inhumans izlemeyi düşünenler varsa eğer, asla izlemesinler. Hayatımda izlediğim en boktan diziydi. Marvel dizisi diye baktım. Altyazı dosyaları uyuşmadığı için dublajlı izledim. Çok rezil bir diziydi. Oyuncuların neredeyse hepsi berbattı. 8 bölümü izledim. Rezalet. Sonunu bile saçma sapan yapmışlar. Bir de, devam gelecekmiş gibi bitirdiler. Böyle berbat bir dizinin devamını izlemem. İMDB puanına 1 verdim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Spotify aile için 2 yerim var. İsteyen cyber.wise yandex.com mail adresine yazabilir.

Kişi başı 50 TL alıyorum. Dolar kuru yüzünden spotify abonelik fiyatları da yükselecek.

Artanı ve eksik kalanı kadar kullanım sunacağım.

3 yıldır buradaki arkadaşlar ile kullanıyorum.

#spotify #aile #spotifyaile

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Biraz önce bir 8 plus 3 metreden düştü. Bendeki kılıfın aynısı vardı. Koşarak gittik. 8 plus üzerinde nokta hata yok. Üstündeki cam koruyucu patlamış. Kılıfın koruması inanılmaz. Aynı koruyucudan kendime almıştım. Telefonum emin ellerde.

Telefon bodruma uçtu. Apartmanlardaki merdiven aralığından uçtu. Nokta hatası yok. İnanılmaz.

Bahsi geçen cam koruyucu şudur.
https://tr.aliexpress.com/item/4D-Cold-Carving-3D-Curved-Edge-Full-Cover-Tempered-Glass-For-iPhone-7-7plus-6s-6/32816487417.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dZ1GUqe

Kılıf da bu.
https://tr.aliexpress.com/item/Thick-1-2MM-TPU-Transparent-Clear-Case-for-iPhone-7-Plus-iphone7-6S-6Plus-5-8/32758344470.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dL7DMY5

Kesinlikle bu ikiliyi alın. Ben de aynı cam koruyucuyu sipariş geçiyorum. Telefon satılana kadar korumalı olsun. kılıf inanılmaz.

Tahmini Teslimat Zamanı

Ucuz 4D Soğuk Oyma 3D Kavisli Kenar Tam Kapak Temperli Cam iPhone Için 7 7 artı 6 s 6 Artı 8 X Ekran Koruyucu Yuvarlak Koruyucu Film, Satın Kalite Ekran Koruyucular doğrudan Çin...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

17 ay garantili, nokta hatası olmayan, tüm aparatları tam ve kullanılmamış, kutulu incehesap faturalı iphone 8 plus sizce kaç TL eder?

Batarya sağlığı %97

Ben 4800 Düşünüyorum. Sıfırı 5800 Civarı.

Satış için acelem yok. Telefon sıfır kutudan nasıl çıkar, işte öyle. 4 adet kılıfı ve önünde 4d koruyucusu var. Ek olarak,
25cm hızlı şarj destekli kablo.
3 metre hızlı şarj destekli kablo.
1 mini micro USB’den 8pin’e dönüştürücü

4800 TL’den aşağı düşmeyi pek istemiyorum.

Renk space gray.

Orta üst seviye bir android telefon alıp geçeceğim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Razer Ouroboros Elite Ambidextrous harika fareymiş. İnanılmaz hoşuma gitti. DH Forum’dan ikinci el aldım. Şükür ki, satan kişi çok temiz kullanmış. Mükemmel tasarımı var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu Konya’daki müzikli ve mahalle içi düğünlerden nefret ediyorum. Müzik için çağrılan müzisyenler adam gibi söylese yine bir nebze razı olurduk. Lakin, gelin görün. O kadar detone ve çirkin sesleri var ki, kulak ızdırabı. Bir de sesin sona dayanması zaten ölüm.

İnsanların hakkını çiğneyerek düğün yapan ve böyle rahatsızlık verenlerin mutlu olmasını istemiyorum. Hakkımı da haram ediyorum. Ayıptır yahu.

Her duyduğum rezaleti polise şikayet ediyorum. şU an polis geldi. Düğün zımbırtısı sustu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

PTT kadar garip kargo firması yok. Bana evimin dibine kargo gelsin diye beklerken, kargo üniversite kampüsüne gitmiş. Oraya gittim. Bir ton mesafe teptim. Göz de az görüyor. Delirdim. Oradakiler “Kargonuz burada değil. Evinize yakın olan şubede.” deyince okkalı saydırdım. Adam iki defa kardeşimi şubeden “Kargo üniversitedeki şubede.” diyerek geri çeviriyor. Sonra, ben gidiyorum. Yine beni orası da çeviriyor. Böyle saçmalık olmaz. En son Sanayi PTT şubesini aradım. “Lütfen kargomu evime göndersinler.” dedim. Durumu da anlattım. Oradakihanım baya iyi davrandı. Çok duamızı aldı. Bir kargo, bir ton işe neden oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kız aileleleri neden bu kadar aç gözlü ve insafsız?

