Merhaba, AMD x570 chipset anakartlara Windows 7 kurulumu yapılabiliyor mu acaba? Çalışırsa Driver problemi yaratır mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, bir internet sitesinden yalnızca body olarak kamera sipariş ettim. Firma bu sabah beni aradı ve bu ürünün yalnız body olarak kutusunun bulunmadığını ve içerisindeki stok lensi kutuyu açıp alacaklarını, ürünü bu şartla yollayabileceklerini söylediler. Benden bunun için onay istediler. Sanırım ellerinde yalnız body olarak stokları yok ve böyle bir yol izliyorlar. Ben sorun olmayacağını söyledim yalnız aklıma şuan şu geldi; eğer bir sebeple ürün değişime girer ise benden stok lensi de isterler. Ben ürünü body olarak aldığımı yalnız fatura ile ispat edebilirmiyim? Sonuçta faturada ürünün seri numarası gibi bir ibare yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Bir sıkıntıda değişim vs olursa tabi ki bundle olarak satıldığı için lensi de isteyebilirler. O durumda işte orjinal lens yoksa veya cihaz atıyorum fabrikasyon hatalı ilk 6 ay süresinde birşey oldu veya 1 sene sonra ? ee kutusu yok ? öyle durumda iade değişim vs firma kutusunu da istiyor. Sonuçta kit lens ile sadece body'nin kutusu da farklı değil mi ? çok avantajlı fiyat değilse bence kabul etme derim.

 • seckyn @seckyn

  ben fujifilm almıştım gövde için ayrı garanti lens için ayrı garanti gönderdiler. Sen bunu set olarak alsan bile ikisi ayrı ürün gibi olması lazım. Lens bozulsa gövdeyi neden iade alsınlar ki 😀

  • Mehmet G @mehmetg

   Gövde bozulursa ve iadeye gidersem tezi içerisinde sormuştum soruyu ama. Ürünün ikisi birlikte satılıyor diye şüpheye düştüm. Mesela şöyle düşünelim; Playstation aldınız ve ürün iadesi talebiniz oldu. Yalnız makineyi alıp kolu sizde kalabiliyor mu? Eğer öyle ise ok.

 • totsu @totsu

  faturaya seri numarasını yazıdırın aldığınız ürünün.

Selamlar, telefon almak istiyorum. Mİ 9t modelini fiyat/performans modeli olarak kendime uygun buldum. Ama almakta kararsızım. Yakınlarda çıkacağını bildiğiniz bu modele rakip, fiyat/performans anlamında tatmin edici bir model varmı? MWC nin iptali nedeniyle yeni telefonlar duyurulmadı. Ama yeni modeller gelecekse boşuna geçen senenin cihazını almayayım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

EA access alındığında multiplayer oynamak için live gold almak gerekiyor diye biliyorum. Live gold aldığımızda game pass oyunları da geliyor mu acaba? Yoksa live gold, game pass ile ea access in online modunu mu açıyor sadece?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Özgür'üm, Özgür'sün, Özgür @ozgurg

  EA Access: Electronic Arts'ın abonelik hizmeti. Sadece içindeki oyunlara erişebilirsin. Online oyunlar için Live Gold gerekir.

  Game Pass: PC ve Xbox için abonelik hizmeti. Sadece içindeki oyunlara erişebilirsin. Online oyunlar için Live Gold gerekir.

  Live Gold: Her ay birkaç oyun verir ve oyunları online oynamana olanak sağlar.

  Game Pass Ultime: Game Pass Xbox + Game Pass PC + Live Gold

 • Orcun @orcun

  Live gold sadece oyunları online oynamak için lazım. Gamepass ise spotify'ın oyun versiyonu gibi düşünebilirsin, mantık aynı her parçayı dinlersin ama birine sahip değilsin hepsini kiralıyorsun. Gamepass'de bu zaten onlara sahip değilsin hizmete her ay yada kaç aylık aldıysan para ödersin varolan oyunları oynarsın. Ama online istersen birde live gold alman lazım. Ea access ise gamepass microsoft'un hizmetiyken bu da eagames'in hizmeti aynısı ama gene işte ea access üzerinden online oyun oynanacaksa live gold ister.

Xbox için EA Access almak istedim. Sanal kart ile ödeme yaptım. Ödeme ekranında bu ödeme yapılamıyor tarzında bir uyarı geldi ve hemen geçti. Ama sanal karttan microsoft a para gitti. Xbox müşteri temsilcisi satın almanız görünmüyor diyor. Bekleyen işlemlerde göründüğünden bankaya başvuru da yapamıyorum. EA ise xbox dan aldın git onlar halletsin durumu diyor. Sanal kart olduğundan mı böyle bir saçmalık ile karşılaştım bilemiyorum. Diyelim ki öyle parayı neden çekiyorlar onu da anlamıyorum. Microsoft TR Cumartesi, Pazar neden kapalı onu hiiiiiç anlamıyorum!!

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TURKSAT 100 Mbit doğum günü hediyesi vermiş 🙂 Tabi bunu hayırlı birşeye kullanmak gerek. Torrent sitesi var mı şöyle güzel? 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba,
Dosyaları günlük olarak yedekleyen, hedef konumunda gün bazında klasörleme yapan bir program var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ekran/kasa cılara gelsin. Söylenmeyin gayri.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10