mi sizce 🤔

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 22
 • Batuhan @achfighter

  Aşırı ucuz. Vardır bir ipneliği.

 • tozluraflar @tozluraflar

  Başlangıç için alınır. Yorumlara bakıyorum da ben katılmıyorum. Parası olmayan birisi alüminyum ya da daha hafif bir şeyden üretilmiş bisikleti nasıl alsın?

  Al hocam. Aynı özelliklerde başka marka bisikleti aldım. 550 TL ödedim. Haftada 3-4 gün iş çıkışı kullanıyorum. Yediklerime dikkat ederek 10+ kilo verdim.

  Evet 10-15 kg ağırlığı vardır evet daha çok efor gerektirir yokuşlarda ama 5 litrelik otomobil varken neden 1,6 litrelik alıyorsak bu da aynı sebep.

  Zamanla yükseltirsiniz. Fiyatı bence çok çok iyi. Ben bile bisikletim olmasına rağmen düşünüyorum. Yenilemiş olurum.

 • Burhan @epsilon

  Ben bu tarz 2. bisiklet olarak ikinci el ucuz olanlardan aldım. Aldığıma pişman etti diyebilirim. Elimden az çok geldiği için tamirinini bakımını her hafta yapıyorum masraf çıkarmaya çok meyilli.
  1-Vites kolları çevirmeli olduğu için tıkır tıkır bir geçiş olmuyor zinciri dişliye oturtana kadar ileri geri kolu çevirip ayar yapmak lazım ve bu kolların ömrü fazla gitmiyor hafif zorlamada kırılıyor.
  2- Fren kolları ve fren bacakları plastik olduğu için esneme payı çok fazla bu yüzden frenlemede iyi değil ve ayar tutmaz ikide bir bozulur.
  3- Arka dişli muhtemel çin malı ve çok akıcı dönmez.
  4- Teker göbekleri sökülüp greslenip ayarları yapılarak akıcı hale getirilmeli
  5- Jant akordu illa ki gerekli genellikle teller gevşek olur. Bisikletçiler tellerin oturması lazım bi süre kullan sonra ayarlarız der ama güvenliğinizi ve paranızı riske atmayın telleri düzgün akort ettirin.
  6- Orta göbek ve furş takımı çok erken gevşeme ve bozulma yapar.
  7- Genelde seleleri küçüktür çocuk selesi gibi sele olur üstünde o da rahatsız eder.
  8- Pedallar ucuz plastik çok çabuk kırılır.
  9- Amortisörler genelde hiçbi işe yaramaz çabuk paslanır ve milim esnemez.
  10- Bu tarz bir sürü bisiklet kurdum emin ol çoğunun hiçbir vidası sıkılmamış tutturulup geçilmiş, alıp gideceğin bisikletçi tekerine hava basar, pedalını takar, fren ayarı yapar (ama sen üstündeyken tutmaz o) geçer.
  İyi bisikletlerde genellikle tek anahtar ile birçok ayarı yapabilirken bu tarz bisikletlerde bir sürü anahtarınız olmalı tamir bakım yapabilmek için

  O kadar kötüledim ama fiyatına göre şu anda çok iyi diyebilirim. Sürekli bakımını yaparsan tıkır tıkır çalışıyor. Kısa mesafelerde kullanıyorum dersen bi köşede dursun lazım olur dersen kaçırma.

  • Mehmet Usta @mehmettustaa

   @epsilon Çok güzel yazmışınız elinize sağlık.
   Bisikletten baya bir anladığınız belli.
   İşte bende kısa mesafe 2 3 km için kullanacağım motora binmiyim spor olsun maksat inşalla sıkıntı çıkmaz.Tamirlerinide az buçuk kendimiz yaparız. kardeşim benden daha iyi anlar.

 • Mert Ahmet Altıparmak @m-ahmet

  @mehmettustaa kardeşime aldım ona gidiyor ama sana bana gitmez 🙂 yatılı okuyor sade yazları evde eskitemez bile bunu 🙂

Arkadaşlar bugün faturalıya geçtim ve fatura yenilenme tarihim ayın 22si olarak belirlendi ve ayın 22sine kadar 4 gün kaldığı için 4 günlük ücret alınacakmış sonra acaba bir hata mı var dedim 15gb internetin hepsini kullansamda mı 4 günlük ücret ödeyecem diye müşteri hizmetlerini aradım eğer paketin dakikasını smssini intemeti in hepsini bitirsem hepsi 0 olursa tam fatura ücreti alınacakmış eğer 1 sms bile kalsa 4 günlük ücret alınacakmış biraz şüpelenmiyor değilim acaba süpriz fatura gelir mi diye ama şikâyet edebilirsiniz dedi hayırlısı bakalım 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bu tarifeye geçecem bugün sizce nasıl 🤔

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 15

Bu saf androidinin sevmediğim tarafı telefonun ekranı kilitliyken şifrede olmasına rağmen üst paneli indirip internet paylaşımını açılabiliyor şifresiz bir şekilde
Arkadaşlar bunu kapatmanın bir yolu var mı🤔

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 17

Ekran kırılmasına 3 ay garanti enteresan 🤔

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar müzik dinlerken para kazanıyormuşuz bu sayfadan 20tlye ulaştığında çekebiliyormuşuz sizce o parayı verir mi ki🤔

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Arkadaşlar bu yeni notebooklar nasıl bir şeyse hdd varmış Windows 8.1 kurim dedim MSR ve kurtarma diye bir şey oluşturdu 2 defa hardiskin tüm bölümlerini silmeme rağmen
Değişikmiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 14

Arkadaşlar bu işlemci harici ekran kartsız 4k video açar mı acaba🤔

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 25

6 ay sonra Windows 7 Chrome güncellemelerinide mi almayacak Windows Xp gibi yoksa sadece güvenlik güncellemeleri mi tamamen kesilecek acaba🤔

BeğenFavori PaylaşYorum yap