Bir kız için benden istenen şeyler.

Şaka gibi.

90 cm altın zincir.
4 kilitli Adana burması.
4 pırlanta yüzük. Sanırım Sauron olmaya niyetli.
150 gr altın.
Düğün için 5bin Tl babasına başlık parası. 20bin istemek istemişler. Lakin, bana acımışlar.
Düğün, nişan, kına masrafları bana ait.
Ev eşyalarının %95’i bana ait.
Gelinlik cart curt bana ait.
Ev eşyalarını kız seçecek.
Nişan elbisesi ve diğer her şey.
Ev ayrı olacak.
Her şey sıfır ve kusursuz.
Ekleme;
Aslında şunları isteyeceklerdi. Bu düşmüş halleri.
Anneye iki kilitli burma.
Kıza 4
300 gr altın.
zincir ikiye katlardı sanırım.
20000 Tl babaya başlık parası.

Burası 250.000 TL tuttuyor.

Bir sevdiğim söz var.

Evlilik için adım atana kadar milyarder olduğumu bilmiyordum. Oysa ben kendi halinde bir işçiydim.

Hesaplaması bile beni şaşırtıyor.

Kızı geri çevirdim. Üç gün konuşmuşuz. Hemen ailesi şartlar öne sürdü. Böyle saçmalık olmaz. Kız değil sanki. Bir ton altın alıyorum.

O kızsa, ben de erkeğim. El insaf.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 80

Doktor döner artışı ile ilgili yanlış anlaşılma nedeniyle açtığım konuyu sildim. Kat sayı artıyormuş. Döner katlanması diye bir durum yokmuş. Yani döner tavan seviyesi artıyor. Uzmanlığa göre. Hatalı olduğum için bildirmek istedim. Yine de, poliklinik yapan doktorların ilaç satıcısı gibi çalıştıklarını söylemekten geri durmam. 15 senedir gidip, adam gibi tedavi olduğum tek doktor olmadı. Derdimi sor. Ver ilacı geç. Belki farklı sorun var. Hep aynı şikayet ile gidiyorum. Hep aynı tavır. Ağrı kesici ver geç.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Joe @joe

  Sırtımdaki sivilce sorunu için 5 farklı doktora gitmişimdir şimdiye kadar. Oturdukları yerden 3 metre mesafeden teşhis koyuyorlar. Hepsi de aynı ilacı yazdı ,sırta sürülen alkollu sıvı. Rolon deodorantlara benziyor aynı. Hala geçmedi. Birine tahlile gönderin dedim belki içten geliyor karaciğerde sıkıntı var belki dedim. Benden iyi mi biliyon dedi. Silkme de ne yap şimdi böylelerini.

 • Hamdi @hamdi

  Ben geçen burunla alakalı basit bir sorun için gittim. Adam muayene etmeden, suratıma bakmadan, tomografi çektir gel dedi. Bende o sinirle yırttım kağıtları çıktım hastaneden. Sanırım bundan sonra devlet hastanesine gitmeyeceğim. Gittiğimde de muayene ücreti ödemek dışında bir işime yaramıyor.

 • Martin @martin

  Hizmet bedava olunca sağlık kurumlarında yığılma oluyor. Kısacık zamanda verilen hizmetin kalitesi de düşüyor mecburen. Bir de buna doktor puanı eklenince dönere fazla para girmesi için ota b.ka tomografi, mr, tahlil isteniyor, şu sayıdan fazlasına bakamam denmiyor.

 • eamedic @eamedic

  Yorumlar uçmuş keşke silinmeseydi, amacım durumu ya da yorumu kışkırtmak değil. Ama bir gün benim ya da acil uzmanı bir arkadaşımın eline, geçirdiğin trafik kazası sonrası akciğerin sönmüş bir şekilde son nefesini verirken geldiğinde, 20 sn içinde sana göğüs tüpü takıp ilk nefesinle gözlerini açtığında göreceğin kişi dr olacak yine arkadaşım. Umarım Allah ne sana ne başka kimseye bunları yaşatmasın. Acil olmayan durumlarda acile giden hastaların yaşadıkları ya da tedavisine uymayan hastalardan dolayı elde edilemeyen poliklinik tedavileri ile tıbbı yargılama hakkını kendinizde bulamazsınız.

Zenfone 5Z alacağım. Sizce durmalı mıyım? Biri beni durdursun mu? Kardeşime kendi telefonumu veriyorum. İphone 8 plus. Android deneyimlemek istiyorum. Ne dersiniz?

Bir de, millet ağır halt ediyormuş gibi durduk yere beni engellemiş. Uzun zamandır tek bir tartışmam bile yok. Bu ne yaman çelişki?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9